Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.11 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Jüpiter'in şans noktasından geçişi
Yazar Mesaj
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Transit Jüpiter'in şans noktasından geçişi
Merhaba arkadaşlar,
Bu konuyla ilgili herhangi bir yazı göremedim forumda. Yeni bir üye olarak, deneyimli astrosohbet üyelerinin bu konudaki paylaşımlarını bekliyorum. Teşekkürler gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=
05-15-2012 06:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kvk Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

RE: Transit Jüpiter'in şans noktasından geçişi
Temmuz ayı ortalarında transit jüpiter benimde 9.evimden ve de şans noktası üzerinden geçecek.

Şans noktası kavramına yaklaşımım biraz tedirgin benim.Çok somut örnekler duymadım ya da okumadım kitaplarda ama umarım bir faydasını görürüz.

9.ev yüksek öğretim olarak da ele alırsam sanırım okuduğum bölümü değiştirmem kesinleşecek gibi.Birde 9.ev natal mars üzerinden transit jüpiter'in geçeceğini düşündüğüm de,şu mülakatlarına girdiğim askeri ve emniyet teşkilatının personeli yapar mı bu açılar beni düşünmüyor değilim....gülücük

Whole Signs
05-15-2012 07:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(05-15-2012 07:05 PM)kvk Yazılan:  Temmuz ayı ortalarında transit jüpiter benimde 9.evimden ve de şans noktası üzerinden geçecek.

Şans noktası kavramına yaklaşımım biraz tedirgin benim.Çok somut örnekler duymadım ya da okumadım kitaplarda ama umarım bir faydasını görürüz.

9.ev yüksek öğretim olarak da ele alırsam sanırım okuduğum bölümü değiştirmem kesinleşecek gibi.Birde 9.ev natal mars üzerinden transit jüpiter'in geçeceğini düşündüğüm de,şu mülakatlarına girdiğim askeri ve emniyet teşkilatının personeli yapar mı bu açılar beni düşünmüyor değilim....gülücük

Tr jüpiter şu anda benim 11.evimde ve boğada ilerliyor. Haziran gibi güneş burcum ikizlere geçecek ve 11.evdeki ilerlemesini sürdürecek. Ağustos gibi de güneş burcum ve 11.evimde şans noktamdan geçecek. Arkadaşlarım vasıtasıyla elde edeceğim kazançlar olarak algılıyorum ben ama tam da emin değilim. Ancaqk çok ümitliyim kendisinden gülücük

05-15-2012 07:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kvk Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

Placidus ev sistemine göre çıkarılmış bir harita kullanıyorsunuz zannedersem.

Eşit ev sisteminde düşünürsek transit jüpiter ikizler burcuna geçtiğinde ev konumunu da değiştiriyor olacaktır.

7.ev girişinde kısmetimi tavan yaptıran sevgili gezegenim,Saturn itişmesinden dolayı kızları da aldı gitti yanımdan.

Ya da saturn fena bozulmuşta olabilir.İki gezegenin zıtlaşması yüzünden üstüne birde uranüs atladı...Kaosss

Şimdi allahtan ayrıldılar herkes kendi yolunda bir evimi işgal etmiş gidiyor.

Şans noktası üzerinden geçerken şansımı da açar mı dersin....İnşallah açar..... gülücük

Whole Signs
05-15-2012 07:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elifinden Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

placidus ev sistemine göre benimde şans noktom 7. evimde ve transit jup. şuan 7. evimde. eğer bu seferde şansım kısmetim açılmazsa değil jupiter bütün gezegenler gelse hiç bişiy olmaz!gülücük

http://i.hizliresim.com/6qgYbv.png
06-16-2012 11:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

(05-15-2012 06:20 PM)Reinarubia Yazılan:  Merhaba arkadaşlar,
Bu konuyla ilgili herhangi bir yazı göremedim forumda. Yeni bir üye olarak, deneyimli astrosohbet üyelerinin bu konudaki paylaşımlarını bekliyorum. Teşekkürler gülücük

Transit jüpiter şans noktamın üzerinden geçerken (1. evde) terfi ettim ve şehir değiştirdim. İkamet yerim değişti. Hangi evde olursa kavuşum o hayat alanında şanslı bir olay gerçekleşiyor diye deneyimledim. Hatta 2. evime girer girmez ev almıştm ve sonradan farkettim bunu ve hayret ettim. Başka açısal etkiler de vardır belki, jüpiter 2. evime girer girmez marsla kavuşup güneşime üçgen açı yaptı. Bu arada mars hem şans noktamın hem de 2. evimin yöneticisidir.
Aslında son zamanlarda şöyle düşünmeye başladım: Jüpiter bir eve girdiğinde o hayat alanına şans verebilmesi için o evin yöneticisi ile kontakt kurması gerekiyor. Yani haritadaki güç odaklarını kollektif bir harekete geçirme yapıyor denebilir. Öyle olmasaydı muhakkak bir evden geçecek sonuçta; o evi ihya edip giderdi: Herkes için böyle sonuç olmadığına göre, farklı destekler de almak zorunda bir işi tamamına erdirmesi için.

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
12-23-2012 05:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(12-23-2012 05:05 PM)zeynep_muteal06 Yazılan:  
(05-15-2012 06:20 PM)Reinarubia Yazılan:  Merhaba arkadaşlar,

Transit jüpiter şans noktamın üzerinden geçerken (1. evde) terfi ettim ve şehir değiştirdim. İkamet yerim değişti. Hangi evde olursa kavuşum o hayat alanında şanslı bir olay gerçekleşiyor diye deneyimledim. Hatta 2. evime girer girmez ev almıştm ve sonradan farkettim bunu ve hayret ettim. Başka açısal etkiler de vardır belki, jüpiter 2. evime girer girmez marsla kavuşup güneşime üçgen açı yaptı. Bu arada mars hem şans noktamın hem de 2. evimin yöneticisidir.
Aslında son zamanlarda şöyle düşünmeye başladım: Jüpiter bir eve girdiğinde o hayat alanına şans verebilmesi için o evin yöneticisi ile kontakt kurması gerekiyor. Yani haritadaki güç odaklarını kollektif bir harekete geçirme yapıyor denebilir. Öyle olmasaydı muhakkak bir evden geçecek sonuçta; o evi ihya edip giderdi: Herkes için böyle sonuç olmadığına göre, farklı destekler de almak zorunda bir işi tamamına erdirmesi için.

Benim şans noktam ve güneşim birbirine çok yakın ve 11.evde. Dolayısıyla 2013 Mayıs ortaları gibi hem güneşim hem de şans noktamla kavuşacak jüpiter. Yanlız neptüne zıt bakacak ama plüto ile trine olacak. Bakalım neler göreceğim?

Bu konuyu açarken şans noktam ile jüpiter kavuşumunun 2012'de olacağını sanmıştım ama şimdi bakıyorum ki, asıl 2013'de olacak birşeyler

12-23-2012 07:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 16 105,806 12-04-2019 11:40 PM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi astrosohbet 46 60,905 11-27-2019 01:22 PM
Son Mesaj: gullusutcu
  Transit Jüpiterin Açıları Simurg 110 163,930 10-20-2019 12:17 PM
Son Mesaj: Frederico
  Transit Jüpiter Evlerde salmakis 65 140,908 07-08-2019 01:15 AM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Jupiter Akrep Dönemi Başlasın ! Alejandro 39 44,201 04-15-2018 02:13 AM
Son Mesaj: say24
  Jupiter Terazi dönemi başlasın ! Alejandro 94 101,681 07-08-2017 09:29 PM
Son Mesaj: gemini
  transit jüpiter günes mars merkür kavuşumu kartalyus 3 7,222 07-19-2016 11:17 PM
Son Mesaj: Alejandro
  jüpiter geri harekette!! ginka 46 56,457 10-05-2012 10:23 PM
Son Mesaj: arzu
  Şans ; Ona Hazırlıklı Olana Gelir astrosohbet 5 7,526 04-17-2011 03:46 AM
Son Mesaj: merkürijüp
  Jüpiter Koç Burcunda Luli 42 61,987 04-06-2011 12:42 AM
Son Mesaj: arzu

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir