Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.93 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Jüpiter İkizler Burcunda
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Transit Jüpiter İkizler Burcunda
(06-08-2012 02:31 PM)zeynep_muteal06 Yazılan:  Yükselen burcu / Güneşi Balık olanlar = Yuva kurma-evlilik seçeneği, ev değiştirme yada evde geçirilecek mutlu zamanlar, geçmişten gelebilecek olumlu haberler.

Jüpiter - Neptün Karesi ; denizle alakalı kazalara dikkat !

Gökyüzünde transit jüpiter ikizler burcuna girer girmez, neptün ile sert kare açı yapacak.
Denizlerin efendisi neptün ile gezgin jüpiter arasındaki bu gerilimin ulaşımla alakalı bir takım problemlere işaret etmesi olası.
Bu noktada Allah korusun demek doğru olacak gibi.

Jüpiter - Neptün karesi haziran boyunca ve de temmuzun ilk haftası boyunca etkili olacak.
Yani önümüzdeki 1 ay boyunca HAYALLERDE SINIR TANIMAMAK durumları görülebilir.
Büyük hayalleriniz varsa ayaklarınız yerden kesilmediği sürece bu hayalleri planlı bir projeye dönüştürmek için uygundur lakin plansız bir şekilde sadece içgüdüyle atılacak adımların RİSKLİ olacağını not düşelim.

Merhabalar Yıldırım Bey,
yükseleni balık olanların iş ve kariyer durumu nasıl olabilir? benim 3. ve 4. evleri kesiyor ikizler burcu. Jüpiter önce ikinci evden başlayıp 3. ve 4. evlerden geçecek. Kişisel gelişim ve içe dönük bir süreç mi yaşayacağım acaba? Ayrıca transit jüpiter natal haritamdaki neptüne karşıt açı yapacak. Hayallerimin arkasından mı bakacağım ben bu durumda..

Doğum haritanızı imzanıza eklerseniz iyi olurdu

Jüpiterin haritanın alt bölgesinde iş ve kariyer konularına çok fazla etkisi olacağını düşünmüyorum.
Güzel haber, hatırladığım kadarıyla sizin Venüs Terazi burcundaydı ve Jüpiter transiti sizin Venüse hoş bir üçgen açı yapacak

Jüpiter-Venüs bağlantıları : mutluluk potansiyelini arttırabiliyor, parasal konularda avantajlar verebilir yada gölgesi keyfi harcamalarda artış olabilir buna dikkat diyelim, ilişkiler konusunda da olumlu gelişmelere işaret edebilir.,

* Ben ev yorumlarını placidus ev sistemine göre yapmıyorum, whole sign tercih ediyorum

06-08-2012 03:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

(06-07-2012 11:39 PM)Neptunian Yazılan:  8.evden geçişi = Astroloji severler bilirlerki 6. 8. ve 12.evler problemli çalışabiliyor işte bu noktada Yükselen Yay kişisinin 8.evinin YENGEÇ burcu olduğunu düşününce ve de Jüpiterin Yengeç burcunda İYİ çalıştığını düşününce 8.ev gölgeleri hakkında daha iyimser bir tablo çıkıyor
8.evimden geçerken tüm arzu ve isteklerimi inançlarım doğrultusunda değerlendildi tarafımdan.Başta cinsellik konusu.Jüpiter bu evde arzuların huzurun önünü kesen faktör olduğuna inandırdı beni.Sadece inandırdı evet gülücük
06-08-2012 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

vaaaaaay
bir ikizler ve yükselen yay olarak bana baya okunacak şey çıkmış gülücük
ay içim açıldı sanki
yalnız şu venüs ikizler ardındaki açıklama hiç iç açıcı gelmedi:D ben ve harcama aaaaa ne alaka ayooool diyesim oluştu (bakınız hiç espirik sevmeyen beeen :D )

ben nasipse bu pazartesi işe başlıyorum benim için iyi olacak inş.
gerçi ilerki bir dönemde transit pluto da 2. evime giriş yapıcaktı, bir arkadaşım bunun bana iyi olacağını söylemişti.

ayrıca yükselen yay olarak ilişkimde ne gibi fırsatlar bulucam acaba meraklardayım dansy

yalnız artık jüpiterimin üst bölgede olması, satrünümün 10. evimden çıkmış olması
artık iş anlamında herşeyin daha iyi olacağını hissediyorum verygood

06-09-2012 01:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Jackal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 6

İkizlerdeki Jüpiter Oğlaklara kilo aldırır mı acep acaba

''...tırnaklarım kanadıkça aydınlanır yolum...''

Beni öldürmeyen her ''açı'',beni güçlendirir.gülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/829/harrita.gif/
06-09-2012 02:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-09-2012 02:14 PM)Jackal Yazılan:  İkizlerdeki Jüpiter Oğlaklara kilo aldırır mı acep acaba

Hayır ikizler ve oğlak burçları arasında önemli bir bağlantı yok

06-09-2012 02:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Tesekkürler Yildirim abi, cok gûzel bilgilergülücük

Benim Transit Jupiter Ay, Chiron ve Mars ile kavusumda MC de olucak. Saturn ve Uranusa opposite.

Is hayatimi ve aile hayatini etkiliyecek bir sekilde sanirim?. Is hayatim yok malesef, ögrenciyim daha, o halde nasil etkiler acaba?

Aile hayatimi etkilde bile sanirim. Tam 1 senedir kûs oldugum babam ile dûn baristik. gülücük
Gerci su an Venûste orda...

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
06-09-2012 11:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

büyük karem gene tetiklenecek ne bitmez çilem varmış makara
06-10-2012 12:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepece Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

İkizler’in bir yılı
Bu kez değişik bir şey deneyerek, İkizler’in bir yıllık durumuna ilişkin bazı bilgiler vereceğim. Her yıl Güneş’in doğduğumuz andaki konumuna gelmesi, yaklaşık olarak doğum günümüze denk geldiği için, doğum gününüzdeki kişisel gezegenlerin durumundan ve özellikle Ay’ın konumundan önümüzdeki yıla yönelik bazı değerlendirmeler yapabiliriz. Hatta bu sözünü ettiğim genel temaları, 3 ay öncesinde Mart’tan bu yana farkediyor olabilirsiniz. Şimdi bazı genel değerlendirmeler yapabiliriz. Öncelikle bu yıl Venüs İkizler burcunda geri gittiği için, genel olarak 2012’de, en fazla Kasım-Aralık ayına kadar ilişkilerin, aşkın, hayattan zevk ve keyif almanın daha karmaşık, yorucu ve değişik tekrarlar getiren bir yönü olsa gerek. 21-24 Mayıs’lılar bu yıl düşüncelerini daha somut konulara, paraya, kazançlara odaklamaktalar. 25 Mayıs – 7 Haziran doğumlular ise hareket, zeka, eğitim, yolculuklar, ticaret ve anlaşmalarla ilgili konularda daha başarılı olabilirler. 8-21 Haziran doğumlu olanlar ise yıl boyunca daha hassas, kırılgan düşünceler içerisindeler. Ailevi işler, yerleşim, eve ait uğraşlar düşüncelerinde önemli bir yer tutabilir. Doğum günümüze rastlayan Ay’ın konumu ve fazı çok önemlidir. 21-22 Mayıs doğumlular yeni adımlar ve başlangıçlar içerisindeler, önemli bitişler ve başlangıçlar içindeler, tek başına hareket etmeleri bu dönemde daha kolay. 28-29 Mayıs doğumlular enerjik ve organize olmaları, mücadele etmeleri gereken bir yıldalar. 4-5 Haziran doğumlular ilişkiler, evlilik hayatında, genel olarak ilişkilerinde önemli sonuçlarla karşılaşabilirler. 11-12 Haziran doğumlular ise başarıya odaklılar ve bu yönde son derece çaba içerisindeler. Ancak oldukça kaygan bir zemin üzerinde ilerlemek zorundalar. 19-20 Haziran doğumlular da yenilikler ve başlangıçlar yaşıyorlar. Doğum günlerini kısa kısa anacak olursak, 21-23 Mayıs doğumlular çok hareket, iletişim, ikilemler ve zihinsel açıdan yoğun bir yıl, 24-25 Mayıs için aile, ev işleri, duyarlılıklar, kimi zaman endişeler ön planda, 26-28 Mayıs doğumlular hayattan zevk almayı bildikleri, kendilerine daha fazla güvenebilecekleri bir yıldalar, 29-30 Mayıs için çok detay, iş, güç, mesleki konularda, iş ortamında değişiklikler mümkün, sağlığa ise dikkat, 31 Mayıs – 1 Haziran ilişkiler, evlilik ve ortaklaşa konular açısından renkli bir yıl, denge bulmak gerek, 2-3 Haziran ev, aile hayatı ve duygusal açıdan daha yorucu, önemli dönüşümlerin, mücadelelerin olduğu bir yıl söz konusu. 4-5 Haziran ilişkilerin, yabancılarla ilgili konular, kendini geliştirmenin, öğrenmenin, yolculukların dikkat çektiği koşullar var. 6-7 Haziran doğumlular için sorumluluklar, eksiklikler, tamamlanması gereken işler, mesleki konular öne çıkıyor. Kolay bir süreçte değiller. 8-9 Haziran daha özgür, duygusal açıdan bağımsız ve arkadaşlıkların hareketlendiği, sosyal bir yıla işaret etmekte. 10-12 Haziran duygusal hassasiyetlerin olduğu, kabullenme getiren, karmaşaya da neden olan durumlar, fedakarlıklar var, 13-14 Haziran yeniliklerin, cesaretin ve fiziksel açıdan canlı olmanın avantajlarını kullanabilirler. Oldukça hırs getiren durumlar var. 15-17 Haziran parasal konular, beklentiler, maddi ihtiyaçlar vurgulanmakta, daha sabırlı olmaları gerek, 18-19 Haziran bol hareket ve yenilenme, 20-21 Haziran ailevi konular, duygusal hassasiyetler ve yeni başlangıçlar açısından hareketli bir yıl olacağa benziyor. Kuşkusuz bu genel yorumları yaparken, Ay’ın yıllık haritanızda tam olarak hangi burçta olduğuna bakmak gerekir. Ay’ın burç değiştirdiği günlerde bir önceki ya da bir sonraki durum söz konusu olabilir.
Hakan KIRKOGLU
06-10-2012 03:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yeppe Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

bi astroloji sitesinde okuduğum kadarıyla, transit jüpiterin natal şironla kavuşum yapması, "sindrella açısı" denilen bi durummuş ve evlilik için tetikleyici olurmuş. doğrumudur acaba??

haritam
06-10-2012 01:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

3. jüpiter döngüsü ama önce lilithime dokunacak.
06-10-2012 01:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Jüpiter Aslan Burcu' nda Yakamoz 9 14,292 08-20-2014 09:55 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Jüpiter Aslan' da - Burç ve Yükselen Burca Göre Etkiler Yakamoz 7 11,336 07-30-2014 12:51 AM
Son Mesaj: Pegasus
  Transit Uranüs Koç Burcunda astrosohbet 8 58,734 12-18-2012 03:10 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Uranüs Koç Burcunda-Değişime Hazır Mısın? Dinoo 65 77,328 09-29-2012 01:57 AM
Son Mesaj: perfect_wawe
  Transit Satürn Terazi Burcunda ~ astrosohbet 2 9,855 06-26-2012 02:38 AM
  Transit Venüs İkizler Burcunda astrosohbet 31 40,199 06-22-2012 03:11 PM
Son Mesaj: ateskızı
  İkizler Burcunda Güneş Tutulması zeynepece 20 29,048 05-24-2012 03:30 AM
  Transit Mars Başak Burcunda astrosohbet 36 46,921 02-19-2012 08:46 AM