Değerlendir:
  • 24 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
Yazar Mesaj
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: 12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
@kumsal
Haritamı imzama eklemeyi başardım sonunda gülücük aslında 2 3 yıl önce çok zor zamanlar geçirdim.Depresyondaydım,antidepresan kullandım,dediğin gibi o ilaçlar insanı çok kötü yapıyor fazla kullanmadan bıraktım.Yazarak rahatlıyorum ve kendimi daha iyi hissediyorum kesinlikle.Dün de kendimi çok kötü hissettim,bazen düzelmeyeceğimi hissediyorum...Çevremdeki herkes kariyer planları yapmaya başladı bile,ben daha neyi sevdiğimi hangi alanda yetenekli olduğumu dahi bulamadım,hedefimin olmayışı da iyice yetersiz,depresif hissettiriyor.
Çok duygusal biriyim,bazen dünya, insanlar beni çok korkutuyor,kötü olaylardan çok etkileniyorum,kaçmak istiyorum sürekli,belki tüm bunlar yaşım genç olduğu için hayat tecrübem çok olmadığı için bu kadar yıpratıyor beni ,ruh acı çeke çeke güçlenirmiş belki ben de bahsettiğin kişi gibi olurum ilerde,zorluklar karşısında dimdik durmayı başarabilen insanlara hayranım gülücük

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
01-29-2018 06:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

Cvp: 12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
@Kumsal
Annemle aram çok iyi. Annem sürekli çok çalıştığı için onunla çocukluğumda da ergenliğimde de çok vakit geçiremedik. Ay 12. evde bende o şekilde çalışmış sanırım. Abimin ayı akrep ve onda plüto kavuşumu var. Annem kontrolcü, baskın karakterli biri. Belki o yansımıştır haritaya. gülücük çünkü annem benim hep en büyük destekçim oldu. Her konuda beni cesaretlendirdi, kısıtlayan veya engelleyen biri olmadı. Annemin elinden her iş gelir genelde. Belki ben onun gibi olamadığım için kendime kızmışımdır. gülücük

Psikolojik rahatsızlığım annem olmadığı zamanlarda bana bakan akrabamın ölümüyle başladı, sonrada bi şiddet olayından yara almadan kurtuldum ama büyük bi travma yarattı. Şimdi çok şükür daha iyiyim. Arkadaşlarım, tanıdıklarım çok şaşırdı ilk duyduğunda, genelde neşeliyimdir, umursamaz görünürüm.

Çok çok teşekkür ederim söylediğin her şey için. Bu sene çok daha iyiyim. İyileşiyorum yavaş yavaş gülücük haritamda en sevdiğim şey o. Bol bol oraya yatırım yapıyorum gülücük
01-29-2018 06:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@justicee
Zorluklar karşısında dimdik durabilen insanlar hiç sorun yaşamamış insanlardansa daha çok bir sürü sorun yaşayıp onlarla baş etmeyi öğrenmiş insanlar oluyor. Ben yaşadığım şeylere şükrediyorum açıkçası çünkü eskiden korktuğum şeyleri artık daha olumlu karşılıyorum. Daha yaşımız çok genç, yavaş yavaş büyüyoruz.
Eleştirmenlik hakkında ne düşünüyorsun? Yazmayı seviyorsun. Mars başak var 5. evde. Sanat gibi konular sana canlılık getiriyor demek ki ve mars başak da ayrıntıları iyi görür.
01-29-2018 06:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

@gülşen
Eleştirmenlik aklıma bile gelmemişti benlik değil sanki

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
01-29-2018 07:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Selengumus Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

cok guzel bir konu ılgıyle okuyorum deger verdıgım bır ınsanın vedıc astrolojıye gore 12.evinde gezegen mars jupıter venus yogunlugu vardı...kıme sorsam aman uzak dur karanlık bırı bu derlerdı cok garıp bır o kadarda merhametli bir yapısı vardı..parayı konforu cok severdı yay burcuydu ve yontecı gezegenı onu dort ayagının ustune hep dusururdu...bunları okudukdan sonra aklıma su geldi..astrolojı yol gosterır bize...ılım kendını bılmek kendını bılmek ıse rabbını bılmek olduguna gore..astrolojının guzel yanıda bızde harıtamızda karanlık ıyıcıl kotucul yonumuzu farkına vararak kendı tekamulumuzu bırazda olsa rahat gecırebılırız """yıldızların ıradesı yoktur.ancak ınsanların ıradesı vardır...Şuurlu olanlar yıldızları etkıler...Edgar Cayge
01-29-2018 10:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Selengumus Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

sevgılı gulsen duygulanarak okudum ...kesınlıkle ınanc ınsanı rahatlatıyor..bende dını vecıbelerımı yerıme getıremıyorum ama dua zıkır hayvanlara bır kasık yemek bır kap su... cocuklara yaslılara merhamet ve sevgıyle yaklastıgımda hayatımda guze seyler oldugunu goruyorum...bu duygulardan uzaklastıgımda bende ben ne ıse yarıyorum bugune kadar ne yaptım ıntıhar egılımı fıkrı kafamda sımsek gıbı cakıyor...kendıme acıma hatta aglama krızlerıne bıle gırıyorum..tesadufen astrolojı ıle tanıstım...gecmıstekı hatalarım sevınclerım basarılarım o donemkı gezegen konumları transıtlerıne baktıgımda hayretler ıcınde kaldım...sımdı artık kendımce gezegen konumlarına gore ruhumu dızgınleyebılıyorum...evet kader var ama ırade bıze verılmıstır...yaratan ayetlerınde bıle demıyor mu bız kaderınızı gayretınıze gore yazdık dıye bu ayet bende resmen rehber oldu....yer gok dua zıkır her gezegenın esması var... okulutık sprıtuel konnulara ve astrolojıe sardım ve kendımı ıyı hıssedıyorum ..ruhum ıyı hıssedıyorsa demekkı dogru yoldayımgülücük) dedım kendıme
01-29-2018 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@selengumus
Benimle benzer sorunları yaşayan arkadaşım da oldu, çok şükür o da daha iyi şu an. Yükseleni yay tr satürn yay burcundayken çok zorlanmıştı kendisi. Hayat herkese bi şeyler yaşatıyor. O da benim gibi eskisine nazaran çok daha iyi. İnsan manevi huzuru bulduğunda diğer sorunlarla daha kolay baş ediyor. gülücük umarım hep huzurlu olursunuz siz de gülücük
01-30-2018 05:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: 12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
Sanatla hicbi alakam yok.Neptunum düşük konumda 3. evde.Hissettiklerimi kağıda dökmeyi seviyorum,guzel yazmak icin cabaliyorum çünkü yazmayı seviyorum cabalamama degiyor.Zamaninda cok kitap okudum mutlaka onlarında faydasi olmuştur. Ama baska hicbi türlü sanatla ilgilenemedim.Saturnum 5. evde,cocukken ilgilenmek istesem bile buna izin verilmedi.Ozellikle babam cok gereksiz buluyordu böyle seyleri ve sogutmus gibi oldu beni.Yazmaya yöneldim ama ona da bazı sebeplerle müdahele edildi.Bu yüzden duygularimi saklamayı ogrendim,çünkü hep yanlis bulundu yaptığım şeyler. Bazi durumlarda ozgürlükten biraz uzak yetistim.Tiyatroya basladim ama surduremedim,okul dersleriyle ağır geldi,zaten sahneye çıkmayada cok cekiniyordum.( saturn 5. ev).Onun dışında baska aktivitelerede katılmayı denedim ama hicbiri olmadı. sanmıyorum.Bu durum biraz üzüyor beni,hayatta hicbi sey yapamamis oldugumu düşünüyorum, hersey boş geliyor.

Natal haritam

https://i.hizliresim.com/VQ8lNn.jpg
03-03-2018 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız... SeLiN 61 82,945 08-28-2016 03:30 AM
Son Mesaj: BayanKararsız

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir