Değerlendir:
  • 9 Oy - 2.78 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bir rica da benden :)
Yazar Mesaj
Bellatrix Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Bir rica da benden :)
Herkese merhabalar.
Deneyimli/deneyimsiz tüm arkadaşlardan doğum haritam hakkında yorum yapmasını rica ediyorum.
Kavgadan, gürültüden hazzetmeyen, hatta kavga ortamından usulca kaçan...
Asla karar veremeyen, hatta ne istediğini bilmediğinden gerek meslek alanında gerekse hobi konusunda daldan dala konan...
Kendine bir hedef belirleyip onu elde edene kadar didinen ama o hedefe varınca daha başarının tadına varamadan yeni hedefler belirleyen...
İstediğini elde edemeyince tam bir tembel olan...
Melankolik bir tipim gülücük

Bunların haricinde yıldızlar ve gezegenler benim hakkımda neler söylüyor merak ediyorum. Eğitim, iş, aşk, evlilik vs herhangi bir konuda ya da neden bu kadar anlaşılmaz ve ne istediğini bilmeyen bir insan olduğum konusunda doğum haritam üzerinden yorumlarınızı rica ediyorum. çiçek
08-26-2012 11:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Bir rica da benden :)
Merhaba ve hoşgeldin Bella gülücük

Ayrıntılı yorumlar yapamayız ancak birkaç hazır yorum ekleyebiliriz ve de yukarda sormuş olduğun soruya kısa ve öz yanıt vermeye çalışırız.

Tabii önce doğum bilgilerini bilmemiz gerekiyor ?

08-27-2012 01:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutomania Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 13

İkizler ve terazi etkileri var gibi bahsettiğinize göre.

08-27-2012 03:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Haritana bakmadan direk anlattıklarından Satürn'ün sert acılar aldığını tahmin ettim. Uranüs ihtimali de aklıma geldi ama kararsız oluşundan olumsuz şekilde bahsetmen satürn akla getiriyor ki doğru tahmin etmişim. Satürn güneş merkür ve marsla kare açı içerisinde bu da seni başladığın işi devam ettirme de sorunlar yaşayabileceğini gösteriyor. Güneşin merkürle yakın orb kavuşumu da cidden hızlı çalışan bir aklının düşünme sisteminin olduğu ama bunun satürn karesiyle ciddi manada sarsıldığın görünüyor. Sık sık zihnini rahatlatacak faaliyetlere yönelmeni tavsiye ederim. Hele marsın akrebe geçtiği bugünlerde kendini daha gergin hissedebilirsin.
08-27-2012 02:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(08-27-2012 02:49 PM)destrudo Yazılan:  
(08-27-2012 02:27 PM)Messa Yazılan:  Haritana bakmadan direk anlattıklarından Satürn'ün sert acılar aldığını tahmin ettim. Uranüs ihtimali de aklıma geldi ama kararsız oluşundan olumsuz şekilde bahsetmen satürn akla getiriyor ki doğru tahmin etmişim. Satürn güneş merkür ve marsla kare açı içerisinde bu da seni başladığın işi devam ettirme de sorunlar yaşayabileceğini gösteriyor. Güneşin merkürle yakın orb kavuşumu da cidden hızlı çalışan bir aklının düşünme sisteminin olduğu ama bunun satürn karesiyle ciddi manada sarsıldığın görünüyor. Sık sık zihnini rahatlatacak faaliyetlere yönelmeni tavsiye ederim. Hele marsın akrebe geçtiği bugünlerde kendini daha gergin hissedebilirsin.

ops! burnunmu sokmuş gibi olmiyim ama o plutomanyanın haritası başlığı açanın değil gülücük

Bende de başak dikkatsizliği :D
08-27-2012 02:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(08-27-2012 02:53 PM)destrudo Yazılan:  
(08-27-2012 02:51 PM)Messa Yazılan:  
(08-27-2012 02:49 PM)destrudo Yazılan:  
(08-27-2012 02:27 PM)Messa Yazılan:  Haritana bakmadan direk anlattıklarından Satürn'ün sert acılar aldığını tahmin ettim. Uranüs ihtimali de aklıma geldi ama kararsız oluşundan olumsuz şekilde bahsetmen satürn akla getiriyor ki doğru tahmin etmişim. Satürn güneş merkür ve marsla kare açı içerisinde bu da seni başladığın işi devam ettirme de sorunlar yaşayabileceğini gösteriyor. Güneşin merkürle yakın orb kavuşumu da cidden hızlı çalışan bir aklının düşünme sisteminin olduğu ama bunun satürn karesiyle ciddi manada sarsıldığın görünüyor. Sık sık zihnini rahatlatacak faaliyetlere yönelmeni tavsiye ederim. Hele marsın akrebe geçtiği bugünlerde kendini daha gergin hissedebilirsin.

ops! burnunmu sokmuş gibi olmiyim ama o plutomanyanın haritası başlığı açanın değil gülücük

Bende de başak dikkatsizliği :D

ama yorum çok isabetli verygood kendi haritamı baz alarak söylüyorum aynı talihsiz kare aynı kavuşum.mars dahil değil tabi

plutomanianın ve senin nasibinmiş yorumum gülücük
08-27-2012 02:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Bellatrix Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Değerli yorumlarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim gülücük
Sizlerden doğum haritası yorumu rica etmişim ama doğum haritamı eklemeyi unutmuşum, bu da benim şahaneliğim! gülücük
Her isteyene/rica edene yardımcı olamayacağınızın farkındayım ve anlayışla karşılıyorum, anlıyorum. Sadece üstünkörü bir iki kelam etmeniz dahi yeter. Tekrar teşekkürler gülücük

Doğum haritamı imzama ekledim.
08-29-2012 02:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yorum Rica Ediyorum ? ayaneyano 3 29,136 07-26-2021 03:33 PM
Son Mesaj: ayaneyano
  Yorum rica edebilir miyim? amelie 0 5,929 12-11-2017 09:04 PM
Son Mesaj: amelie
  Rica Beyefendi 3 5,868 12-11-2014 03:08 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Haritamın Ayrıntılı analizini rica ediyorum Amarth 37 36,003 06-01-2012 12:19 AM
Son Mesaj: eylülmavi

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir