Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.31 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kendimi İmha Etme Zamanım geldi artık
Yazar Mesaj
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Kendimi İmha Etme Zamanım geldi artık
(06-29-2012 03:27 PM)Amarth Yazılan:  Arkadaşlar yorumları okudum hepinizin aslında bir Başak ın intihar edecek kadar cesareti ve mantıksızlığıda yoktur, olamaz sadece başak patlamaları yüzünden böyle şeyler oluyor kendimi imha etmek istedim ama bu mecaz gerçekten, dertleşmek istedim. Sizin yorumlarınızdan ve kendimden çıkardığım sonuçlar var. Kendimi olduğum gibi kabul etmiyorum hep nasıl olmam gerektiğiyle ilgileniyorum ve kendimi diğer insanlarla hep kıyaslıyorum. Sorunun temeli burada yatıyor. Mükemmel olamıyorum sıradan oluyorum diye bir önyargım var boş zaman geçirince bir suçluluk duygusu bir vicdan azabı... 2. Sorun ise insanları otorite olarak görmem hep saygılı konuşmam kendi yetenelerimi dışa vuramayıp insanları yüceltmem bu da başaklık yüzünden hep hizmetçi kafasında yaşıyor gibiyim. Hepinizin ve herkesin geçtiği dönemler bunlar çocukluğunda falan 22 yasındayım ergenlik tripleri de değil bunlar hala kendimi aşamamış olmam. Duygusal yönden zayıfım bunun farkındayım duygusal olgunluk yok merkür fazlalığı var başak- yükselen ikizler. Bir de ay yay gerçekten hep düşüncelerde olmamın nedenini buna bağlıyorum. Benim doyuma ulaşmam için gerçekten durmadan bir şeyler üretip bir şeyler yapmam lazım iş olarak somut elle tutulur şeyler o larak ki belki ondan sonra egom tatmin olacak gibime geliyor. Bazı arkadaşlar inanç ibadet ve namaz konularından bahsetmiş, Herkesin görüşü yada inancı tabi ki kendine ama benim bir şeye inanmam gerekiyor kendime güvenmem için ve evet namaz ve zikir iyi geliyor beyin nöronlarına ve hayata bakış açısına bu bilimsel bir şey. Şuan benim durumumu kurtaracak tek şeyin ibadet ve inanç olduğunu düşünüyorum arkadaşlar. Yanlış anlaşılmasın tabiki bu benim kendi ilacım hani çokda koyu bir dindar yada bunu dayatmaya çalışan bir kişi değilim ama olaya realist bakmak gerekirse gerçekten tek çözüm bu etkili ve işe yarar. Yoksa ne psikiyatr faydalı oluyor ne de ilaçlar. Hiçbirşey olamama korkusu yüzünden hiçbirşey gibi yaşıyorum anı kaybediyorum ve bekliyorum bunu bir an önce değiştirmeliyim. Sevgiler...

amarth seni cok iyi anliyorum inan.. az cok yasadim ve yasiyorumda benzer durumlari...imtihan dunyasi surekli bir mucadele icindeyiz.. ruhun gidasi ibadettir.. cumleten rabbim yardimcimiz olsun.. suna sevin gercekten.. birilerine hizmet etmek demissinya.. o guzel ozelligi tasiyorsun.. bu bir hediyedir..birilerine faydali oolmak ne guzel bisey.. ama bizi engelleyen nefsimiz ve seytan olmasa..:0) vesvselerden arinmak icin ibadet gerekli istegülücük) vesveseler zamanimizi caliyor.. Allahin izniyle ileri kardesim.. cumleten .. :D ask

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
06-29-2012 03:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Kendimi İmha Etme Zamanım geldi artık - Kaktüs - 06-29-2012, 01:08 AM
RE: Kendimi İmha Etme Zamanım geldi artık - Kaktüs - 06-29-2012, 11:22 AM
RE: Kendimi İmha Etme Zamanım geldi artık - destrudo - 06-29-2012, 11:21 AM
RE: Kendimi İmha Etme Zamanım geldi artık - picachu - 06-29-2012 03:59 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir