Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.69 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fenerbahçe Spor Kulübü
Yazar Mesaj
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

RE: Fenerbahçe Spor Kulübü
(04-18-2012 02:49 AM)Neptunian Yazılan:  Yalnızlığınız konusuna gelince

Hiç düşündünüzmü acaba bunun sebebi sizinle alakalı olabilirmi ?

Mesela Ay Oğlak insanının yalnızlığının sebebi kendi tutum ve tercihleriyle alakalıdır

Fenerbahçe haritasında Ay burcunun yanındaki Mars ve Uranüs herşeyi anlatıyor aslında gülücük

yazmadım mı onu :/ uranüs özgürlük istiyor, kopuk olmak istiyor, mars desen agresif gezegen. bide 7.eve düşen mars mesela agresif olmasa bile ortaklarda marsiyen kişileri çekmiyor muydu ? mars oğlakta çok güçlü değildi sanırım.

ligde mesela kimseyle sorunu olmayan bir anadolu takımı bile mesela bize gelince kükrüyor gibi.
04-18-2012 03:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-18-2012 03:04 AM)smoochy Yazılan:  
(04-18-2012 02:49 AM)Neptunian Yazılan:  Yalnızlığınız konusuna gelince

Hiç düşündünüzmü acaba bunun sebebi sizinle alakalı olabilirmi ?

Mesela Ay Oğlak insanının yalnızlığının sebebi kendi tutum ve tercihleriyle alakalıdır

Fenerbahçe haritasında Ay burcunun yanındaki Mars ve Uranüs herşeyi anlatıyor aslında gülücük

yazmadım mı onu :/ uranüs özgürlük istiyor, kopuk olmak istiyor, mars desen agresif gezegen. bide 7.eve düşen mars mesela agresif olmasa bile ortaklarda marsiyen kişileri çekmiyor muydu ? mars oğlakta çok güçlü değildi sanırım.

ligde mesela kimseyle sorunu olmayan bir anadolu takımı bile mesela bize gelince kükrüyor gibi.

Evet mesela 'Fenerbahçe ayrı bir cumhuriyet' lafını çokça duymuşumdur ve bunu övünerek söylerler.
Kendini diğerlerinden ayrı tutuyorsa yalnızlığa da razı olmalı.

04-18-2012 03:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(04-18-2012 03:34 AM)Neptunian Yazılan:  Evet mesela 'Fenerbahçe ayrı bir cumhuriyet' lafını çokça duymuşumdur ve bunu övünerek söylerler.

ben ona karşıydım, işte sadece türkiye cumhuriyeti vardır, cumhuriyet içinde cumhuriyet mi olurmuş diye ama bu sene gördüm olduğunu. mecazi anlamda kullanıyoruz bende çok kullanıyorum.
yani tarafsız olarak söyleyebilirim ki, saçma sapan yasalarla çok masum,önemli insanlar içeri atıldı, kuruların yanında yaşlarda yandı. ama aziz yıldırım içeri girince ayaklandı herkes. silivri - çağlayan mahkeme zamanı millet şehir dışından geliyor.
bir şehit öldüğünde şu emre'ye yapılan kadar yaygara kopmuyor.
iyi mi kötü mü traji komik mi ?
şunun ayrımını yapamıyorum, ya kirlenen siyasetten konuşmaktan çok sıkıldık, elimiz kolumuz bağlı bari futbolda bir şeyler düzelsin istiyoruz.
ya da insanlar için memleket meseleleri daha az önemsiz futboldan.
altı üstü bir spor tüm dünyada nasıl bir fanatizm var desen, hiç bir yararı olmayan ama sana mutluluk ve de zarar veren çikolata gibi bir şey, bile bile lades.
ben siyasetten umudunu kesen taraftayım, yeterince hakkımız yeniyor hani futbolu bu kadar kirletmeyelim derdindeyim.
04-18-2012 03:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-18-2012 03:49 AM)smoochy Yazılan:  
(04-18-2012 03:34 AM)Neptunian Yazılan:  Evet mesela 'Fenerbahçe ayrı bir cumhuriyet' lafını çokça duymuşumdur ve bunu övünerek söylerler.

ben ona karşıydım, işte sadece türkiye cumhuriyeti vardır, cumhuriyet içinde cumhuriyet mi olurmuş diye ama bu sene gördüm olduğunu. mecazi anlamda kullanıyoruz bende çok kullanıyorum.
yani tarafsız olarak söyleyebilirim ki, saçma sapan yasalarla çok masum,önemli insanlar içeri atıldı, kuruların yanında yaşlarda yandı. ama aziz yıldırım içeri girince ayaklandı herkes. silivri - çağlayan mahkeme zamanı millet şehir dışından geliyor.
bir şehit öldüğünde şu emre'ye yapılan kadar yaygara kopmuyor.
iyi mi kötü mü traji komik mi ?
şunun ayrımını yapamıyorum, ya kirlenen siyasetten konuşmaktan çok sıkıldık, elimiz kolumuz bağlı bari futbolda bir şeyler düzelsin istiyoruz.
ya da insanlar için memleket meseleleri daha az önemsiz futboldan.
altı üstü bir spor tüm dünyada nasıl bir fanatizm var desen, hiç bir yararı olmayan ama sana mutluluk ve de zarar veren çikolata gibi bir şey, bile bile lades.
ben siyasetten umudunu kesen taraftayım, yeterince hakkımız yeniyor hani futbolu bu kadar kirletmeyelim derdindeyim.

İyi bir futbolsever olduğumu düşünüyorum ama son zamanlarda Barcelona dahil hatta GS dahil futbolu daha az takip edebiliyorum.
Mesela dün Beşiktaş-Galatasaray maçını izledik Garavu ile.
Çok iyi oynamadık ama Terim geçen seneki o rezil takımı çok iyi toparlamış, fazla iyi oynamadanda kazanma özgüveni gelmiş, uzun zamandır izlemediğim için tuhaf geldi bu özgüvenimiz ve hoşuma gitti.

Diyeceğim o ki kendi takımımı çok iyi takip edemediğim için Fenerbahçenin durumuyla ilgili gerçekten net bir yorum yapamam.
Sen Fenere oyun oynanıyor diyorsun, orasını bilemeyecem.
Şunu söyleyebilirim : Fener şikelerle 2 şampiyonluk almışsa, Galatasaray 4 tane almışsa , Beşiktaş 1 tane almışsa silinsin o şampiyonlukları !

Ben mesela Real Madridi sevmiyorum çünkü Kralın takımı olarak geçmişte pek çok şampiyonluğunun altında maddi yada siyasi tezgahlar olabileceği düşüncesi var, zaten Barcelonanın asi tarafını da bu yüzden seviyorum, Krala parmak atıyorlar :D

Tamam taraftarlık güzel de açık söyleyim Galatasaray her sene şampiyon olacak ama şikelerle olacaksa asla sevinmem ve futbola olan ilgim biter.

04-18-2012 04:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(04-18-2012 04:08 AM)Neptunian Yazılan:  İyi bir futbolsever olduğumu düşünüyorum ama son zamanlarda Barcelona dahil hatta GS dahil futbolu daha az takip edebiliyorum.
Mesela dün Beşiktaş-Galatasaray maçını izledik Garavu ile.
Çok iyi oynamadık ama Terim geçen seneki o rezil takımı çok iyi toparlamış, fazla iyi oynamadanda kazanma özgüveni gelmiş, uzun zamandır izlemediğim için tuhaf geldi bu özgüvenimiz ve hoşuma gitti.

Diyeceğim o ki kendi takımımı çok iyi takip edemediğim için Fenerbahçenin durumuyla ilgili gerçekten net bir yorum yapamam.
Sen Fenere oyun oynanıyor diyorsun, orasını bilemeyecem.
Şunu söyleyebilirim : Fener şikelerle 2 şampiyonluk almışsa, Galatasaray 4 tane almışsa , Beşiktaş 1 tane almışsa silinsin o şampiyonlukları !

Ben mesela Real Madridi sevmiyorum çünkü Kralın takımı olarak geçmişte pek çok şampiyonluğunun altında maddi yada siyasi tezgahlar olabileceği düşüncesi var, zaten Barcelonanın asi tarafını da bu yüzden seviyorum, Krala parmak atıyorlar :D

Tamam taraftarlık güzel de açık söyleyim Galatasaray her sene şampiyon olacak ama şikelerle olacaksa asla sevinmem ve futbola olan ilgim biter.

havadan atmayı sevmem, biri bir şey sordu mu nereden öğrendin diye, çat diye gösteririm kaynak, zan altında da bırakmak günah.
şike hepimizin kabul ettiği bir şeydi, oluyor işte ya, yok bursa bu maç beşitaşa yattı, maç satılık falan.hakem adam değil. ama bu iş yargıya düşünce işin şekli değişti. bende araştırmaya başladım.
şimdi benim valide de sağolsun bağlantıları vardır sağlam gülücük o da katıldığı yerlerde bilgiler topluyor.
bu belediye başkanlığı teklifini annem söyledi, o da koyu beşiktaşlı ama bu yapılan haksızlık diyor mesela.
aziz yıldırım'ın durumu ibrahim tatlıses gibi oldu, adam gitti ırak'ta milli piyango ihalesine mi ne girmişti, tehdit edilmiş, dinlemedi, sonucu biliyoruz. aziz'de o hesap. ne şehittir ne gazi ... yoluna gitti niyazi.

şike her ligde var dünyada. bizim ülkemizde ama çok başka bir amaca hizmet etti o kötü. dediğin gibi tüm usulsüzlüklerin cezası herkesten kesilse, eyvallah.
yani en son emre'ye yaptıkları çok net bir olaydı.
twitterda yakalamışlar emre için ya bu ne biçim insan işte, insanın teniyle ırkçılık yapılır mı diye.
aynı kişiler van depremi için : oh olsun onlara, allah'ın sopası yok işte gibi yorumlar yapmış. burada humanizmden çıkıyor olay.

şimdi bu olayların arkasında masonik bir şey mi var onu araştıyorum.
bugün fatih altaylının yazısını okudum, fanatik galatasaraylı adam, fetullah gülen bağlantısını anlatmış galatasarayla olan, yaptığı hibeleri.
cemaat girince işe arkasını eşeleyince uuuu neler çıkıyor.

beşiktaş taraftarına bakınca son yıllarda mutsuz yönetimle sürekli sıkıntı var aralarında, onlar biraz daha farkındalar işlerin. baba hakkı'mızın kemikleri sızlıyor diyorlar.

sizin stat muhabbetinde mesela hatırlıyorum Fenerbahçe tepki gösterdi. ama biz düşünce aynısı olmadı, düşene bir tekme var. emre'nin kadro dışı bırakılması tam süper finalde, şampiyonluğunu garantilemek istemelerinden.
içimden bir his, ne pahasına olursa olsun en son fb - gs maçı var ona kalmadan, alex'i ya da moussa'yı devre dışı bırakacaklar, sakatlık olabilir.

fatih terim içinde dediğim gibi, gelirim takımın başına ama bana şampiyonluk garantisi verin demiş, bizim aklımızda canıyla başıyla 96-2000 dönemi çalışan canavar gibi terim var, ama artık o değil kesinlikle. maslow piramitinde üstte artık, başarısızlık istemiyor. piramidin rengi tesadüf bu arada gülücük
[Resim: maslow_zegran.jpg]
04-18-2012 04:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

whole sign feneri daha iyi karşılıyor.

böylece 9.eve satürn düşer . yurtdışında başarısızlıklar vs.

yine fener taraftarı ve yöneticileri kadar tahrik edici ve şoven söylemler hiç bir takımda olmuyor . 10.evdeki merkür koçun bunda etkisi olabilir.

yine venüs koçta düşük ve jupiterde nakre alıyor. fener hep aşırı harcamalarıyla toplumun dikkatini çeken bir klüp
04-18-2012 02:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(04-18-2012 02:32 PM)aeon Yazılan:  whole sign feneri daha iyi karşılıyor.

böylece 9.eve satürn düşer . yurtdışında başarısızlıklar vs.

yine fener taraftarı ve yöneticileri kadar tahrik edici ve şoven söylemler hiç bir takımda olmuyor . 10.evdeki merkür koçun bunda etkisi olabilir.

yine venüs koçta düşük ve jupiterde nakre alıyor. fener hep aşırı harcamalarıyla toplumun dikkatini çeken bir klüp

tabi ki her takım taraftarı fanatik olanlar ağır konuşuyor. ama şöyle bir şey söyleyeyim, senelerce statlarda çalışan polis arkadaşım, taraftar yüzünden futboldan soğudum. tamam hepsiyle uğraşıyoruz ama çarşı taraftarı bir başka, lama gibi tükürüyorlar çıldırıyorum diyordu. gs'de fb'de olay çıkarıyor ama bjk taraftarından illallah ettim der.
yani o konuda bjk eline su dökülemez. sayı olarak azlar ama daha ateşliler.

whole sign'e baktım mantıklı, satürn bizi yurtdışında başarısızlık değilde, satürn kurumları temsil ediyor, yurtdışında 'bazı' kurumlarca engelleniyoruz.
en basiti bu yıl , şampiyonlar ligine almadılar.
avrupa fenerbahçe'den korkuyor. ciddi bir potansiyel görüyor.

whole signde ay düğümleri 6.evden 1.eve gidiyor.
mundanede 6.ev işçiler diye futbolcuları 6.evde aldım. güneş - başkan, teknik direktör oluyor. 1.ev millet, taraftar.
6.evin yöneticisi de 1.evde.
yani tabi ki bu benim eşleştirmem. daha önce detaylı kulüp haritası bakılmamış, mundaneyle hiç birleştirilmemiş.
04-18-2012 03:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

[Resim: 4ldl9.gif]
04-18-2012 03:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

ya şimdi benim kafam allak bullak
ben normalde de fenerbahçeyi güneş boğa olarak biliyordum
astrolog Nuray hanımdı sanırım galatasarayı güneş boğa
feneri güneş terazi dedi acaba geçen aylarda tv de, bende bir fenerliyim dedi o yüzden biliyorum demişti kendileri
bu sene değil ama seneye şampiyon olacak dedi (bunu dediğinde bu şike olayları ortaydı, Aziz Yıldırım hapisteydi) hesabını siz yapın işte

04-19-2012 01:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

haritasını görünce hiç şaırmadım.istisnalar hariç tanıdığım fener taraftarlar genelde önce ben diyen tiplerdi. ve yengecde hisleriyle eylemleri aynı olmayan .

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
04-19-2012 02:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir