Değerlendir:
  • 26 Oy - 3.12 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritamizdaki baba figurunu anlamak
Yazar Mesaj
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Haritamizdaki baba figurunu anlamak
Güneşim Aslan da babamın da Marsı Aslan da .
Her ne kadar babamla çok yakın olamasamda şartlar nedeniyle mantıklarımız daha çok uyuyor
Annemle daha yakınım ama her olayda farklı düşünürüz
sonuç da Babasının Kızı sözünü duyuyor olmam gülücük

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
04-08-2012 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kleopatra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 1

(04-07-2012 11:18 AM)aeon Yazılan:  güneş , 1-2-3-4-5-6. evlerdeyse , baba figürü için satürne bakılıyor .

güneş , 7-8-9-10-11-12.evlerden birisindeyse , baba figürü için güneşe bakarız .

baba figürü göstergesi , plutoyla açı içerisindeyse , babanın ölümü , babanın plutonyen bir deneyime maruz kalacağını gösterebilir , krizler , mafya ...

satürnle açı içeirisindeyse, baskıcı ve gerici gelenekçi bir baba figürü olabilir . yine babasını erken yaşlarda kaybedenlerde bu açıya rastladım . satürnün engelleme işlevi söz konusu . satürünün kısıtlama kadk bırakma özelliği baba üzerinde gözüküyor .

baba figürü göstergesi , uranüsle açı yapıyorsa , babayla ilgili uranyen deneyimler yaşanılabilir. babanın uçuk kaçık , özgürlükç birisi olması ihtimali olabilir.

baba figürü , marsla ilişki içerisindeyse , asabi ve kavgacı bir baba olabilir.

neptünle temas eden baba figürü , babanın kayıplığına işaret edebilir . özellikle 12.evde işin içerisindeyse, zayıf , kayıplara karışmış varla yok gibi bir baba söz konusu olabilir. yine , babanın madde bağımlılığı olabilir.

Bilgi için teşekkürler. Bunu daha önce de okumuştum. Benim Güneş'im 8. evde. Ve evet Güneş'imin konumunun babamın benim hayatım içersindeki yerini gösterdiğini söyleyebiliriz.
04-10-2012 07:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mars_419 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

güneşim 10. evde.mars 60 , jüpi 60 ,venüs kavuşum , uranüs 180 , pluto 135(bu sayılmayabilir).satürn:kova.
kardeşimde: güneş 11.ev. güneş-satürn kavuşumu balıkta,6 orb. jüpi 120 , uranüs-neptün 60. benim güneşimin satürn bağlantısı yok.
neşeli adamdır vesselam..agresif de,markette aldığı ürüne yanlış etiket koymuşlar,fazladan para istiyorlar diye nasıl bağırdığını unutamam:Dbi de özgürlüğüne düşkündür,gözü gibi baktığı şahane bi motosikleti var.en sevdiği şey onunla canı nereye isterse gidip gezmek..hala da çok yakışıklıdır maşallah;)
uranüs-güneş-merkür kavuşumu aslanda 0 orb .kavuşum jüpiden karşıt alıyor.ay-venüs kavuşumu yengeçte.yükseleni boğa.mars-başakta.satürn oğlağı kendileri.
küçükken babam bana soğuk gelirdi ama şimdi onu daha bi seviyorum.gülücük
04-13-2012 08:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Güneş 8. evin girişinde Yengeç'te. Venüs'le 30, Jüpiter'le üçgen, Satürn'le kare, Neptün'le zıt, Plüto'yla 135'lik açısı var.

Babamla aramızda hiçbir sorun yok aslında iyi anlaşıyoruz. Babam çok espri yapan bir insandır güldürür bizi (Jüpiter Üçgen). Ayrıca çok inatçı ve para konusunda da cimri (Satürn Kare). Sigara tiryakisi ve günde 2 paket sigara bitirir (Neptün zıt). Çabuk parlayan birisi (Plüto 135).

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
06-21-2014 05:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Haritamizdaki baba figurunu anlamak
(09-14-2015 09:19 PM)battleroyale Yazılan:  Valla babam ile güneş burcum alakasız hatta benimle tamamen zıt bir kişiliği var neredeyse. boğa burcu yükseleni oğlak ay burcu da oğlak.
adam 50li yaşlarında bayağı yoklukla büyümüş kendi başına okumuş din adamı olmuş, hiçbirzaman çizgisini bozmayan bir adam portresi var bakınca. bendeki değişkenliğin 3te 1i babamda olsa yeni fikirlere açılırdı.
çok aşırı sabit görüşlü boğazına düşkün, adam şu an 3. üniversitesini bitirmeye uğraşıyor. gençken liseyi askerde bitirmiş 3 sınıfı bir senede geçmiş ve benim doğduğum zamanlar büyük din adamlarının gittiği kursta sadece dersi dinleyerek not alarak evde de 1 kez tekrar ederek 1. olmuş.
arapçayı çok ileri derecede biliyor ve aynı zamanda hafız. diğer dillerden almanca ve ingilizceyi ortalama seviyeye yakın olarak biliyor, şimdi de kürtçeye merak sardı kürt olmamasına rağmen. ben bile duyduğumda şaşırdım açıkcası. hatta anneme zamanında yazdığı şiirleri mektupları gördüm şaşırdım bayağı şair ruhu varmış. bayağı sağlam kafiyeleri vardı, kullandığı ölçü, şiirlerin yapısı çok farklıydı. ama kötü bir huyu var çok ağır, hızla alakalı bir işle uğraşsa kesinlikle başarısız olurdu.
bu arada anlattıklarım sadece yüzeysel bilgiler.

Babanın haritasını merak ettim doğrusu gülücük
09-16-2015 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Battleroyale babasının haritasını göndermişti o nerede ?Bir kaç şey yazacaktım unutmuştum.

Ben babanın haritasında Yay veya İkizlerde bir kaç gezegen vardır diye düşünmüştüm ama yoktu doğru hatırlıyorsam eğer.9.ev vurgusu bekledim ama o da yoktu.Acaba doğum saati yanlış mı Yükselen Yay olabilir mi dedim ama bu seferde zorluklar içinde büyüyen bir insana pek uymuyor haritası
09-29-2015 01:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Güneş uranüs sekstil açım var. Babama duyduğum sevgiden ve babamın da bana olan sevgisinde hiç şüphem yoktur, ama babam neredeyse varken yoktur. (:

rezonans
09-29-2015 03:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

(09-29-2015 01:54 AM)Ninsianna Yazılan:  Battleroyale babasının haritasını göndermişti o nerede ?Bir kaç şey yazacaktım unutmuştum.

Ben babanın haritasında Yay veya İkizlerde bir kaç gezegen vardır diye düşünmüştüm ama yoktu doğru hatırlıyorsam eğer.9.ev vurgusu bekledim ama o da yoktu.Acaba doğum saati yanlış mı Yükselen Yay olabilir mi dedim ama bu seferde zorluklar içinde büyüyen bir insana pek uymuyor haritası

battleroyale arkadaşımızın mesajları silindiği için haritada silinmişti fakat ben haritayı bilgisayarımdaki geçmiş klasöründen buldum. çünkü benimde çok merak ettiğim bir haritaydı ve kendisi burada olmasa da bir sorun olacağını düşünmediğimden buraya linki eklemek istedim..

@ninsianna

link şu:

http://i.hizliresim.com/j2mJ0r.gif

yapacağın yorumu bende merakla bekliyorum şuan gülücük

KARM IS BITCH!!!
09-30-2015 01:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

yanlış anlaşılma olmasın bu arada....

mesajları silindiği için derken kötü birşey kastetmedim.. forumdan ayrılmış galiba.. üyeliği yok görünüyor.. alıntı yapılmış mesajlar harici hiç bir mesajı görünmüyor.. silinmiş derken böyle silinmiş yani..

KARM IS BITCH!!!
09-30-2015 01:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(09-30-2015 01:56 AM)dilek8855 Yazılan:  
(09-29-2015 01:54 AM)Ninsianna Yazılan:  Battleroyale babasının haritasını göndermişti o nerede ?Bir kaç şey yazacaktım unutmuştum.

battleroyale arkadaşımızın mesajları silindiği için haritada silinmişti fakat ben haritayı bilgisayarımdaki geçmiş klasöründen buldum. çünkü benimde çok merak ettiğim bir haritaydı ve kendisi burada olmasa da bir sorun olacağını düşünmediğimden buraya linki eklemek istedim..

@ninsianna

link şu:

http://i.hizliresim.com/j2mJ0r.gif

yapacağın yorumu bende merakla bekliyorum şuan gülücük

Ben söyleyeceklerimi söyledim zaten.Ekleyecek pek birşey yok.

Satürn mağduru olmasına rağmen haritasındaki üçgenler sayesinde epey yol almış hayatta.
10-05-2015 03:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir