Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde Güneş
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: İlişkilerde Güneş
Ozaman bir örnek de ben vereyim...
Günes Aslan, evli oldugum insanin venüsü aslan...
Venüs Basak, evli oldugum insanin Günesi Ikizler
Mars Akrep, evli oldugum insanin Marsi Ikizler...
(Ayrica bu surenin bu sekil islemesinde Satürn 12. ev transiti var, Satürnü gecemedim sanirim :( )

Ilk etapda Venüs aslan, günes aslana asik oldugunu iddia ediyor...
Venüs Basak, Venüs aslana ve dolayisiyla günes ikizlere güvenemediginden süpheler yasiyor...
Ve Venüs Aslanin göz yaslarindan kurtulamayip, 12.evdeki Günes aslani bogularak evlilige itiliyor... Günes 12. evde, Mars 4. evde kendini ifade edemiyor kurtaramiyor savasamiyor daha dogrusu... evlilik gerceklesiyor... Günes 12. evde inzivaya cekilmeye ihtiyaci var, ve bu ona saglanmiyor... haliyle Günes 12. evde merhametli olsa da, kendi öz alanina saldiri oldugu icin, 3. evdeki plutosu ile saldirisa geciyor.. ve bu saldiris zihni öldürücü cinsinden... Partnerin plutosu 12. evde bulundugu icin, direk özü öldürmeye yönelik isliyor 3. evdeki igneleyici pluto... (ki zaten dil yarasi tam bir felakettir her zaman icin, gecmez derler)... Günes 12. evdeki inzivasini gerceklestirmek icin cabaliyor... cünki cok gec kalinmis...

Ve zayif/ pesetmeyin mars/akrep'indan dolayi kurtaramadigi 12. ev Günesini, pluto yardimi ile kurtararak (2 sene, mars akrep sessiz ve derinden) Venüs Aslanin zaten Venüsyen (kavgaci olmayan) sevgisini, her ne pahasina olursa olsun tüketerek, kendine yalnizlik alani saglamaya yüz tutturuyor... :(

Yani anlatmak istedigim... yildirimin da yazdigi gibi.. uzaklasma istegi duyuyor günes kisisi + 12. ev de olunca... yani bendeki günesin bogucu tehdidini sezimliyor... hata (her zaman her iki taraftadir kabullenmek en dogrusu )

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
04-12-2012 12:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

(04-12-2012 12:44 AM)Mavisahram Yazılan:  Ozaman bir örnek de ben vereyim...
Günes Aslan, evli oldugum insanin venüsü aslan...
Venüs Basak, evli oldugum insanin Günesi Ikizler
Mars Akrep, evli oldugum insanin Marsi Ikizler...
(Ayrica bu surenin bu sekil islemesinde Satürn 12. ev transiti var, Satürnü gecemedim sanirim :( )

Ilk etapda Venüs aslan, günes aslana asik oldugunu iddia ediyor...
Venüs Basak, Venüs aslana ve dolayisiyla günes ikizlere güvenemediginden süpheler yasiyor...
Ve Venüs Aslanin göz yaslarindan kurtulamayip, 12.evdeki Günes aslani bogularak evlilige itiliyor... Günes 12. evde, Mars 4. evde kendini ifade edemiyor kurtaramiyor savasamiyor daha dogrusu... evlilik gerceklesiyor... Günes 12. evde inzivaya cekilmeye ihtiyaci var, ve bu ona saglanmiyor... haliyle Günes 12. evde merhametli olsa da, kendi öz alanina saldiri oldugu icin, 3. evdeki plutosu ile saldirisa geciyor.. ve bu saldiris zihni öldürücü cinsinden... Partnerin plutosu 12. evde bulundugu icin, direk özü öldürmeye yönelik isliyor 3. evdeki igneleyici pluto... (ki zaten dil yarasi tam bir felakettir her zaman icin, gecmez derler)... Günes 12. evdeki inzivasini gerceklestirmek icin cabaliyor... cünki cok gec kalinmis...

Ve zayif/ pesetmeyin mars/akrep'indan dolayi kurtaramadigi 12. ev Günesini, pluto yardimi ile kurtararak (2 sene, mars akrep sessiz ve derinden) Venüs Aslanin zaten Venüsyen (kavgaci olmayan) sevgisini, her ne pahasina olursa olsun tüketerek, kendine yalnizlik alani saglamaya yüz tutturuyor... :(

Yani anlatmak istedigim... yildirimin da yazdigi gibi.. uzaklasma istegi duyuyor günes kisisi + 12. ev de olunca... yani bendeki günesin bogucu tehdidini sezimliyor... hata (her zaman her iki taraftadir kabullenmek en dogrusu )

Canım arkadaşım ne de güzel yazmışsın ...
Pluto 3.evde kötü dime...Benim de öyle canım çok yandığında 2 kelimeyle yıkıyorum karşı tarafı

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
04-13-2012 12:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

güneş uranüs
güneş neptün
kavuşumu sinastride ne ifade eder?

haritam
http://bit.ly/1Ba0i6W

Eğer anahtarları sendeyse bütün kapılar sonuna kadar açık.Eğer bakmayı bilmiyorsan açık olsa da kapılar göremezsin .
Hergün aynı şeyleri yaptığın için boş bakmaya başlarsın işte o zaman detayları kaçırırsın.Kaç kişi senle aynı yere bakıyor
her gün.Kaç kişi geçiyor farketmeden.sen de onlardan biri olursun eğer göremezsen.
11-19-2012 12:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

sinastri Ay Güneş Karesi
en sonki ilişkimde partnerimin ay ına güneşim kare açı yapıyordu.ayrılırken bana ukala dedi sen kendini ne zannediyorsun senin psikolojik problemin var dedi ha bir de beni çok yanlış tanıdın dedi.Ve hiçbir şekilde böyle birşey yok yani güneşim ayına kare yapınca böyle bir algı mı oluyo anlayamadım ben.Güneş-ay karesi çok farklı birşey.Mutlaka birisi birisini egoist ilan ediyor.Aslında bana göre egoist olan kendisiydi.Benim hedeflerimi küçümsemeler falan. Bir de sınırlamaya çalışıyordu yapmak istediklerime .Örnek olsun diye yazdım .Siz daha dikkat edin diye

haritam
http://bit.ly/1Ba0i6W

Eğer anahtarları sendeyse bütün kapılar sonuna kadar açık.Eğer bakmayı bilmiyorsan açık olsa da kapılar göremezsin .
Hergün aynı şeyleri yaptığın için boş bakmaya başlarsın işte o zaman detayları kaçırırsın.Kaç kişi senle aynı yere bakıyor
her gün.Kaç kişi geçiyor farketmeden.sen de onlardan biri olursun eğer göremezsen.
12-26-2014 03:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: İlişkilerde Güneş
(12-26-2014 03:26 AM)zorlamak Yazılan:  sinastri Ay Güneş Karesi
en sonki ilişkimde partnerimin ay ına güneşim kare açı yapıyordu.ayrılırken bana ukala dedi sen kendini ne zannediyorsun senin psikolojik problemin var dedi ha bir de beni çok yanlış tanıdın dedi.Ve hiçbir şekilde böyle birşey yok yani güneşim ayına kare yapınca böyle bir algı mı oluyo anlayamadım ben.Güneş-ay karesi çok farklı birşey.Mutlaka birisi birisini egoist ilan ediyor.Aslında bana göre egoist olan kendisiydi.Benim hedeflerimi küçümsemeler falan. Bir de sınırlamaya çalışıyordu yapmak istediklerime .Örnek olsun diye yazdım .Siz daha dikkat edin diye

Tanıdığım bir bayanın güneşi sevdiği erkeğin ayı ile kare açıda, erkeğin satürnü bayanın ay-mars kavuşumuna karşıt açıda, bayanın marsı erkeğin 7. evine düşüyor. ben erkeğin haritasını yorumlarken bayan bana "bakın bakalım orada çok bencil olduğu da görünüyor mu " demişti. Güneşleri, merkür ve venüsleri kavuşum, kadının plutosu erkeğin venüsüyle kavuşum, marsları üçgen, venüs mars kareleri var, ikisinin de birbirlerinin 7. evine ayları düşüyor, ikisi de birbirlerini çok seviyorlar ama bayan birliktelik kurmak istemiyor ve şu an ayrılar.

12-27-2014 11:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 91,908 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  İlişkilerde Aldatma Eğilimi nurbanu10 133 151,930 08-04-2018 07:31 PM
Son Mesaj: say24
  İlişkilerde AY astrosohbet 109 155,191 03-31-2017 11:30 PM
Son Mesaj: say24
  Kompozit Güneş & Kompozit Ay astrosohbet 61 122,362 11-11-2016 04:04 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Sinastride Güneş & Venüs Uyumu astrosohbet 2 15,826 06-26-2015 12:41 AM
Son Mesaj: dilek8855
  Sinastride Güneş - Satürn Etkileşimi astrosohbet 1 6,491 02-07-2013 03:30 PM
Son Mesaj: unique
  İlişkilerde Merkür astrosohbet 59 80,419 09-02-2012 12:08 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 69,883 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  İlişkilerde Dört Astrolojik Element Angel 21 32,485 05-23-2012 05:41 PM
Son Mesaj: zeynep_muteal06

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir