Değerlendir:
  • 24 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
Yazar Mesaj
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: 12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
(01-29-2018 05:21 AM)Merau Yazılan:  @justice yetenek konusuyla ilgili nacizane fikirlerim var, ben de senin gibi sanat dallariyla ilgileniyorum. bunun disinda haritanda dansa dair bir yatkinlik gordugumu daha once yazmistim:

Egilim diye bir sey vardir varligini inkar edemeyiz, fiziksel ve kulturel kosullar sanatsal cizgide ilerlemek isteyen biri icin avantaj ya da dezavntaj olabilir. Ancak yetenege gelince, mesela Mozart, Beethoven, Da Vinci kalibresindeki yuksek kabiliyetler yetenek olarak adlandirilabilir ki bunlarin cogu dahi insanlar... Ya da Michael Jackson gibi hem yetenek hem de uygun sartlarla, hayat mucadelesiyle yogrulmus isimler milyarda bir ortaya cikar. Yapman gereken sey calismak, yetenegini ancak isin ustadi anlayabilir, hele ki soz konusu sanatsal yaratimlarsa... 97 dogumlu oldugundan konservatuvar sansin var, degerlendirmelisin...

teşekkür ederim merau bide merak ettim sen hangi sanat dallarıyla ilgileniyorsun gülücük

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
01-29-2018 01:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: 12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler - justicee - 01-29-2018 01:07 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız... SeLiN 61 83,558 08-28-2016 03:30 AM
Son Mesaj: BayanKararsız

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir