Değerlendir:
  • 24 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
Yazar Mesaj
Selengumus Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: 12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
sevgılı gulsen duygulanarak okudum ...kesınlıkle ınanc ınsanı rahatlatıyor..bende dını vecıbelerımı yerıme getıremıyorum ama dua zıkır hayvanlara bır kasık yemek bır kap su... cocuklara yaslılara merhamet ve sevgıyle yaklastıgımda hayatımda guze seyler oldugunu goruyorum...bu duygulardan uzaklastıgımda bende ben ne ıse yarıyorum bugune kadar ne yaptım ıntıhar egılımı fıkrı kafamda sımsek gıbı cakıyor...kendıme acıma hatta aglama krızlerıne bıle gırıyorum..tesadufen astrolojı ıle tanıstım...gecmıstekı hatalarım sevınclerım basarılarım o donemkı gezegen konumları transıtlerıne baktıgımda hayretler ıcınde kaldım...sımdı artık kendımce gezegen konumlarına gore ruhumu dızgınleyebılıyorum...evet kader var ama ırade bıze verılmıstır...yaratan ayetlerınde bıle demıyor mu bız kaderınızı gayretınıze gore yazdık dıye bu ayet bende resmen rehber oldu....yer gok dua zıkır her gezegenın esması var... okulutık sprıtuel konnulara ve astrolojıe sardım ve kendımı ıyı hıssedıyorum ..ruhum ıyı hıssedıyorsa demekkı dogru yoldayımgülücük) dedım kendıme
01-29-2018 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: 12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler - Selengumus - 01-29-2018 10:57 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız... SeLiN 61 83,558 08-28-2016 03:30 AM
Son Mesaj: BayanKararsız

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir