Değerlendir:
  • 24 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
Yazar Mesaj
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

Cvp: 12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
@Kumsal
Annemle aram çok iyi. Annem sürekli çok çalıştığı için onunla çocukluğumda da ergenliğimde de çok vakit geçiremedik. Ay 12. evde bende o şekilde çalışmış sanırım. Abimin ayı akrep ve onda plüto kavuşumu var. Annem kontrolcü, baskın karakterli biri. Belki o yansımıştır haritaya. gülücük çünkü annem benim hep en büyük destekçim oldu. Her konuda beni cesaretlendirdi, kısıtlayan veya engelleyen biri olmadı. Annemin elinden her iş gelir genelde. Belki ben onun gibi olamadığım için kendime kızmışımdır. gülücük

Psikolojik rahatsızlığım annem olmadığı zamanlarda bana bakan akrabamın ölümüyle başladı, sonrada bi şiddet olayından yara almadan kurtuldum ama büyük bi travma yarattı. Şimdi çok şükür daha iyiyim. Arkadaşlarım, tanıdıklarım çok şaşırdı ilk duyduğunda, genelde neşeliyimdir, umursamaz görünürüm.

Çok çok teşekkür ederim söylediğin her şey için. Bu sene çok daha iyiyim. İyileşiyorum yavaş yavaş gülücük haritamda en sevdiğim şey o. Bol bol oraya yatırım yapıyorum gülücük
01-29-2018 06:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: 12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler - Gulsen - 01-29-2018 06:36 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız... SeLiN 61 83,556 08-28-2016 03:30 AM
Son Mesaj: BayanKararsız

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir