Değerlendir:
  • 18 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uranüs & Plüton Karesi
Yazar Mesaj
Arkadaş
Kayıtsız

Uranüs & Plüton Karesi
Sayfa - 1

http://www.onerdoser.com/Y84_1_yakin-gel...bolum.html

Sayfa - 2

http://www.onerdoser.com/Y85_1_yakin-gel...bolum.html

Sayfa - 3

http://www.onerdoser.com/Y86_1_yakin-gel...bolum.html

Alıntı : Öner Döşer sağ olsun gülücük
07-05-2012 09:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutomania Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 13

RE: Uranüs & Plüton Karesi
Öner Döşer, on numara astrolog. Onca mekanik magazin astroloğunda sonra bizimde dünya standartlarında bir astroloğumuz olduğu için gurur duyuyorum.
Sahip olduğu yeteneklerle ( Allah vergisi sonuçta, gelişmiş bir ruh olmasa bu kadar sorumluca davranıp bir misyona soyunmazdı) kamuoyunu da bilinçlendiren ve bunu magazinel astoloji safsatalarıyla değil modern bilimide takip ederek yapan bilinçli insan, güzel şahsiyet, kendisine buradan çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca kendisinden topluma yönelik bilgilerin dışında tıpkı Stephen Arroyo veya Steven Forrest gibi kişiyi direkt konu alan derin astrolojik bilgileri içeren kitaplar da bekliyorum.

07-06-2012 03:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

uranüsle plütonun yıktığını plütonun kökünü kazıyarak yepyeni bir oluşumla yeniden toparlayacağı düşüncesindeyim
07-12-2012 02:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Gökyüzü gündemi konusuna da yazdım, Marsın da dahil olduğu T-Kare önümüzdeki 10 günlük süreçte gerek bireysel gerek toplumsal gerilim ve hareketlenme artışı olabilir.

Suriye hakkında yazılıp çizilenlere kuşkuyla bakıyorum. Medyadan yansıtılan haberleri direkt kabul etmek istemiyorum ama geçenki uçak muhabbetinden sonra ikinci bir kışkırtıcı adımı önümüzdeki 10 günlük süreçte yapabilirler çekincesi var -umarım olmaz-

07-13-2012 05:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ascgmn Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Transit Uranüs, natal Plüton zıt açısı, neyi ifade ediyor ?
07-13-2012 06:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ascgmn Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

"Transit uranüs açıları" adlı başlıkta biraz değinilmiş ve fakat ben farketmemişim..
07-13-2012 07:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

(07-13-2012 06:33 PM)ascgmn Yazılan:  Transit Uranüs, natal Plüton zıt açısı, neyi ifade ediyor ?

Nuran Tuncel'den aktarıyorum direkt..

Pek rahat verici bir transit değildir. Hem hayat şartları hem de kişisel bilinç yönünden çok kapsamlı değişimler getirebilir. Bu dönemde şunu kesinlikle bilmek gerekir ki, pek çok şey eskiden geldiği gibi devam etmeyecektir. Her şeyin değişebileceğini, hiç bir şeye güvenmemek gerektiğini sert yollarla anlatan bir uzmandır. Fazlaeskimiş, aslında artık işe yaramayan ne varsa silip atacaktır.

Kişinin kendinde, var olanı yıkmaya dönük devrimci duygular geliştirebilir. Dıştan gelen çeşitli felaket, kargaşa türü olaylar normal alışılmış yaşamı rahatsız edebilir. Bazı aşırı olaylar özel hayatı tehlikeye sokabilir.

Evlilik, iş arkadaşlar, dostluklar, grup ilişkilerinde mücadeleler, para, çeşitli alacak verecek savaşları, zorlayıcı ruhsal deneyimler, boşa çıkan elde tutma çabaları, kayıpların ardından çaresiz bakakalışlar, beklenmedik ölümler veya önemli birinin felaketi bu transitin hünerleridir..

Zor, istenmedik, ağır her ne olursa olsun bütün bu yeni, alışılmadık durumlara yapıcı ve esnek tutumla, kötü kabul etmek yerine zorlukların üstesinden gelme ve esas ihtiyaçların farkına varabilme deneyimi olarak yaklaşılırsa bu esaslı zorluklar ardından size bilgelik bırakır. Belki yaşlı bir delikanlı, belki yeniden tazelenmiş genç bir olgunluk olarak ileriye doğru emin ve aydın bir şekilde adım atma sınırı olabilir.

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
07-13-2012 08:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ascgmn Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Teşekkür ederim Kerim..Umarım, bu transit Uranüs servisinden sayı alabileceğim açılarım vardır..
07-13-2012 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Geçen gün 2. defa kare oluştu sanırım... Geriye kaldı 5 uranüs-plüto gülücük
09-21-2012 09:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

sonunda kurtulduk, uranüs başak burcuna geçinceye kadar bu ikili birbirine zorlayıcı açılar atamayacaklar

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
06-15-2017 02:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Uranüs Koç Burcunda astrosohbet 8 58,669 12-18-2012 03:10 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Uranüs Koç Burcunda-Değişime Hazır Mısın? Dinoo 65 77,205 09-29-2012 01:57 AM
Son Mesaj: perfect_wawe

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir