Değerlendir:
  • 46 Oy - 2.7 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum öncesinin önemi (Hakan Kırkoğlu)
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Doğum öncesinin önemi (Hakan Kırkoğlu)
(02-17-2013 12:54 AM)merkürijüp Yazılan:  
(02-17-2013 12:32 AM)Neptunian Yazılan:  
(02-17-2013 12:08 AM)merkürijüp Yazılan:  Asc balık, güneş, venüs, merkür, ay yengeç, dinamik açısı fazla. pluto uranüs dışında tüm gezegenlere açılı, venüs ve neptün dışında hepsine dinamik açılı. Çok duygusal yapıda olmam bununla bağlantılı olabilir mi

Ya ben seninle konuşurken ürküyorum bazen benden bile daha ciddi bir duruşun var ki bunu Ay Boğa ile Plütonik Mars Oğlağına bağlıyordum.

Duygusalım demene şaşırdım açıkçası gülücük

Hepmi böyleydin yoksa son bir iki yıldır mı hassaslaştın peki ne dersin ?
Son 1-2 yıldır daha hassaslaştığımı hissediyorum.Sadece sen ürkmüyorsun başka ürkenlerde var. gülücük Bu tepkiyi aldım.Duruşum çok ciddi, özellikle bir bayana göre sert yapıdayım.Pek gülmem. Genel olarak hep duygusaldım aslında zaman zaman daha duygusuz gibi olduğum oldu. Ben duygusalım belli etmediğim bir duygusalık içimde var bazen de belli ederim. gülücük Haritamda çift yönlülük var onun gibi birşey işte gülücük

Son 1-2 yıldır arttıysa Neptün transitinin senin Yaylara açı yapmasıyla da ilgisi olabilir. Önümüzdeki birkaç yıl içinde bu etki artacak ve sen pamuk gibi olacan gülücük

02-17-2013 01:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkürijüp Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 2

Aman olmasın diyeyim de gülücük Yalnız demekle olmuyor Neptün transitinin ihtimallerini engelleyemeyiz.Pamuk gibi olmayı istemeyeşimin nedeni çünkü kendinden veriyorsun. Zaten son zamanlarda fedakarlığımın karşılığını nankörlük gördüm. Ondan pamuk gibi olmayı sevmiyorum. Birde diğer yön iyi olmanın iyiliklerini görmek var. Allah onlardan nasip eder inşallah. Benim Yay'lara kare açı yapması inşallah beni sallamaz. inşallah diyorum iyisinin olmasını diliyorum kötü düşünmek istemiyorumgülücük

pladicus
http://img7.ressim.net/out.php/i5646564_...-19172-gif
whole
http://imageshack.us/f/535/astro2gw52serapcardakhw.gif/
02-17-2013 02:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

hmm .. dog. onceki haritamda koc yukseliyor.. nataldaki 10uncu evim yani..nt junomun tam ustunde yukselen ..(nt. gunes jupi neptune trine ) gunes ay jupiter neptun uranus yayda(plscidus 8, whole 9.ev).. nt.6inci evim vurgulaniyor yine..

gtd haritasindaki mcyede nt.merkurum kavusum.. hmm..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
02-17-2013 02:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum Öncesinin Önemi Luli 8 11,141 12-03-2009 06:32 PM
Son Mesaj: coolhandsome

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir