Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hafiza kaybi (Amnezi)
Yazar Mesaj
Arkadaş
Kayıtsız

RE: Hafiza kaybi (Amnezi)
(02-18-2012 06:06 AM)Mavisahram Yazılan:  Evet dediginiz gibi... ama hafiza kaybi iyi mi kötü mü asil soru da bu bence... hadi hayirlisi.. tskler tekrardan... cevaplariniz icin...

Sunu da belirteyim eklemis oldugum haritalarda venüs-mars kareleri de mevcut her ikisinde...

hafıza kaybı iyimi yoksa kötümü, işte şimdi yeni bir konu açtınız...

Ben kötü olduğunu düşünüyorum.. Geçmişimiz bizi besler, ihtiyacımız var geçmişe..

Geçmişte kötü anılarımız mı var ? Keşke yapmasaydım mı diyoruz ? Peki bu geçmişi geri getirir mi ? Hayır geçmiş geçmişte kalmıştır... Giden arkasından üzülmeyip, gelene bakmak daha mantıklı..

Hem geçmişimiz kötü bile olsa, geçmişimizle barışık olmalıyız.. İyiki öyle olduda ders aldım bir daha aynı hatayı yapmam diyebilmek için, geçmiş bize gerekli...
02-18-2012 06:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Güzel dediniz de iste.. bazen ortada ders alinacak bir konu olmuyor... karisik ve uzun hikayeler.. ama dediginiz dogru.. ders almak...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-18-2012 06:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Merküre bakasım geldi zaten zor durumda olan merkürün aldığı neptün transiti bana hafıza kaybına neden olabilir gibi geldi.

Mesela ilk harita akrep merkürün yanında neptün var 2. haritada merkür gene akrepte ama 29.derecede yaya yaklaşıp jüüpiterle açı yapmış. Yayda zararlı konumda zaten.
02-20-2012 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Yay ne gibi zararli konumda Derin az acar misin.. tskler..

02-20-2012 10:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Merkür yayda zararlı olarak belirtiliyor her ikiside meraklı mesela ilgi alanları çeşitli olabiliyor birini bitirmeden diğerine geçme ya da maymun iştahlılık, huzursuzluk, patavatsızlık, dikkat eksikliği vs.
02-20-2012 10:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferit618 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

3.ev oğlak ta natal merkür , transit neptün transitini ben yaşadım, hafıza kaybı olmadı.
02-23-2012 11:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Aradan uzun bir süre geçtikten sonra bazı şeyler silinmiş gibi olabilir.zaten astroloji dergisinde de balık (neptün)amnezi diyor. Yani bu neptünyen özellkileri olan kişiller için de geçerli olabilir. Ağır bir neptün transiti altında da olabilir bence yani gözkýrpma

İlla olacak da değil ayrıca kafa karışıklığı, algı problemi, öğrenme zorluğu mesela kandırılmaya daha müsait bir yapı oluşabilir. Sanata ilgi artabilir gülücük iletişimde yanlış algılma belki olabilir.

3.Ev özellikle iletişimi gündeme getirir kardeşler akrabalar komşularla ilgili yanlış anlamalar ya da yanlış anlaşılmalar olabilir.
02-24-2012 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

buna karşın bu iki burç, kötücül planetler olan Satürn ve Mars bu burçlarda önemli yöneticiliklere sahiptir

Su cümle cok ilgimi cekti... tam olarak ne demek isteniyor .. örnegin benim Satürn ve Mars Akrepte...
Iyi yönde calisirsa asiri baglilik ve sevgi derken, kötü taraflari da kin ve intikam, hirs midir anlaminda..

02-24-2012 04:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yarım dakika Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 2

(02-24-2012 04:26 AM)Mavisahram Yazılan:  buna karşın bu iki burç, kötücül planetler olan Satürn ve Mars bu burçlarda önemli yöneticiliklere sahiptir

Su cümle cok ilgimi cekti... tam olarak ne demek isteniyor .. örnegin benim Satürn ve Mars Akrepte...
Iyi yönde calisirsa asiri baglilik ve sevgi derken, kötü taraflari da kin ve intikam, hirs midir anlaminda..

yok onun ilgili değil

klasik astroloji asaletleri , dekan yöneticisi, term yöneticisi vs.

temel asaletler tablosu diye aratırsan bulursun

ama kim bulmuş kim koymuş hangi sisteme göre hesaplanmış bilmiyorum , bahsedenide duymadım

http://i51.tinypic.com/dd2xax.gif
02-24-2012 05:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cigdempsa Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

bu durumu eşim yaşamış..bır gun boyunca sabahtan akşama kadar beyni herseyi silmiş...o zaman ki iş yerinde yanına gelen çalışanları ögrencilerini hic hatırlamadıgını soyluyor...tamamen kaybolmuş o gun...ogluna telefonla 5 dakkada bır arıyarak sınavın nasıl gectı dıye soruyormuş...eve nasıl gıttıgımı hatırlamıyorum dıyor..gıttıgı doktor bu kadar uzun surelii bir amneziden sonra,tekrarr duzelmesini mucize diye nitelendirmiş..çokk ilginç ay akrep 2.30 derece gözukuyor..kayıp yol dogru olabılır mı acaba..harıtası assagıda..saskin.w

eşim
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang....y=7&go=Go
benim
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=14&go=Go
02-24-2012 03:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir