Değerlendir:
  • 38 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şeytan Yıldızı Algol Ve Negatif Etkileri
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Şeytan Yıldızı Algol Ve Negatif Etkileri
inan hepsi dönemsel... ben zamanında o kadar keskin biriydim ki.. şimdi savruk biriyim.. herşey bir dönem oluyor geçiyor.. satürne bağlıyorum bunu.. demekk şimdi pek bişi yok.. ondan rahatsındır.. o atürn hele günşinin üstüne gelsin marsına kare/zıt yapsın görürürm ben seniii :D

aşk/bela.. ımm olabilir.. genelde 26 derece akrep venüs çok umursamaz kadınlar( hafifltici etki yoksa), 26 derece boğada pasif agresif erkekler..

bu arada cnm, sabit yıldız o hep 26 derecede.. bin yılda bir 1 derece ancak ilerliyorlar ;)

KARM IS BITCH!!!
11-04-2016 12:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Şeytan Yıldızı Algol Ve Negatif Etkileri
(11-04-2016 12:00 AM)dilek8855 Yazılan:  algolü geçenlerde okumuştum bir sebepten.. kısaca size aykırılık ve canilik katıyor.. en hafif haliyle de sorumsuzluk vicdansızlık falan.. bişi değil yani :D
ama sabit yıldızda etkisi +-1 derece yani 24-25-26 derece boğaya kavuşum kare zıt birşeyle varsa..

Mars'ım zıt açı 25 derece Akrep,ama diğer açıları güzel olduğundan olsa gerek tam tersi fazla insaflıyım,ama bir nebze sorumsuzluk olabiliyor bazen...

Güneş-Uranüs karesinden olsa gerek aykırı hallerim var,kafama göre giyinmek olsun,bilmem kaç renk sprey boyayı kafama boca edip dışarı çıkmak olsun :D Neyse en azından vicdansız ya da cani olmadıysam bu kadarcık etkiyle yırtmak güzel hele de mars akrebi olarak :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-21-2017 06:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir