Değerlendir:
  • 16 Oy - 2.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritada arkadaşlıklar ve karşılıklı empati
Yazar Mesaj
UquRx Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Haritada arkadaşlıklar ve karşılıklı empati
Astrolojinin en azından benim açımdan zarar veren boyutlarının olduğunu düşünüyorum ki bunun da, 'bir şekilde bu işle ilgilenirken kendimi huzursuz hissetmemden kaynaklanıyor' fikrinden yola çıkarak başladığını söyleyebilirim..Hatta şuanda son düşünceme göre astrolojinin var olduğuna dair düşüncelere kayıtsız kalamıyorum maalesef ama din ve bende yol açtığı hasarları düşününce(kişisel birşey sonuçta, kimseyi bağlamaz ve herkesi aynı etkiliyor olmasa gerek), astrolojinin büyü gibi var olduğunu ama ilgilenilmemesi gerektiği çıkarımımı iyice benimsedim.Ama gel gelelim yine de tam anlamıyla kopamıyorum ve şuan çelişkili bir görüntü çizmeyi göze alarak , bir konuda yardım isteyeceğim en azından varlığını yapıcı boyutta kullanabilmek adına..

Arkadaşlarla ilgili problem yaşıyorum, yani iki gün önce çok iyi anlaştığımı düşündüğüm bir arkadaşımla bir şekilde yanlış anlaşmalar oluyor ve karşımdaki arkadaşım dediğim kişi nefret ettiğim kişiye dönüşebiliyor ve bu artık çok sık olmaya başladı.Aslında şöyle; bir şekilde alttan almamayı öğrendim ve haklı olduğumda(kendince herkes haklı) susmuyorum ,üzerimden yapılan esprilere kayıtsız kalamıyorum, uyumlu olmuyorum yani beni yakından gözlemleyen çevreme göre.
Acaba durum benim onların söylediklerini yanlış anlamamdan mı kaynaklanıyor olabilir(önyargılı dinlemek gibi), yoksa gerçekten beni tahrik eden bir çevrem olması ihtimali mi daha kuvvetli? Hepinizin eleştirilerine açığım , yapıcı eleştirilerin çok olduğunu görüyorum hep bu forumda..Haritam üzerinden cevap vermek istemeyenler de böyle durumlarda susarak uyumlu görünmeyi mi yoksa , susmayarak arkadaşlarını kaybetmeyi dahi göze alıyor olmayı mı doğru buluyorlar?Lütfen yorumlarınızı bekliyorum..

pladicus
http://imageshack.us/f/338/astro2gw01uqq6178321.gif/

whole sign
http://imageshack.us/f/13/astro2gw01uqqhw69312354.gif/
10-13-2012 02:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Haritada arkadaşlıklar ve karşılıklı empati - UquRx - 10-13-2012 02:50 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir