Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

en iz bırakan transit ve etkilediği ev?
Yazar Mesaj
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: en iz bırakan transit ve etkilediği ev?
4. evimdeki satürn terazi transitine karşıdan bakış atan uranüs koç transiti. Sonuç şehir değişikliği, iş değişikliği. Hayatımın baştan başa değişmesi.
10-26-2012 09:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

Rep Puanı: 0

(10-26-2012 09:35 PM)Messa Yazılan:  4. evimdeki satürn terazi transitine karşıdan bakış atan uranüs koç transiti. Sonuç şehir değişikliği, iş değişikliği. Hayatımın baştan başa değişmesi.

Benimle aynı transitmiiş Messa...
Bu arada aynı transitleri yaşayan bir arkadaşım hem aynı transitte iki kez statü, hem ev, son ra hem ülke değişikliği yaşadı.

[Resim: defnenatalchart.th.gif]
10-26-2012 11:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Transit pluto merkürüme ve plutoma kare, satürn ve marsımın karşısında zor geçiyor ama uzun sürecek sanırım ..
Mars 4. ev yaşadığım yerden taşındım satürn 4. ev kendimi yalnız ve değersiz hissediyorum bunda satürn 8. ev transiti etkisi de var sanırım.
Pluto merkür karesi ne varsa ortaya cıkardı bu bana acı verişyor neptünyenim görmek istemşyorum. Her söz yaralıyor her sözüm yaralıyor tuhaf Transit pluto natal pluto karesi natal pluto 7. evde ilişkilerde plutonyen deneyimler..zor geçiyor bu transit çok zor..

Ama satürn 8. ev transiti bayağı etkiliyor korkular saplantılar ne varsa yğüzleşmem gerekicek ne varsa koydu önüme satürn krediler hastalıklar yalnız kalma korkusu saplantı işte..Ayıma kare güneşime karşıt kendimi göremez oldum gibi br şey kendşme yabancıyım uranüsümle de kavuşum öyle işte.. Bilmiyorum hangsi zorluyor ama cok zorlandığım ortada.

Şiron transiti yükselenimle kavuşumda venğüs ve jüpiterimin üüzerinden geçiyor. Sırada neptün de var ee ne kaldı ki kerşye

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
10-29-2012 06:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(10-29-2012 06:40 PM)nisan15 Yazılan:  Transit pluto merkürüme ve plutoma kare, satürn ve marsımın karşısında zor geçiyor ama uzun sürecek sanırım ..
Mars 4. ev yaşadığım yerden taşındım satürn 4. ev kendimi yalnız ve değersiz hissediyorum bunda satürn 8. ev transiti etkisi de var sanırım.
Pluto merkür karesi ne varsa ortaya cıkardı bu bana acı verişyor neptünyenim görmek istemşyorum. Her söz yaralıyor her sözüm yaralıyor tuhaf Transit pluto natal pluto karesi natal pluto 7. evde ilişkilerde plutonyen deneyimler..zor geçiyor bu transit çok zor..

Ama satürn 8. ev transiti bayağı etkiliyor korkular saplantılar ne varsa yğüzleşmem gerekicek ne varsa koydu önüme satürn krediler hastalıklar yalnız kalma korkusu saplantı işte..Ayıma kare güneşime karşıt kendimi göremez oldum gibi br şey kendşme yabancıyım uranüsümle de kavuşum öyle işte.. Bilmiyorum hangsi zorluyor ama cok zorlandığım ortada.

Şiron transiti yükselenimle kavuşumda venğüs ve jüpiterimin üüzerinden geçiyor. Sırada neptün de var ee ne kaldı ki kerşye

evt bayağı kaos bir şey olmuş... en iyi şekilde atlatılsın inşallah..

transit pluto, bir zaman önce benim neptünle, jüpiterle ve de merkürle kavuştu. tabi bunların olması aynı zamanda (merkürle kavuşunca bu kavuşum 3. evimde oluyor.)

ay ile karşıt açı yaptığı anlamına geliyor.. sekstilleri saymıyorum bile...

ama ben pluto transitinin etkisini neredeyse hiç ama hiç hissetmedim.

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
10-29-2012 07:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

çalıştığım yerde yükseleni oğlak olan biri var. Kendi kariyeri ile ilgili, yaşam standartları ile ilgili ciddi kararlar alıp bunları bir dönüşüme çevirmek istiyor.

Transit pluto, yükseleninin üstünden geçiyor...

transit uranüs (uranüse takmış biri oldum, çıktım) onun 4. evinin girişinde. ona yorum yaparken ailevi hayatına dikkat etmesinin iyi olacağını söyledim. Çünkü eşini çok sevdiğini yazıyordu paylaşım sitesindeki sayfasına... Benim ttransit uranüsten anladığım kaadarıyla, kendsisi hangi eve girerse o alana ait antikaları yerle bir ediyor.

dediği şu olunca iyice emin oldum. "Eşimle aramız iyi değil. evde büyük sorunlar yaşamaya başladık.sanırım kendini, eşinden ayırmak istemesi gibi bir planlaması var...

üstelik MC noktasında pluto var. ve satürn, teraziden uçup gidince kariyerinin üstündeki şansızlıklar, gecikmeler de bitmiş oldu.!

Satürn Benim MC nin üstündeyken çakışma hayatımın en verimsiz dönemleriydi.

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
10-29-2012 10:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

1999-2006 yılları arası hayatımın en berbat yıllarını yaşadım.
Yaşadığımdan anlam çıkarma ve kendimi tanıma surecim bu yıllarda başladı
2010 yılıda berbattı fakat kendimi daha kontrollu hissettim.
10-29-2012 10:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(10-26-2012 11:08 PM)Defnis Yazılan:  
(10-26-2012 09:35 PM)Messa Yazılan:  4. evimdeki satürn terazi transitine karşıdan bakış atan uranüs koç transiti. Sonuç şehir değişikliği, iş değişikliği. Hayatımın baştan başa değişmesi.

Bu arada aynı transitleri yaşayan bir arkadaşım hem aynı transitte iki kez statü, hem ev, son ra hem ülke değişikliği yaşadı.

Sende değişiklikler neler oldu peki gülücük Bir tek şu medeni durum hanesi değişmiyor yahu. Herşeyi değiştirdik bi o kaldı.
10-29-2012 10:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

Rep Puanı: 0

(10-29-2012 10:41 PM)Messa Yazılan:  
(10-26-2012 11:08 PM)Defnis Yazılan:  

Sende değişiklikler neler oldu peki gülücük Bir tek şu medeni durum hanesi değişmiyor yahu. Herşeyi değiştirdik bi o kaldı.
Bende önce işle ilgili değşilikler oldu. Sonra iş düzene girdi...
Ardından erkek kardeşim ve babamda ciddi sağlık sorunları yaşandı. Geride bıraktığımızı düşünüyorum artık...
Bunun dışında ben bir değişiklik yaşamadım gülücük

[Resim: defnenatalchart.th.gif]
10-30-2012 03:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-29-2012 10:19 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  Satürn Benim MC nin üstündeyken çalışma hayatımın en verimsiz dönemleriydi.

Eyvah !
ilginç, yönetmen veya oyuncuların bu dönemde oscar aldığını gözlemledim..
bu dönemde sanki toplum senden bişi bekliyo, ve sen bişi yaparsan hediyeni veriyor gülücük
10-30-2012 03:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(10-30-2012 03:48 AM)By Ceykp Yazılan:  
(10-29-2012 10:19 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  Satürn Benim MC nin üstündeyken çalışma hayatımın en verimsiz dönemleriydi.

Eyvah !
ilginç, yönetmen veya oyuncuların bu dönemde oscar aldığını gözlemledim..
bu dönemde sanki toplum senden bişi bekliyo, ve sen bişi yaparsan hediyeni veriyor gülücük

satürn, mc'min üzerinde diyebiliriz.. bi şeyler yapmalıyımgülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-30-2012 07:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Chiron coolhandsome 47 95,418 01-17-2020 08:03 PM
Son Mesaj: Pozitifterazi15
  Transit etkisi merkür_yen 1 4,498 09-20-2019 05:45 PM
Son Mesaj: dilek8855
  Gökyüzü arkadaşım için transit yorumum.. dilek8855 4 11,539 03-02-2015 03:06 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Transit Analizi Hakkında Pratik Öneriler astrosohbet 46 71,908 06-20-2014 12:36 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Transit Analizi Hakkında Pratik Bilgiler aeon 18 47,782 07-15-2011 10:58 PM
Son Mesaj: aries86
  Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz Venüs 54 66,038 04-30-2011 01:43 PM
Son Mesaj: lylymn
  8. Eve Transit Örnekleri vivienleigh 11 31,037 05-11-2010 08:38 PM
Son Mesaj: Tuğçe
  Aylık Transit Takvimi Çıkarılması Anlatımı... tiyatral_gitarist 15 26,742 02-14-2010 04:28 PM
Son Mesaj: tiyatral_gitarist
  Transit Çalışma Sayfamız Angel 57 62,493 07-28-2009 05:16 PM
Son Mesaj: harpy
  EVLERDE TRANSİT TUTULUM ETKİLERİ yezda 2 5,586 09-11-2007 05:08 PM
Son Mesaj: yezda

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir