Değerlendir:
  • 18 Oy - 3.11 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chris Gardner (Umudunu Kaybetme)
Yazar Mesaj
Arkadaş
Kayıtsız

RE: Chris Gardner (Umudunu Kaybetme)
Ben kendi adıma teşekkür ederim yorumlar için..

Birde şunu eklemek istiyorum.

Adam mücadeleye başladığı sırada oldukça Jüpiteryan bir dönemden geçiyormuş.

Transitlere bakıyorum..1981 yılında.. Jüpiter..Satürn ve Plüto 9. evinden geçiyormuş.
02-22-2013 12:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Rutine dönüşen her şey sıkıcıdır aslında. Bu yüzden komşunun bahçesindeki çimen bize hep daha yeşil gelir her zaman. Evet. Ama rutine dönüşmeyen hiçbir şey de kalıcı olamaz ki hayatında...

*Kararlılık ve sebat etme bakımından örnek insan gerçekten.
02-22-2013 01:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-22-2013 12:04 AM)Kerim1S Yazılan:  
(02-21-2013 02:55 PM)Neptunian Yazılan:  Yok etme ya da silme demeyelim çünkü bir enerji diğerini yokedemez, enerji yokedilebilemez gülücük

ki zaten sonuca bakıp ''adam zengin olmuş işte'' demek biraz kolayına kaçmak olur bizler için

o sert açılar resmen adamın biiiiiiip yapmış =)

Jüpiter üçgenlerini, KORUYUCU İLAHİ BİR EL gibi imgeleyebiliriz kısaca.

filmi izlemedim adamıda hayatınıda bilmiyorum. senin bu açıya dikkat çektiği görünce aklıma geldi yazayim dedim gülücük

Enerji enerjiyi yok edemez ok ama bu ilahi koruma yukarıdaki tanrıdan olmadığına göre beyinde bittiğine göre beyindeki bu (ilahi koruma) enerji diğerini absorbe edemezmi =)

Fikrim şöyle ;

bir haritada hem sert açı, hemde jüpiter üçgeni varsa o kişi hem sert açının işaret ettiği zorlanmayı hemde jüpiter üçgeninin işaret ettiği korumayı ve kolaylıkları dönem dönem yaşayacaktır -bence-

Jüpiter üçgeni var diye sert açıların zorlamasını yaşamayacağını söylemek pek mantıklı gelmiyor ki adamın hikayesinde de bu zorlanmayı bariz görüyoruz.

02-25-2013 02:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir