Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

teoman
Yazar Mesaj
Derin
Kayıtsız

RE: teoman
kesin muzigi birakti mi acaba hic donme ihtimali yok mu ki yoksa kulleriden mi dogacak acaba
04-10-2012 06:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

biraz dinlensin bakalim ben donusunun muhtesem olacagini dusunuyorum kullerinden dogacak su aralarda hatta muhtesem eserler uretiyor bile olabilir
04-10-2012 07:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Niçin

hayatı ve insanları hiç sallamayan insanlar ( bizleri de sallamadığını bildiğimiz halde ) gözümüzde daha değerli ve çekici görünürler ??

Not = Ben bu sorunun istisnasıyım, eskiden Teoman'ı severdim ama bu artistçe hiç birşeyi iplemez tavırlarını sevmiyorum. Galiba Uranüs Akrepin 12.evimde olmasıyla alakalı.

04-10-2012 07:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(04-10-2012 06:55 PM)Derin Yazılan:  kesin muzigi birakti mi acaba hic donme ihtimali yok mu ki yoksa kulleriden mi dogacak acaba

Paralar suyunu çekince geri dönecektir..Sölemişti dersiniz gülücük
04-10-2012 08:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

heralde tüm şarkılarını bildiğim tek şarkıcıdır. ilk çıktığı zamanlarda çok çok severdim, hoş hala severim, ama o kadar çok tutuldu ki, soğudum. benim sevdiğim bir kişiyi herkes sevip, dinleyince ben uzaklaşıyorum, başka birini ( daha iyisini ) buluyorum.
ilk albümden son albüme doğru değerlendirecek olursam : teoman , o , onyedi yani ilk 3 albümü tam bir teoman. sonra gönülçelen , teoman , en güzel hikayem, renkli rüyalar oteli olgunluk dönemi gerçi en güzel hikayem albümü de ilk yıllarındaki gibi sert. son 2 albüm : insanlık halleri , aşk ve gurur müziği bırakması ve inzivaya çekilmesi gerektiğini gösterir gibiydi, zorlamaydı. bu arada yabancı dinlediği grupları bilen biri olarak çok fazla alıntılar yaptığını da söylemeden geçemeyeceğim. sadece türkçe dinleyenler yiyor yaptıklarını da bilenlerin genzinde kalıyor. he bunu şebnem ferah'ta yapıyor, diğerleride yapıyor. bu noktada akla serdar ortaç'ın müthiş aforizması geliyor : sadece 7 notayla kaç farklı beste yapılır ki. gülücük

bu adamın filmleri var birde balans ve manevra, romantik gibi, balans ve manevrada senarist koltuğunda, hem yönetmenliğini yapıyor, hem oynuyor, ve tabi müziklerinide yapıyor. romantikte yönetmen ve senarist sinan çetin.
oyuncu olduğu mumya firarda filmi var, gora'dan daha çok güldüğüm bir filmdi.
04-10-2012 08:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

:D
04-10-2012 08:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

arkadaştan aldığım mp3 listesinde teomanın şarkılarına denk gelince aklıma direk adamın haritasına bakmak geldi gülücük

bu yıl galiba düğümlerden ötürü aslan ve kovalar çok ön plana çıkmaya başladı. teocumda yükselen kovaymış. facebookta falan eski röportajları çıkmaya başladı. garip bir şekilde adam hatırlanmaya başladı gülücük)

birde aklıma evlilik transitlerine bakmak geldi gülücük)

30 aralık 2012de evlendiğinde tr düğüm güneşinin üstünde.. 4.evinde Jüpiter, 1.evinde Neptün, 10evinde düğümler içsellerine yoğun bi şekilde açı yapmış.
yani neymiş evlenmeyecek adam yokmuş sadece vakti zamanı varmış..

"her nasip vaktine esir" gibi özlü bir sözle de noktayı koyim gülücük)
06-29-2017 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir