Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.69 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fenerbahçe Spor Kulübü
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Fenerbahçe Spor Kulübü
(04-19-2012 01:55 AM)gemini Yazılan:  ya şimdi benim kafam allak bullak
ben normalde de fenerbahçeyi güneş boğa olarak biliyordum
astrolog Nuray hanımdı sanırım galatasarayı güneş boğa
feneri güneş terazi dedi acaba geçen aylarda tv de, bende bir fenerliyim dedi o yüzden biliyorum demişti kendileri
bu sene değil ama seneye şampiyon olacak dedi (bunu dediğinde bu şike olayları ortaydı, Aziz Yıldırım hapisteydi) hesabını siz yapın işte

Galatasaray Terazi burcudur

04-19-2012 02:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

işin ilginci fenerle haritalarımız çok benziyor . venüsümüz koç , marsımız oğlak ve uranüsle kavuşum :D

biraz öveyim feneri ; sonuçta tc nin iddialı iki takımından bir tanesi , bir mars oğlağı olarak her zaman zirve mücadelesi veriyor .
04-19-2012 01:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

ben beşiktaşı mrk ediyorum ya 2003 ten sonra iyi futbol görmedim ben hiç hep bi sorun hep bi düşüş fernandes le q7 yi koy galatasaraya gözü kapalı yener bütün takımları ama bizde olmuyor bi türlü

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
04-19-2012 04:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-19-2012 04:43 PM)Kerim1S Yazılan:  ben beşiktaşı mrk ediyorum ya 2003 ten sonra iyi futbol görmedim ben hiç hep bi sorun hep bi düşüş fernandes le q7 yi koy galatasaraya gözü kapalı yener bütün takımları ama bizde olmuyor bi türlü

Balık baştan kokar

Serdar Bilgili gibi bir başkanı tutamadınız

Oysa Aziz Yıldırım'da defalarca şampiyon olamadı ama Fener taraftarı onu tuttu

Yıldırım Demirören gibi çocuk zekasına sahip , parası dışında özelliği olmayan ve yöneticiliğin Y'sini taşımayan birine yıllarca sabrettiniz

Görünen o ki ektiğinizi biçiyorsunuz gülücük

04-19-2012 05:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(04-19-2012 02:12 AM)Neptunian Yazılan:  
(04-19-2012 01:55 AM)gemini Yazılan:  ya şimdi benim kafam allak bullak
ben normalde de fenerbahçeyi güneş boğa olarak biliyordum
astrolog Nuray hanımdı sanırım galatasarayı güneş boğa
feneri güneş terazi dedi acaba geçen aylarda tv de, bende bir fenerliyim dedi o yüzden biliyorum demişti kendileri
bu sene değil ama seneye şampiyon olacak dedi (bunu dediğinde bu şike olayları ortaydı, Aziz Yıldırım hapisteydi) hesabını siz yapın işte

Galatasaray Terazi burcudur

ben biliyorum da
o kadın nediyor biliyor mu bilemiyorum

04-19-2012 10:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

(04-19-2012 05:07 PM)Neptunian Yazılan:  
(04-19-2012 04:43 PM)Kerim1S Yazılan:  ben beşiktaşı mrk ediyorum ya 2003 ten sonra iyi futbol görmedim ben hiç hep bi sorun hep bi düşüş fernandes le q7 yi koy galatasaraya gözü kapalı yener bütün takımları ama bizde olmuyor bi türlü

Balık baştan kokar

Serdar Bilgili gibi bir başkanı tutamadınız

Oysa Aziz Yıldırım'da defalarca şampiyon olamadı ama Fener taraftarı onu tuttu

Yıldırım Demirören gibi çocuk zekasına sahip , parası dışında özelliği olmayan ve yöneticiliğin Y'sini taşımayan birine yıllarca sabrettiniz

Görünen o ki ektiğinizi biçiyorsunuz gülücük

Ben fikret ormandan umutluyum..
Demirören aday olduğundada hiç istememiştim zaten o zamanda fikret orman taraftarıydım..
Umarım birşeyler düzelir artık Orman döneminde gülücük

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
04-21-2012 01:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: Fenerbahçe Spor Kulübü
(10-21-2016 03:06 AM)vilma Yazılan:  huuuh boğa fenere ne oldu bu akşam ya hangi gezegene fena tosladı acaba 7.ev civarı dolaşan oglak ayını ve uranüsünü dürtükleyen tr pluton mars kavuşumu mu desem ne desem bilemedim :D :D uçan Hollandalınız yakinda uçuşa geçecek

Bi dönüşüm var bence. Güneşi zıt ya da kare bi açı da aziz gider gibi, bu sene olanlar buna ortam hazırlıyor. Aslinda bu dickle bu kadarı az bile ama bakalım nereye kadar gidecek:D
10-21-2016 03:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir