Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.08 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astroloji büyü olsa...
Yazar Mesaj
Presence
Kayıtsız

RE: Astroloji büyü olsa...
(05-12-2012 09:05 PM)Neptunian Yazılan:  
(05-12-2012 08:56 PM)impromotive Yazılan:  
(05-12-2012 08:53 PM)Neptunian Yazılan:  Astroloji büyü olsa tüm bildiklerimi Jennifer'ı büyülemek için kullanırdım gülücük

teşekkür ederim yıldırım. çiçek

Ne oldu Milla'ya? :D

Milla yaşlandı artık, kadınları 3-5 yılda bir tazelemek lazım =)

katılmıyorum mirim :D
05-12-2012 09:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

İkiside okült kavramlar..

Büyüyü insan kendisi ayarlar, fakat astrolojiyi biz ayarlayabilirmiyiz ?
Astroloji Allah'ın hikmetidir ve büyü çeşidi olamaz.
Sümerlerden bu yana kullanılıyor yani, gökyüzünün 12 eşit parçaya bölünmüş, gezegenlerden gelen etkilere göre tahminler yürüterek bu noktaya kadar gelmiş.

Ve merak ediyorum Kuran-ı Kerim'de ya da Hadislerde astroloji geçiyor mu ?
05-13-2012 02:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Astroloji büyü olsa, heralde okumazdık. Yinede o kadar etkili bir büyü olamazdı.
05-13-2012 02:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Presence
Kayıtsız

Teşekkür ederim by ceykpgülücük
05-13-2012 02:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Herkesin haritası farklı aynı olanlar bile ki bu cok nadir olsa gerek farklı cevre koşulları ve yetiştirme tarzı ile değişik yönlerde geliştiriyorlar karakterlerini astroloji sadece gökyüzünün işaretlerinden nasıl etkilenebileceğimizi anlamaya calıştığımız matematiksel bir bilim öyle düşünüyorum ve burayla ve astroloji ile tanıştığımdan bu yana insanları daha rahat anlayabiliyor ve çözebiliyorum ve çok ta seviyorum Matematiksel Bir Bilimdir Astroloji benim açımdan böyle...Hatta İzmir'e döndüğümde araştırdım bu bilim dalinin kursunu verenler var gidicem ve bu BİLİM'i daha ayrıntılı daha derinden öğrenicem gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
05-13-2012 10:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Presence
Kayıtsız

teşekkür ederim nisan çiçek ama soru astroloji bilim mi yoksa büyü mü değil aðla...
05-13-2012 12:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

yalnız başlık ,halamın bıyıkları olsa ... gibi oldu :D

bence, büyü , çeşitli enerjileri ve boyut dışı varlıkları kullanarak , birşeylerin olağan akışını engelleyerek insanların iradesini fesada uğratma yöntemi .

peki , astroloji büyü ile kullanılabilir mi ?

olabilir . çünkü büyüler de belli enerjiler etken haldeyken yapılıyor . örneğin gökyüzünde akrep yoğunluğu varken veya dolunay gibi özel zamanlarda yapıldığında etkinliği artabilir.

ben düşünce gücüne inanıyorum . astroloji ile düşünce gücünüzü hem olumlu hem de olumsuz yönde kullanabilirsiniz .
bence astroloji kaderin yorumlanması .
05-13-2012 02:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

bana büyü yapan şahsiyet heyy ! akıllı ol şiii :D
05-13-2012 07:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Olmasın zaten..Ben bilimsel yanı olduğunu düşündüğüm için astrolojiyle ilgileniyorum...Zaten ülkemizde astrolojiye fazlasıyla önyargıyla yaklaşılıyor fal muamelesi görüyor.Oldukça rahatsız ediciyken bu durum bide büyü olsa diye başlık görünce !!
05-13-2012 08:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Presence
Kayıtsız

ya arkadaşlar ben astroloji hakkında ne düşünüyorsunuz diye mi soruyorum? bilim mi değil mi diye mi soruyorum?

aeon sana ne gibi bir faydası var bunu mu soruyorum?

feynmann sana neden astrolojiyle ilgileniyorsun diye mi soruyorum?

arkadaşlar neden böyle davranıyorsunuz?

size sorulan soru açık ve net, üstelik daha önce soruyu tekrar tekrar açıklamak zorunda kaldığım halde bana tutup astroloji şöyle böyle gibi sözler yazmanızı anlayamıyorum doğrusu.

size bir soru sorulmuş siz soruyu cevaplamak dışında astroloji hakkında veya metafizik kavramlar hakkında bilgi verme zahmetine giriyorsunuz, ya da astrolojiyle neden ilgilendiğinizi söylüyorsunuz. sizden böyle bir isteğim oldu mu?

başlık ilginizi çekiyorsa, başlıkta sorulan soruyu cevaplayın kafi benim açımdan. onun haricinde bu konuyu tartışmak istiyorsanız kendinize yeni başlık açmanızı önerebilirim.

ama bu başlık altında eğer ilgiliyeseniz soruya cevap verin lütfen.

kimseden astroloji hakkında bilgi vermesini istemedim, kimsenin astrolojiyle neden ilgilendiğine dair öznel sebeplerini sormadım.

gayet anlaşılır bir şekilde ne istediğimi ifade ettiğimi düşünüyorum.
05-13-2012 09:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir