Değerlendir:
  • 24 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
Yazar Mesaj
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: 12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler
Satürn 12. evimde ve koçta,bunun dışında venüs,güneş,merkür de 12.evimde ,insanlarla iletişimim iyi değil samimi olduğum insanlarla bile arama mesafe koyuyorum,çok sessizim,net bi kimlik oluşturamıyorum,kendimi tanımadığımı düşünüyorum,yeteneklerimin de farkında değilim, (astrolojiyi ögrenmek istememin nedenlerinden biri de kim olduğumu,yeteneklerimi vs bulmaktı),intihar düşüncesi sık sık zihnimi meşgul ediyor, sürekli hayaller kuruyorum,yetersizlik duygusuyla boğuşuyorum,kendimi çok fazla eleştiriyorum.Yani nerdeyse 12.evdeki gezegenlerimin tüm iyi ve kötü özelliklerini kendimde görüyorum.Kötüler çoğunlukta tabi ,kendimi yenilemeye olumlu düşünmeye çalışıyorum iletişimimin gelişmesi için çabalıyorum.Sevgili forum arkadaşlarım siz tamamen dipte hissettiğinizde neler yapıyorsunuz ,nasıl kurtuluyosunuz kötü düşüncelerden? Yeteneklerinizi nasıl keşfettiniz? Kendinizi tanımayı nasıl başardınız?(bu soru garip gelebilir ama bunu yapmak benim için çok zor) Sınırlarınızı nasıl belirliyorsunuz?Yorumlarınız benim için çok değerli,şimdiden çok teşekkür ederim.

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
01-29-2018 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: 12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler - justicee - 01-29-2018 01:51 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız... SeLiN 61 83,557 08-28-2016 03:30 AM
Son Mesaj: BayanKararsız

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir