Değerlendir:
  • 9 Oy - 3.44 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tetikçi
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Tetikçi
Mars, öncü enerjisiyle ve hareketi temsil eden doğasıyla genelde olayları (bir şeyleri) tetikleyen gezegen rolündedir.

Doğum haritanızda ki Mars sizi neyin harekete geçirdiğini, nasıl eyleme geçtiğinizi ifade eder.

Gökyüzündeki Mars ise doğum haritanızda uyuyan potansiyelleri uyarma-sarsma-tetikleme ve harekete geçirme potansiyeline sahiptir.

Örneğin Transit Mars doğum haritanızda Neptün ile açı yaptığında belki de uyumakta olan hayalleriniz tetiklenebilir.. Belki o bir kaç gün boyunca rüyalarınız hareketlenebilir..

Örneğin Transit Mars doğum haritanızda Merkür ile açı yaptığında zihinsel açıdan uyarılabilir ve o bir kaç günü sözlü ya da yazılı iletişim tetikçisi gibi geçirebilirsiniz.
Fikir tartışmalarına çekilmeniz olasıdır.

Astrolojide Mars dahil her transit her zaman dışsal (görünen) olaylara işaret etmiyor.
Yinede görünen dışsal olayların pek çoğunda Mars transitinin tetiği çekip olayı başlatan aktör olduğunu söyleyebiliriz.

12-04-2012 04:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

RE: Tetikçi
Mars transiti şu günlerde sevdiği Oğlak burcunda.
Oğlak burcunun Satürn ve 10.ev ile doğal ilişkisini düşünürsek, Mars'ın burada mesleki konularla alakalı eylemi ifade edeceği sonucuna da varabiliriz.

Mars Oğlak burcunda, ham enerjinin disipline olmasını kolaylaştırır ve bu da mevcut enerjiyi AMAÇLARA yönlendirmek için verimli olacağını gösterir.

Şu 5 günlük süreçte Mars-Neptün arasında gökyüzünde 45 derecelik yarım kare açısı olacağını da gözden kaçırmayalım derim. Mesleki konularda yanlış anlamalar, hatalar, enerjinin verimsiz şekilde sağa sola dağılması (dağınıklık) seçenekleri var.
Ülke astrolojisi mantığıyla düşününce deniz kazalarına da dikkat diyelim ya da su ile ilişkili sıkıntılar.

12-04-2012 04:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lacrimosa Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

geçtiğimiz ay 6. evimde yay burcunda iş haytımı karıştırdı , sevmiyorum marsı

http://imageshack.us/photo/my-images/585/solar2012.gif/ solar map 2013[/font][font=tahoma]

http://imageshack.us/photo/my-images/687/ayay1907.gif/ natal map
12-04-2012 11:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-04-2012 04:44 AM)Neptunian Yazılan:  Şu 5 günlük süreçte Mars-Neptün arasında gökyüzünde 45 derecelik yarım kare açısı olacağını da gözden kaçırmayalım derim. Mesleki konularda yanlış anlamalar, hatalar, enerjinin verimsiz şekilde sağa sola dağılması (dağınıklık) seçenekleri var.

Ülke astrolojisi mantığıyla düşününce deniz kazalarına da dikkat diyelim ya da su ile ilişkili sıkıntılar.

Şile'de gemi battı!

http://www.internethaber.com/silede-gemi...81990h.htm

12-04-2012 03:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeRDaL Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

(12-04-2012 03:09 PM)Neptunian Yazılan:  
(12-04-2012 04:44 AM)Neptunian Yazılan:  Şu 5 günlük süreçte Mars-Neptün arasında gökyüzünde 45 derecelik yarım kare açısı olacağını da gözden kaçırmayalım derim. Mesleki konularda yanlış anlamalar, hatalar, enerjinin verimsiz şekilde sağa sola dağılması (dağınıklık) seçenekleri var.

Şile'de gemi battı!

http://www.internethaber.com/silede-gemi...81990h.htm

alkis günün en güzel felaket haberi,
Şile'de Volgo-balt 199 isimli Saint Kitts ve Nevis bandıralı yük gemisi batmış...
12-04-2012 05:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Mars transiti deyince aklınıza sadece kötü olayları tetiklemesi seçeneği geliyorsa, seçeneklerinizin artması gerektiğini söyleyebilirim.

Mars harekete geçirme özelliğine sahiptir.

Örneğin Transit Mars doğum haritanızda ki Satürn ile üçgen açı yapıyor olsun.

Mars = Harekete geçiren

Satürn = Görev ve sorumluluklar

120*lik üçgen açı = Kolaylık sağlayan

Parçaları birleştirelim :

Görev ve sorumluluklarınız doğrultusunda harekete geçmenizin size kolay geleceği bir hafta.

Açının doğası farklı olsaydı örneğin ZIT açı olsaydı ?

Görev ve sorumluluklarınız doğrultusunda harekete geçmeniz konusunda SİZİ ZORLAYACAK kişiler ya da koşullar.

12-20-2012 04:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

balığa girip neptünle tokalaşan mars 6.evimde..bu transit boyunca ağlamaklı olurum gibime geliyor..tabiki ruhsal arınma için iyi bir fırsat;))
02-06-2013 12:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(02-05-2013 09:19 AM)Neptunian Yazılan:  Transit Mars Balık burcunda, Neptünle kavuşum yapıyor.

Uygun imge = Denizde ki köpekbalığı !

İçsel olarak ''çalkantılı duygular'' hissedebiliriz.

Deneyimsel olarak hareketleriniz suda atılan yumruk gibi belirsiz sonuçlar doğurabilir.
İstediğiniz etki oluşmayabilir.

Jüpiterle de sert açı sözkonusu.. Deniz ve su ile alakalı kazalara dikkat diyelim.

demişiz.

Dünya'nın da duyguları çalkantılı görünüyor.

Pasifikte deprem ve tsunami.

==> http://www.habermonitor.com/tr/haber/det...eti/59661/

02-06-2013 09:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pegasus Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Tetikçi
(12-04-2012 11:32 AM)lacrimosa Yazılan:  geçtiğimiz ay 6. evimde yay burcunda iş haytımı karıştırdı , sevmiyorum marsı

Benim de şu an 6.evimde. Gerçekten ben de sapıtmış durumdayım. Sinirlenecek tavır alacak yer arıyorum sanki. Ne zaman biter bu transit sürprizzz

http://hizliresim.com/WW1AaY
08-13-2014 10:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

geçen ekim ayında astrolog demet hoşmen mecidiyeköyde tanışma için bizleri topladığında bir anısını anlatmıştı..

tr marsın 5.evime girmek üzere olduğunu biliyordum.. mars giridği yere hareket ama aynı zamanda tartışmada getirir.. 2 ay boyunca dayadım tuttum çenemi tam çıkacağı günlerde pattt hiç olmayacak birşeyden bir kavga çıkmıştı ve sevgilim bana çok kızmıştı diye anlatmıştı...

prş günü ne güzel bir akşam geçirmiştim hoşlandığım çocukla... adam bana çay getirmek için taa öbür binadan gelip 500m yürümüştü o derece romantizm tavandı..

cuma akşamı dolunayla birlikte tr mars 5.evime girince( 23 derece yengeç) bana bir delirmeler geldi... bugün akşam adam mesaj attı ama varya ben adamı yedim yedim.. oda mars devinimi yaşıyor.. onunda kafa eserikli.. toplam 9dk içinde birbirimize girdik.. hızlı ve öfkeli.. tam mars işi gülücük)

eyy yükselen koçlar.. siftahı ben yaptım bereketi sizden.. bakalım bu ay kaç tane yükselen koç sevgilisiyle kavga edecek :D
07-10-2017 12:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir