Değerlendir:
  • 23 Oy - 3.26 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zeppi'nin haritası
Yazar Mesaj
Kaktüs
Kayıtsız

RE: Zeppi'nin haritası
Bende sıkayım bişeyler

ikizler iletişim burcudur. yukselenin ikizler fakat asc şiron sebebiyle ikizlerin iletişimi sekteye uğramış olabilir. Rahat olduğun ortamda aşırı konuşma, rahat olmadığın ortamda ise hiç konuşmama durumu olabilir. bu sende stres yaratabilir. Esmer birisi olabilirsin (tamamiyle sallıyorum:D)
Ayın 2.evin yoneticisi olarak 4.evde olması guvenlik konusunda çifte vurgu yapmış.
Toprak burçları arasındaki üçgen de oyle. Maddi ve ailevi konularda şansı olduğunu fazla çabalamadan paranın dunyevi nimetlerin sana geleceğini düşünüyorum.
Kendini en huzurlu mutlu hissettiğin yer evindir muhtemelen.

3.ev yoneticin aslan yoneticisi guneş 11 evde koçta

hazırcevap, ani reaksiyon verten bir yapıda olabilirsin her ne kadar saturn freni varsada laf altında kalmazsın gibime geliyor. Laf altında kalırsan bu gururunu kırabilir, haliyle tırnaklarını çıkartabilirsingülücük

Aşk, gonul işlerinde tutkulu olduğunu düşündüm, akrep pluto 5.evde ayrıca 5.ev yöneticisi venus güçlü olduğu öz burcu boğada. Aşkı gizli yaşamayı isteyebilirsin (venus12.evde). Hissettiğin aşırı yoğunluk kendini ifade etmene engel olabilir.

6.ev yoneticin mars. Jüpi karesi var. Mars jüpi karelerinde alerjik bir takım rahatsızlıkların olabilir. Egzama vs..

7.evinde birbirinden çok farklı 3 ağır abi var. saturn en guçlusu kendi burcunda olması sebebiyle. evlilik konusuna biraz karamsar bakmana sebeb olabilir. gecikmeye sebep olabilir fakat nedceği belli olmayan doğasını pek cozemediğim uranus ile kavuşumda ve tez canlı koç guneşinden kare acı olıyor. hani ne oluağını zaten allah bilirde tahminde bulunmakta güç. zira şu an 7. evinde transit pluto(uranus kareli) var. ikili ilişkiler, ortaklık evlilik yani kısaca 7. ev konularını fazlaca deneyimliyeceğin bir donem kolay gelsin.
9.ev yoneticin uranus 7.evinde. yabancı birisiyle evlenme sana cazip gelebilir.

Gerek guneş neptun karen gerek balık merkurun gereksede venus 12 sebebiyle son derece şefkatli iyiliksever olabilirsin. kendini yeşil yoldaki adam gibi hissetmen bu etkilerden olsa gerek.

benden bu kadar saat gecenin ikisi olmuş. ben kaçar
11-12-2012 03:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeppi
Kayıtsız

(11-12-2012 03:53 AM)Kaktüs Yazılan:  Bende sıkayım bişeyler

ikizler iletişim burcudur. yukselenin ikizler fakat asc şiron sebebiyle ikizlerin iletişimi sekteye uğramış olabilir. Rahat olduğun ortamda aşırı konuşma, rahat olmadığın ortamda ise hiç konuşmama durumu olabilir. bu sende stres yaratabilir. Esmer birisi olabilirsin (tamamiyle sallıyorum:D)
Ayın 2.evin yoneticisi olarak 4.evde olması guvenlik konusunda çifte vurgu yapmış.
Toprak burçları arasındaki üçgen de oyle. Maddi ve ailevi konularda şansı olduğunu fazla çabalamadan paranın dunyevi nimetlerin sana geleceğini düşünüyorum.

3.ev yoneticin aslan yoneticisi guneş 11 evde koçta

hazırcevap, ani reaksiyon verten bir yapıda olabilirsin her ne kadar saturn freni varsada laf altında kalmazsın gibime geliyor. Laf altında kalırsan bu gururunu kırabilir, haliyle tırnaklarını çıkartabilirsingülücük

Aşk, gonul işlerinde tutkulu olduğunu düşündüm, akrep pluto 5.evde ayrıca 5.ev yöneticisi venus güçlü olduğu öz burcu boğada. Aşkı gizli yaşamayı isteyebilirsin (venus12.evde). Hissettiğin aşırı yoğunluk kendini ifade etmene engel olabilir.

6.ev yoneticin mars. Jüpi karesi var. Mars jüpi karelerinde alerjik bir takım rahatsızlıkların olabilir. Egzama vs..

7.evinde birbirinden çok farklı 3 ağır abi var. saturn en guçlusu kendi burcunda olması sebebiyle. evlilik konusuna biraz karamsar bakmana sebeb olabilir. gecikmeye sebep olabilir fakat nedceği belli olmayan doğasını pek cozemediğim uranus ile kavuşumda ve tez canlı koç guneşinden kare acı olıyor. hani ne oluağını zaten allah bilirde tahminde bulunmakta güç. zira şu an 7. evinde transit pluto(uranus kareli) var. ikili ilişkiler, ortaklık evlilik yani kısaca 7. ev konularını fazlaca deneyimliyeceğin bir donem kolay gelsin.
9.ev yoneticin uranus 7.evinde. yabancı birisiyle evlenme sana cazip gelebilir.

Gerek guneş neptun karen gerek balık merkurun gereksede venus 12 sebebiyle son derece şefkatli iyiliksever olabilirsin. kendini yeşil yoldaki adam gibi hissetmen bu etkilerden olsa gerek.

benden bu kadar saat gecenin ikisi olmuş. ben kaçar

*çok doğru tespitler kutlarım kaktüs gayet başarılısın verygood

*tam anlamıyla öyle..

---Gerek guneş neptun karen gerek balık merkurun gereksede venus 12 sebebiyle son derece şefkatli iyiliksever olabilirsin. kendini yeşil yoldaki adam gibi hissetmen bu etkilerden olsa gerek. ---

*esmerim daha doğrusu buğdaymışım .p

*egzama gibi alerjik bir hastalığım yoktur

*Ayın 2.evin yoneticisi olarak 4.evde olması guvenlik konusunda çifte vurgu yapmış.

bu yaşa kadar hep evdeydim.. hiç çalışmadım diyebilirim çünkü ev hayatını aşırı seviyorum gülücük veee bugün işe başlıcam dua eder misin bana ..

*tanıyım ya da tanımayım sessiz bir yapım var.. henüz kendimi çözemedim .. gülücük
11-12-2012 09:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeppi
Kayıtsız

(11-12-2012 02:46 AM)nisan15 Yazılan:  7. evinde tüm ağır hareketl gezegenler toplanmıs durumda stelyum var es bayağı karmasık bisi olabilir. Hayallerdeki es gercekle alakasız olabilir, gercek seni hayal kırıklıgına uğratabilir nepüinden dolayı..gec evlilik olabilir satürnden dolayı veya es öğretmen gibi olabilir mesafeli olabilir, uranüs hayatına uranyen insanları cekmene sebep olabilir ya da 7. ev konularında ani baslangıc ve bitislere sebep olabilir . Pluto venüs ve satürn kendi burçlarındalar bayağı baskın görünüyorlar..Balık, oğlak ve kova karakterli kimseleri hayatına cekersin.

evlilik ikili ilşkiler ortaklık.. bunlar yerli yerinde değil hayatımda bu stelyum beni yıpratıyor öyle düşünüyorum..
11-12-2012 09:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

(11-12-2012 09:34 AM)zeppi Yazılan:  veee bugün işe başlıcam dua eder misin bana ..

Allah gonlune gore versin.
İşini severek yapan bir ömir mutlu olur derler.
Severek yapacağın bir işte huzuru yakalarsın inşallah.
11-12-2012 09:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: deniz kaya - uranüs&plüto başak
(11-11-2012 11:46 PM)impromotive Yazılan:  Siz uranüs-plüto başak neslindensiniz deniz kaya.
annemin de içinde bulunduğu bir nesil.

gündelik dünyevi işlere fazlasıyla yoğunlaşan biri olabilirsiniz ama aynı zamanda manevi olarak da tatmin aramak istiyor olabilirsiniz. maneviyatınız yüksek olabilir.

manevi tatmini iletişimle kurmayı isteyebilirsiniz.

sizin topraksı bir tabiatta olduğunuzu düşünüyorum.
huzura ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.
duygularınız size huzur vermiyor da olabilir.
uranüs de 1. evde.

fazlasıyla dünyevi olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz.
Çünkü dünyevi sorumluluklarınızı erken yaşta yüklenmiş olabilirsiniz.
Belki gençliğinizden beridir kendinizi maddi olarak güçlü olmaya yönlendirmiş olabilirsiniz.
Ve bu yönelim sizi herhangi bir dünyevi konuda yetkin hale getirmiş olabilir.
ama toplumla olan karşılaşmalarınızda; ayınızın 3. evde olmasından ötürü iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.

mesela nasıl problemler olabilir bunlar?
ima arayabilirsiniz, imalı iletişim sizi rahatsız edebilir. iletişimde duygusal olarak güvenliğinizi düşünebilirsiniz. duygusal hassaslığından ötürü duygusal mesafeler koyan biri olabilirsiniz.

bence duygularınızı ifade etmenin yoluna gidin. empati gücünüz yüksek olabilir ve onları 11. ev yani idealler evi için kullanırsanız, rahat iletişim kurabilirsiniz.

zaten neptün-jüpiter-güneş arasında yod açı kalıbı var.
iletişim kurmanız ve bu iletişimin duygusal bir taban üzerinde olması gerekiyor olabilir.
Kelimesi,kelimesine doğru çok teşekkür ederim.

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
11-12-2012 02:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeRDaL Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

(11-12-2012 02:32 PM)impromotive Yazılan:  serdal; choleric, melancholic gibi sınıflamalar programın hangi seçeneklerinde tarif edebilir misin?

Cast Chart- Electional Chart - get chart - result- general
11-12-2012 07:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeRDaL Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(11-12-2012 02:35 AM)nisan15 Yazılan:  win7 var indirsem de acamıycak programı pc ruh halimi ben de öğrenebilir miyim gülücük rica etsem

6% Choleric- sinirli
6% Melancholic- hüzünlü
40% Sanguine- iyimser
46% Phlegmatic- ağırkanlı
(11-12-2012 02:22 PM)impromotive Yazılan:  program win7'de de çalışıyor. yapmanız gereken programın uyumluluk modunu değiştirmek sadece.

programın kurulum dosyasına sağ tıklayın, karşınıza çıkan menüde uyumluluk modu seçeneğini görmeniz lazım.

daha sonra seçeneklerden windows 7 seçeneğini seçin.

program uyumluluk modu daha önceden windows xp seçeneğine ayarlanmış.

eğer işletim sisteminiz win7 home basic veya home premium ise uyumluluk modunu windows 7 olacak şekilde değiştirmeniz gerekir.

şayet işletim sisteminiz win7 ultimate ise uyumluluk modu sorunu pek yaşanmıyor. win7 ultimate'de uyumluluk sorunu oluşmuyor.

teşekkürler impromotive
11-12-2012 07:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(11-12-2012 07:50 PM)SeRDaL Yazılan:  
(11-12-2012 02:35 AM)nisan15 Yazılan:  win7 var indirsem de acamıycak programı pc ruh halimi ben de öğrenebilir miyim gülücük rica etsem

6% Choleric- sinirli
6% Melancholic- hüzünlü
40% Sanguine- iyimser
46% Phlegmatic- ağırkanlı
(11-12-2012 02:22 PM)impromotive Yazılan:  program win7'de de çalışıyor. yapmanız gereken programın uyumluluk modunu değiştirmek sadece.

programın kurulum dosyasına sağ tıklayın, karşınıza çıkan menüde uyumluluk modu seçeneğini görmeniz lazım.

daha sonra seçeneklerden windows 7 seçeneğini seçin.

program uyumluluk modu daha önceden windows xp seçeneğine ayarlanmış.

eğer işletim sisteminiz win7 home basic veya home premium ise uyumluluk modunu windows 7 olacak şekilde değiştirmeniz gerekir.

şayet işletim sisteminiz win7 ultimate ise uyumluluk modu sorunu pek yaşanmıyor. win7 ultimate'de uyumluluk sorunu oluşmuyor.

teşekkürler impromotive
Teşekkürler..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
11-12-2012 09:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeRDaL Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(11-12-2012 08:09 PM)impromotive Yazılan:  dün bir mesajında kepler programını tavsiye etmiştin serdal.

janus'dan daha ayrıntılı bir hizmet mi sunuyor?

janusa göre daha bi gelişmiş ayrıntılı bir program, tavsiye ederim. verygood
11-12-2012 09:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

birde benimkine bakabilirmisiniz ? 21 mart 1986 17:33nevşehir
11-12-2012 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,605 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,741 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu josii 87 118,187 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,500 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,732 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  doğum haritasi analizi atetri 6 12,325 05-14-2015 08:12 PM
Son Mesaj: atetri
  doğum haritası analizi cemdoner 17 23,488 05-02-2015 07:20 PM
Son Mesaj: ASaBiMeLeK
  Doğum Haritası Yorumu nesrin kara 16 18,932 04-04-2015 03:15 PM
Son Mesaj: nesrin kara
  dogum haritası analizi maksoy 14 20,569 04-02-2015 03:35 PM
Son Mesaj: maksoy
  doğum haritası yardımı zorlamak 15 18,019 01-26-2015 09:17 PM