Değerlendir:
  • 31 Oy - 3.1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2012-2015 oğuzhan ceyhan yorumu
Yazar Mesaj
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

RE: 2012-2015 oğuzhan ceyhan yorumu
Gerçekten iç karartıcı!
Kaderine razı ol derken,Erol Taş kahkahası patlatacak gibi.
Placidus'a göre 7.evden geçecek Uranüs gelgelelim 7.ev yorumu yok.
''Eşine,ilişkilerine sahip çık!'' oluyor o zaman herhalde.
Eh olmayan şey de sahip çıkılamaz.:D
02-18-2012 03:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Bu yıldan başlayarak, önümüzdeki üç yıl boyunca, 2015’e kadar hayatımızda o kadar çok değişiklik yaşanacak ki bunu tarif etmek mümkün değil. Anilikleri, özgürleşmeyi ve yenilenmeyi anlatan Uranüs ise, kökten dönüşümü, baskıları ve ölümü ve yeniden doğumu anlatan Pluton, 2012-2015 arasında tam yedi kez zorlayıcı bir açı kuracaklarlar. Açı gerginlik doğurucu, gezegenler de sert olunca, ortaya çıkacak sonuçların sarsıcı olacağını söylemek şaşırtıcı olmaz. Öyle ya da böyle, hepimiz hayatımızın değişik alanlarında, doğrudan ya da endirekt yollarla bu ani yenilenme sürecinin içerisinden geçeceğiz.

Uranüs ve Pluton ikilisinin ortaya çıkardığı enerji kişisel cesareti desteklerken, aşırı katı ya da hantallaşmış olan şeylerin değişeceğini söylüyor. Liderler de değişecek, şimdiye kadar kural olarak kabul edilen ne varsa yeniden tanımlanacak. Kuşkusuz bu iki gezegen hayatımıza bolca hoplama ve zıplama, beklentilerimizin yönünde olmayan ancak yine de bizi özgürleştiren olaylar getirecek. Hayatta değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu bilsek de, bu değişimlerin bu kadar hızlı ve gürültülü olabileceğini beklemezdik. Yine de 2012’nin ikinci yarısından itibaren böylesine güçlü, fırtınalı bir dönemi beklemek gerek. Peki kimler bu fırtınanın gözünde kalabilirler ? En azından 2012 yılında hangi tarihler arasında doğanlar sözünü ettiğimiz ani temaları hayatında daha fazla hissedebilir ?

Sözünü ettiğimiz Uranüs ve Pluton bu zorlayıcı açıların ikisini 2012 içerisinde gerçekleştirecekler. İlki 24 Haziran’da öncü burçların 8 derecesinde, ikincisi ise 19 Eylül’de öncü burçların 6-7 derecelerinde oluşacak. Genel olarak bakıldığında ise bu etkinlik Haziran başından Ekim başına kadar, kısaca beş ay boyunca gündemde olacak. Astroloji bilgisine sahip olanlar, haritalarında 6-9 derece öncü burçlarda (Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak) gezegenleri varsa, söz konusu gezegenlerin konularına çok dikkat etsinler, zira bu gezegenle ilgili konularda sıkı değişiklikler söz konusu olabilir. Benzer biçimde, 21-24 derece sabit burçlarda (Boğa, Aslan, Akrep ve Kova) gezegenleri olanlar da hedefte sayılırlar.

Eğer doğum günleriniz saydığım aralıklarda ise, 2012 sizin için büyük bir yenilenme, özgürleşme ve aynı zamanda köklü değişiklikler, fırtınalar getirmekte. 11-14 Şubat, 27-30 Mart, 12-15 Mayıs, 28 Haziran – 1 Temmuz, 14-17 Ağustos, 29 Eylül – 2 Ekim, 14-17 Kasım, 28-31 Aralık. Bu tarihler arasında doğanların Güneş’leri yani özburçların Uranüs-Pluton karesinden etki aldıkları için, hayatınızdaki güçlü değişim rüzgarlarına direnmek yerine, süregelen kalıplarınızın aniden yıkılabileceğini, beklenmedik olayların gündeme geleceğini göz ardı etmemelisiniz. Hayatınızda çürümüş, artık işe yaramayan ne varsa, bunlardan kurtulmak için çok iyi bir dönemdesiniz. Belki ilk bakışta, güçlü değişiklikler sizi ürkütse bile, yenilenmekten korkmamalısınız. Akıntıya karşı kürek çekmek yerine, karşınıza gelen değişiklikleri bir özgürleşme, yenilenme fırsatı olarak görmelisiniz. Kim olduğunuz, hayattan neler beklediğiniz ve kendinize güveniniz beklenmedik açılımlarla aydınlanacak. Kuşkusuz bu kadar yüksek enerjiler altında, kendinizi aşırı derecede kasmamayı, zihinsel açıdan esnek durmaya da özen gösteriniz. 2012 hepimize aradığımız yenilenmeyi getirsin, mutlu yıllar!

R. Hakan Kırkoğlu
02-18-2012 05:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Yengeç teki mars gitti hade, el fatiha gülücük

Şaka bir yana
öncü burçların 6 - 7 - 8 - 9 derecelerinde gezegeni bulunanlar yıkıcı veya yapıcı değişiklikler yaşayabilir.

Plütonmu gelecek, Uranüsmü gelecek... gelsin gelsin... geldikleri gibi giderler gülücük
02-18-2012 05:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

bakalım bakalım.. terazidekilere..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
02-18-2012 06:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

bahsi geçen kare 9. ve 6. evlerimde olucak...
9. evde 6 derecede venüs var. kesin yemeden içmeden kesilicem... fena da olmaz hani

ben bi tek güneşime ve merkürüme karşıt açı yapan 4. evdeki uranüsten tırsıyorum ekimde satürn transiti de devreye girecek...
02-18-2012 06:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(02-18-2012 06:49 PM)eylülmavi Yazılan:  bakalım bakalım.. terazidekilere..

:D
fırtına öncesi sessizlik , 4 tane bişey gördüm orada
plüto kareside olacak , bişeyler olacak yani
02-18-2012 07:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(02-18-2012 07:07 PM)By Ceykp Yazılan:  
(02-18-2012 06:49 PM)eylülmavi Yazılan:  bakalım bakalım.. terazidekilere..

:D
fırtına öncesi sessizlik , 4 tane bişey gördüm orada
plüto kareside olacak , bişeyler olacak yani

gülücük

çok şey olacak gibi.. asc de oğlak.. bakalım hayırlsı..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
02-18-2012 07:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

oğuzhan ceylan yeni iş olarak baykuşluğa başladı herhalde

bunlar okuyan kişileri inanılmaz şartlayacak yorumlar . gerçek olsa bile bir insana söylenmemesi gereken şeyler .

kimsenin bilgisine hakaret ettiğim yok , o.ceylan iyi bir astrolog veya değil demiyorum ; sadece böyle yorumlar yazmaya kimsenin hakkı yok .

uranüs ve pluro arasındaki kareyi marsım üzerinde deneyimledim.

mars , benim 7.ev yöneticim. oğlak burcunda .

önce ani bir ilişkiye başladım ve iyi gitti . sonra çok ani bir şekilde son buldu .

sonra yeni bir ilişkiye adım attım . bir şeylerin ani biçimde ( uranüs ) - yaşaması ve ölmesine ( pluto ) tanık oldum .

bu dönemde garantici olmamaya çalışın . hayatın getirilerini kabullenmeye çalışı. şükredici olun. birşeylere bağlanmayın . çünkü bağlandığınız şey , çürümüş olabilir ve pluto , çürüyenleri almayı sever . birey olmanın ( uranüs ) farkına varın .tek başınıza var olmaya çalışın . aksi halde , uranüs ve pluto büyük ve zoraki değişimleriyle bunu öğretecektir.

bu iki gezegen niye korkutuyor ?
ikisininde değiştirme gücü çoook fazla . pluto zorlayıcı değişimlerdir , ölüm gibi ... öyle bir değişirsin ki , ölüme yakın olur. önlenmezdir.

krizle birlikte gelir. tıpkı bir volkan gibi patlar , volkan patladığında herşey kül olur. ancak , hiç dikkat ettiniz mi , volkanların patladığı yerlerde hayat çok canlıdır . plüto kriz yönetmesini bilenlere , çürüyenlerden vazgeçmesini bilenlere , tekrar hayat veriri. oysa çürüyeni bırakmayı bilmeyenler de çürümeye mahkum olur . çünkü pluto çok cebridir. mafya , kafanıza silah dayayarak çek imzalatır , cerrah çürüyeni keser , atom bombası geri dönüşü olmayan yıkımlar yaratır . bunların hepsi de plutonun simgeleridir.

işte , elimizdekini zorla aldığından ondan korkarız. ölümden de korkarız. bize birşeyleri sormaz çünkü . egomuza koca bir delik açar. oysa onun kendi içindeki asaletini ve anlamını kavradığınızda , hayat döngüsünü de kavrarsınız . içinizdeki en derin anlamları plutoyla anlarsınız , hayatta kalma gücünüzü pluto ile keşfedersiniz . belki venüs gibi jupiter gibi sevecen değildir ama bunlardan alamayacağınız güçlü deneyimleriniz olur .

uranüs çok anidir . pluto sinsice bir anda patlasa da , uranüs anidir . ancak ,etkileri pluto kadar kalıcı değildir . hayatınıza bir anda elektirik çarpacak ve herşey tam tersi olacaktır . kurduğunuz herşeyin tersine dönmesine tanık olursunuz .
uranüs egzantiriktir , şaşırtmayı sever . sürecin sonunda bir birey olduğunuzu anlarsınız . satürnün koyduğu sınırlar ve o büyük duvar , bir anda tuzla buz olur . insanlar şaşırır . uranüs devrimlerle ilgilidir. yıkılmaz denilen ne güçler devrimlere teslim oldu. ancak uranüsün etkileri kısa sürer.
plutodan korktuğumuz gibi uranüsten de bu yüzden korkarız . ölümden korkan insanlar ani değişmleri de sevmezler .

değişimlerin sonunda elde edeceğiniz , bağımlılıklardan arınm a ve duvarlardan kurtulma hissini , korkularınıza feda etmeyin . dünyanın tam tersine dönmesi halinde de kendinizi var edeceğinizi anlayın .

evet bu iki güç 90 derece yapıca ne olacak ,
- pluto anileşecek ki sinsiydi süresi uzundu
- uranüs değişimleri , daha kalıcı olacak

bu iki gezegen tıpkı batman filmindeki jokere benziyor . gülücük

filmi izleyenler ve joker karakterini bilenler , uranğs ve pluto arasındaki açıyı iyi anlar .
jokerin şarşırtıcılığı ve zorlayıcılığı ...

garantici insanlara karşı tavırları
02-18-2012 08:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

bana vurmuyor sanırım 6. ve 9.derecelerde yıldızım yok...e bana vurmaz o zaman "pek anlamadim"

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
02-18-2012 08:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Geleceğim, bekle dedi, gitti.. Ben beklemedim, o da gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu.. Ama kimse ölmedi. Özdemir Asaf

'düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir' diye endişe etme. nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?"
02-18-2012 09:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüsyen Tutulma 4 Haziran 2012 zeynepece 5 8,618 06-06-2012 03:12 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Satürn 05.12.2012 Terazide trend 0 2,768 12-30-2010 10:17 PM
Son Mesaj: trend

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir