Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.65 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jüpiter 2.Evde
Yazar Mesaj
atl@s Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Jüpiter 2.Evde
Arkadaşlar 2.ev için en önemli gezegenin jüpiter olduğu kanısındayım aynı zamanda bende 2.evde gülücük konuya haki arkadaşların katılımlarını bilgilerini bekliyoruzalkis
01-16-2013 08:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepece Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Jüpiter 2.Evde
Benimde jüpiterim de 2.evde ve basak burcunda ama yanında saturn de var :(
01-16-2013 11:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
atl@s Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

(01-16-2013 11:28 PM)zeynepece Yazılan:  Benimde jüpiterim de 2.evde ve basak burcunda ama yanında saturn de var :(
haritanızı inceledim çıkardığım sonuçlar şu yönde tabi buradaki ustaların yorumu gibi olamaz ama kendimce diyelim ev girişine yakın olan gezegen o konuda daha baskındır o nedenle jüpiter o konuda daha bir söz sahibi sizin haritanızda, açılara gelirsek örneğin saturn ay kareniz var bu benim en çekindiğim açlardan birisi nedeni benim tespitim bu açıyı alan kişiler para kazanmada bir hayli zorlanıyorlar ek olarak sağlık sıkıntılarıda veriyor ve başka insanları anlayamadıkları kanaatindeyim ek olarak jüpiter ay kareside (bu açı bendede mevcut) biraz kişiyi boş konuşturuyor yani bir bilgi veriyorsunuz bir kişiye bu bilgiyi versenizde olur vermesenizde yada fazla konuşuyorsunuzgülücük ben bunu öğrenince kendime sınırlama getirdim artık daha dikkatliyim
bu yazdıklarımı okuyup üzülmeyin sizin haritanızda zenginlik göstergesi açılarda var güneş ay üçgeni, jüpiter mc 120 gibi ayrıca saturn 2.evde paraya sahip çıkar ben biraz savuruyorum mesela gülücük önemli olan olumlu açıları görüp doğru konsantre olabilme verygood
01-17-2013 01:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Jüpiter 2.evde

Bu konumdaki Jüpiter, kişinin hayatındaki anlam arayışında deneyimler yaşayacağı alanın maddi manevi değerlerini oluşturduğu ve kazanma yeteneklerini, sahip olduğu özellikleri geliştirdiği alan olduğunu gösterir.

Kişinin kazanma yeteneğini keşfetmesi, sahip oldukları için şükretmesi onu mutluluk duygusuna ve doyuma götürür. Bu evde Jüpiteri olan kişi kaynaklarını genişletmek peşindedir. Kaynaklarının genişlemesi onun hayatına mutluluk ve anlam katabilir.
Bu kaynaklar para gibi maddi şeyleri ifade edebileceği gibi felsefi ve dini eğilimlerle de ilgili olabilir.

Bu konum ekonomik zorluklarda bile KİŞİNİN KORUNABİLECEĞİNİ ve kazancın bereketli olacağını gösterir.

Olumsuz ifadesi ; kişinin hayat felsefesinin maddiyat odaklı olmasıdır. Hayatın anlamlı olması için daha fazlasına sahip olma güdüsü taşıyabilir. Borçlanma deneyimleri olabilir. Açgözlülük ya da savurganlığa dikkat etmelidir.

Alıntı = Astroloji Dersleri kitabı (Kitap değerli bilgiler içersede yazılanları anlamak bazen zor oluyor, daha anlaşılır hale getirmek için bir iki düzenleme yapma gereği duydum)

01-17-2013 04:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepece Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

(01-17-2013 01:15 AM)atl@s Yazılan:  
(01-16-2013 11:28 PM)zeynepece Yazılan:  Benimde jüpiterim de 2.evde ve basak burcunda ama yanında saturn de var :(
haritanızı inceledim çıkardığım sonuçlar şu yönde tabi buradaki ustaların yorumu gibi olamaz ama kendimce diyelim ev girişine yakın olan gezegen o konuda daha baskındır o nedenle jüpiter o konuda daha bir söz sahibi sizin haritanızda, açılara gelirsek örneğin saturn ay kareniz var bu benim en çekindiğim açlardan birisi nedeni benim tespitim bu açıyı alan kişiler para kazanmada bir hayli zorlanıyorlar ek olarak sağlık sıkıntılarıda veriyor ve başka insanları anlayamadıkları kanaatindeyim ek olarak jüpiter ay kareside (bu açı bendede mevcut) biraz kişiyi boş konuşturuyor yani bir bilgi veriyorsunuz bir kişiye bu bilgiyi versenizde olur vermesenizde yada fazla konuşuyorsunuzgülücük ben bunu öğrenince kendime sınırlama getirdim artık daha dikkatliyim
bu yazdıklarımı okuyup üzülmeyin sizin haritanızda zenginlik göstergesi açılarda var güneş ay üçgeni, jüpiter mc 120 gibi ayrıca saturn 2.evde paraya sahip çıkar ben biraz savuruyorum mesela gülücük önemli olan olumlu açıları görüp doğru konsantre olabilme verygood
Atlas cok tesekkure ederim.Emegine saglık dılıne saglık cok saol çiçek
01-21-2013 12:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

eşit ev sistemine göre 2. evim yay.

uranüs 11 derece
venüs 19 derece
neptün 29 derece
jüpiter 29 derece.

3'lü stelyum var ve kavuşum var.
arkadaşlar ben 2. ev yorumu pek yapamıyorum... ne çıkar bu durumlardan sizce.?

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
01-21-2013 01:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-21-2013 01:18 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  eşit ev sistemine göre 2. evim yay.

uranüs 11 derece
venüs 19 derece
neptün 29 derece
jüpiter 29 derece.

3'lü stelyum var ve kavuşum var.
arkadaşlar ben 2. ev yorumu pek yapamıyorum... ne çıkar bu durumlardan sizce.?

Uranüs 2.evde sürpriz kazançlara işaret edebilir. Hesapta olmayan gelir-gider durumları olabilir.

Venüs 2.evde (Venüs'ün 12.ev yöneticisi olduğundan) sert transitlerde parasal kayıplara dikkat diyelim. Olumlu ifadesi ; Venüsyen kişisel kaynaklar (Venüs 2.evi sever)

Jüpiter Yay burcunun son derecesinde : PARASAL ŞANS İÇİN BAŞLADIĞIN İŞLERİ BİTİR mesajı veriyor gibi (son dereceler bitişlerle ilgili olabiliyor)

2.ev yöneticisi Jüpiterin Neptünle kavuşumu, parasal belirsizliklere, kişisel kaynaklarını dağınık kullanmaya işaret edebilir, sanatsal bir alanda para kazanma eğilimine işaret edebilir (stelyum konusunda Morena'ya da aynı şeyleri söyledim az önce)

01-21-2013 04:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mars 2.evde astrosohbet 18 26,264 11-02-2012 05:49 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Uranus 2.evde astrosohbet 3 7,847 01-18-2012 05:48 PM
Son Mesaj: Venüs
  Venüs İkinci evde NinMeSarRa_ 5 23,650 05-09-2011 03:55 AM
Son Mesaj: mutluluklar

Forum'a Git: