Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilik zamanını gösteren transitler
Yazar Mesaj
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

RE: Evlilik zamanını gösteren transitler
Satürn transitleri etkiliyor Genel olarak olumlu etkiler veriyor Olumsuz olanları çekilmeyecek dert değiller Benim derdim ay transitleri ruhum sıkışıyor
Astro.com a göre güneş güçlü sonra Venüs
Hayatımda önemli olan bir olay olmadı Şu dönemde Battım şu dönemde çıktım diyemiyorum
Ben yinede yarı önemli olabilecek bir kaç dönemin tr lerine bakayım yazayim sana gülücük

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
07-23-2017 11:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Dilek ablanın eline kimse su dökemez bu konuda baya iyi, benimkini söylemişti ara ara gidip okuyorum.

Bu arada tr uranüs marsımın üstünden geçti aşırı zor bir transit. Tabi uranüs o anda plütodan kare felan da aldı satürnün üstündeydi felan. Neyse

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
07-24-2017 12:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Evlilik zamanını gösteren transitler
(07-24-2017 01:03 AM)divitsizhokka Yazılan:  @dilek8855 ne zamandir söyleyeceğim bugüne kısmet. Sen biraz daha ilerletsen ciddi manada Astrolog olursun çoğu yazını okudum baya iyisin...

niyetim vardı ama vazgeçtim...

gerek burda gerek facebookta gruplarda ücretsiz yorum yapıyoruz.. ama bir tane sertçe yorum bile insanın bütün hevesinin içine ediyor...
yorumum sana uymuyorsa beğenmiyorsa he de geç... tanımadığınız bir insanla bu kadar ne zorunuz var? ücretsizken bile böyleyse birde paralı baksam insanların triplerini hiç çekemem kesin karakolluk olurum herhalde...

o yüzden artık burda bile yazasım yok.. hata şuanda bile niye yazıyorum bilmiyorum gene kaşınıyorum herhalde allahın bi manyağı daha gelsinde bulsun beni die herhalde......... simdi-kızdım

neyse soruna geçeyim.....

kadın haritasında eş için hep güneş deniliyor ama hem demet hösmene sordum hemde kendim bi kaç haritada gördüğüm... güneş aynı kandan olduğun erkekleri gösteriyor.. baba ve oğul gibi.. ama hayatın boyunca karşılacağın erkek tiplerini mars gösterir... eş yada sevgili değil genel erkek tipi...

bu kadının marsı yayda ve Retro.. ama mars yayda güçlü olmasa bile iyidir.. neticede yine bir ateş elementinde.. yayda olduğu için eğlenceli neşeli ama birazda çapkın tipleri simgeler.. tek açısı başaktaki plüto ile.. mars kendi bi üst oktavı plüto ile açıda..
kendimce şöyle açıyorum.. çift burgu.. demekki kocanın haritasında ya mars çok güçlü bir yerde olcak (koçta, akrepte yada asc ile kavuşum) yada haritasında koç ve akrep elementi vurgulanmış olck.. (güneşi, ayı yada asc si)

bu marsın güne işe 150 liği var.. 150lik açıları yorumlarda pek önemsemiyor ama bence asıl bomba bunlarda... aniden gelişen olayları tipleri simgeliyor hep... şimdi güneş demek malum aslan burcunu temsil ediyor.. önümüze 3 ihtimal çıkıyor.. ya kendi aslan burcu ya ay aslan ya asc aslan yada aslan burcu vurgusu en en olmadı 5.ev vurgusu...

yukarıda marsın yayda olması eğlenceli tipleri çeker falan demiştim 5.evde eğlenceli olduğu için birazcık daha vurgulamış. aslandan çok 5.ev vurgusu eğlenceyi daha çok temsil eder...

sonuç toplarsak...
marsı güçlü.. plüto etkisi var.. güneş etkisi var..
şu tarih yada bu tarih gibi bir şey söyleyemem ama haritasında yukarda dediğim genel vurgular ortaya çıkabilir..

hareketli aktif eğlenceli bir tip diyebiliriz..
07-24-2017 11:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Dilek, divitsize katılıyorum. İlk baştan bu zamana kendini çok geliştirdin. Meslek olarak yapar mısın bilmem ama sinastri vs. de gayet iyisin bence.
Canın sıkıldığında şöyle düşün: Bedava da olsa yorum yaptığın her harita sana fayda çünkü öğreniyorsun. Kıymetini bilmeyene ona göre davranırsın ama yaptığın her yorum sana kar.
Çeşit çeşit insan var ama ne bileyim kimi insan var moral bulmak için gittiği astrolog keyfine limon sıkıyor, kimi insan da astrologu veya bu örnekte seni bir yorumuyla üzüyor.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
07-24-2017 11:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(07-24-2017 11:57 AM)Kumsal Yazılan:  Dilek, divitsize katılıyorum. İlk baştan bu zamana kendini çok geliştirdin. Meslek olarak yapar mısın bilmem ama sinastri vs. de gayet iyisin bence.
Canın sıkıldığında şöyle düşün: Bedava da olsa yorum yaptığın her harita sana fayda çünkü öğreniyorsun. Kıymetini bilmeyene ona göre davranırsın ama yaptığın her yorum sana kar.
Çeşit çeşit insan var ama ne bileyim kimi insan var moral bulmak için gittiği astrolog keyfine limon sıkıyor, kimi insan da astrologu veya bu örnekte seni bir yorumuyla üzüyor.

asc koç olduğum için olsa gerek mars transitleri fena etkiliyor beni.. dünden beridir çok sinirliyim.. bi çok kişiyi rehberimden instagrmaımdan falan sildim... çevrem düzelince belki o sakinlikle düşüncelerim değişir...
ama haklısın... bulduğum her haritayı incelemeye çalışarak kendimi geliştirdim.. bakalım....
(07-24-2017 12:07 PM)divitsizhokka Yazılan:  @dilek8855 kadın evli ve eşinin bilgilerini de yukarıda vermiştim. cidden süper yorum yaptın. Gunes basak ve 2 agir gezegen burda aslanda da 3 gezegen 5. Evinde ...ve ASC koç. .

eş haritasını çıkardın (:
Bir de huyu suyu nasıldır? mutlu evlilik /mutsuz evlilik nasıl anlaşılır ? Baskın kötü huylu eş vb... biliyor musun

Not: dilek sana olumsuz yorum yapanları hiç takma insanlar astrolojiyi fal olarak görüyor ve duymak istedikleri şeyleri duymayinca da kopuruyor. Halbuki hayat kolay değilken harita yalan mı söylesin ...facebook gruplarını bilmiyorum tek takip ettiğim yer burası ve baya da sakin bir platform (: burda takıl hep bizi bilgilendir gayet memnun oluruz.

eşinin haritasına bakmadım... ordan kopya çekipte kendimi geliştiriyorum die yine kendimi kandırcak kadar salak değilim şükür...

kendi alanım sinastride sırası geldikçe yazarım inş..

Halbuki hayat kolay değilken harita yalan mı söylesin ...
bu sözünün altına imzamı atıyorum...

eşin özellikleri ve evliliğin süresi çok detaylı bi inceleme gerektiriyor güzelim... kadın haritasında değişkenlerin çokluğu ve bunlara zorlu transitler 2 yada daha çok evlilik verebiliyor..

ayrıca pek bahsi geçmiyor ama progress haritalarda önemli.. nette bi başlıkta görmüştüm.. prens charlies ve lady diana progress Venüsleri açı yaptığı için evlendiler ve açı bozulunca boşandılar die.. 2011de oğlu prens William kate middlteon ile evlenirken progress Venüslerine bakmışlar.. (yazıyı yeni gördüm) bu çift boşanmaz tarzı bi yorum yapılmış.. 6 sene oldu sorun gözükmüyor..
kendi haritamdan da kontrol ettim. eski eş progress merkürü retroya başladığında evlenmiş. retrosu bittiğinde ayrılmışız.. sonraski ilişkilerimde falan hep prgress Merkür+ay, ay+venüs açıları oluşmuş ilişki süresince...

yine kompozit haritanın aldığı transitler çok önemli....

inanın bazen o kadar kompleks ve karışık oluyor ki... her haritada öyle şak die yorumlanmıyor.. orda kaderin parmağı oluyor.. bir sürü belirsizlik içinde oluyor harita... aslında bu yorumlarmızda hep bi yere kadar.. sana 30-40 yıllık evliliğin genel hatlarını çizebilirim ancak.. ama detaya girince ilk yılı sorunlu sonrası iyidi.. yada işte şurası kötüydü falan.. bu yorumlar biraz zor ve çok dikkat istiyor..

ay birde ne dicem.. terzi kendi söküğünü dikemezmiş.. bana sinastri bakmak isteyen var mı? gülücük
07-24-2017 12:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
freeloader Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 5

Araya girmiş gibi olacağım özür dilerim. Erkekte de eşi aynı mantıkla venüsü yorumlayarak mı anlıyoruz acaba?

Haritam
07-24-2017 01:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

@freeloder

doktor bu ne? bütüüün mesajları alıntılamışsın ya sonuç maşşallah koca sayfa gitmiş.annem nolur gözünü seveyim şu mesajını hemen düzenle.. :/
07-24-2017 02:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
freeloader Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 5

Buyrun,düzenledim.

Haritam
07-24-2017 02:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(07-24-2017 02:37 PM)freeloader Yazılan:  Buyrun,düzenledim.
teşekkür ederim cnm gülücük

açıkçası pek erkek haritasına bakmamıştım ama yine eski eşin haritasından kendimi didik didik inceledim gülücük)
Venüs başakta.. güçsüz.. bnmde venüsüm akrepte güçsüz..
başakta olması ikizler yada başak etkisi taşıyacağını gösterir.. evt ay burcum ikizler gülücük
birde venüsün oğlaktaki jüpiteri ile karesi vardı. güçsüz bir Jüpiter, evt bnmde jüpiterim ikizlerde Retro.. güçsüzün güçsüzü yani gülücük
Jüpiterle açısıda yay etkisi yada 9.ev etkisi taşıyacağını gösterir.. evt güneş burcum yay gülücük

ama şimdi şu geldi birde aklıma...
evlendiğimiz zamanalrda eşimiz bizim marsımız/ venüsümüz iken.. ayımız/ güneşimiz statüsüne geçiyor..
misal babam vefat ettiğinde annemin güneşi büyük T KARENİN dibinde kalmış.. marsında bi açı yok.. yani kadında kocası için güneşinin alacağı transitlere bakmak lazım...

(07-24-2017 03:09 PM)divitsizhokka Yazılan:  Dilek çok bilmiyorum ama bilgilerini verirsen bakayım.

progress harita okumayı ve kullanmayı hiç bilmiyorum biraz oraya yoneleyim bari. .

Evlilik ve Eş ne kadar seçim gibi görünse de bir yönden hEp kadersel kalıyor.
Boşanmalar da öyle. Dün yine 10 yıllık evli bir çiftin boşanmaya çalıştıklarını duydum. Boşanmakta öyle kolay değil anlaşmalı olmayınca ..

her evlilik illa ki belli baslı badire ve sorunlar atlatiyor. Ya da düşüp kalkamiyor. Dediğin gibi Harita ile anlaşılması hiç de kolay değil ...

dün akşam tam 3 arkdşla uzun uzu ntelefon görüşmesi yaptım ve 3 kişininde sinastrisinin ortak özelliği negatif etkiler barındırsa da evet sonuç %80-90 evlilik...

demek ki günümüzde insanlar çok mu kötü karma ektik.. evlilik artık cezamız olmaya mı başladı?..

kendim için istediğim sinastride şöyle..
ben 25.11.1988, saat 13,50 İstanbul
erkek 26.06.1987 saat: 08.03 (sabah) ankara,

kendi gözümle bakarsam çok kadersel ortada bi harita olabilirde olmayabilirde statüsünde...

15 gün önce görüşmeyi kestik.. ama sürekli karşılaşma ve onun instagramda eklediğim her resme kesinlikle like atma huyu var gülücük

sinastideki 25 derece koç noktası, ve kompozitteki 25 drece aslan noktası ne vakit aktif olsa karşılaşıyoruz... evt bişi var ama sonuç?
nereye kadar böyle gidecek? iletişim olacak mı tekrar? ufukta bişiler olur mu? 5.evim aslan burcu şuan çok aktif olduğu için sürekli birileriyle tanışıyorum ama yok içimden bişi gelmiyor.. inatla aklım hala bu şahısta :/

ayy bişi söyleyinde rahatlatın beni ya :(

GÜNCELLEME:
İşini gücünü bırakıp bizim binaya gelmiş.. az evvel evrak kayıtta karşılaştık ve ona küsen ben olduğum halde laf attı :/ şaşırdım..

buda konuştuğumuz anın haritası.. 7.evinin 2li yöneticisi natal uranüsü, tr venüsle tam zıt.. natal satürnünede tr Jüpiter tam kare..

galiba olacak bu iş...
[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwLjAwR5BQpjBQNmZQNjBGVmZmZe...QRjBGZmAGt]
07-25-2017 04:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

kuzum vedic ile mi bakıyorsun?

çünkü batıdaki haritada,

marsı 23 yengeç.. bnm ic ile değil 5.ev girişiyle kavuşum gülücük

kompozitte 12.evde sadece jüpiter var.

venüsü boğada değil ikizlerde gülücük
07-26-2017 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar Venüs 30 120,333 11-24-2018 03:23 PM
Son Mesaj: Ckanat
  Eşin erken ölümünü gösteren açılar zorlamak 20 34,809 10-19-2016 12:56 PM
Son Mesaj: Libra
  Kötü evlilik göstergeleri josii 24 36,606 07-18-2016 02:16 AM
Son Mesaj: Nilkaplan
  Evlilik qulsah 41 51,074 01-11-2013 05:23 AM
Son Mesaj: selinnnn
  Kop ve Heutsa Göre Evlilik Tercihleri Venüs 2 6,686 03-16-2011 07:48 PM
Son Mesaj: venüsakrep

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir