Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hafiza kaybi (Amnezi)
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Hafiza kaybi (Amnezi)
Satürn transiti o dönemde senin Mars ile kare açı yapıyormuş.
Bir önceki aşamada da Güneşinle zıt açı yapmış.
Satürn Terazi süreci boyunca sırayla senin gezegenlere sert açılar yaparak baskılamış.

* Satürn Akrep sürecine girdik, bir tür rahatlama durumu oldumu diye sorayım ?

Satürn transitini bazen dışsal baskı olarak hissedebiliyoruz, bazen de depresyona götüren içsel baskılar şeklinde (özgüven eksikliği, yaşam enerjisinin bloke olması gibi)

Ve tam hastaneye kaldırıldığın dönemde -bence- tetiği çeken gezegenin yine Mars olduğunu düşünüyorum. Güneşinle zıt açı yaparken, natal marsın ile de kare açı yapmaya başlamış.

Tabii bu Satürn ve Mars gerilimlerinin senin deneyimine niçin işaret ettiğini bilemiyorum.
Medikal astroloji bilgimiz sınırlı malesef.

02-06-2013 11:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tools Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 7

Satürn akrep dönemini şöyle diyeyim hala baskı var hala bir alanda kısıtlıyım .üstüne de farklı sorumluluklar eklendi diyebiliriz.O tarihlerde yaşanan olaylar sonucunda alınan kararlarda hala bir değişme yok.Baskı azaldı diyemem ama boyun eğerek koşulları kabul etme durumu oldu diyebiliriz.Yani agresif tutumum azaldı.

Satürn 11.eve çok dikkat ettim asıl rahatlamayı bu geçişte yaşadım gibi .Hep pozitiftim ama bu sefer daha inançlıyım ideallerim konusunda.
Çevrem konusunda sorumluluğum da eklendi biraz ama çok ağır bir yük hissetmiyorum hallederim gibi geliyor.Satürn retrosundan ürküyorum tekrar son baskıları alacağım gibime geliyor.

Haritam
http://hizliresim.com/zENdj7

Solar 2015
http://hizliresim.com/PEjX7O
02-06-2013 11:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Jab tak hai jaan filmini izlemis miydin tools? Dusundumde filmlerde zamanin transitlerinden etkilenerek mi ortaya cikiyor merak ediyorum... Yasadiklarin cok ilgimi cekti gercekten! Sanirim natalinda ki merkurun balikda olmasi da rahatlikla bunu gosterdigini dusunuyorum...ayrica KAD ile de karesi var.. Ne bileyim... Acikcasi 6 yasinda uyaniyormus gibi sanman vs..
Uzun zamandir ilgilendiren bir konu beni, hafiza kaybi! Hep merak etmisimdir! Bazen iyi yonde isleyecegini de dusundugum bir sey! Ne bileyim yasadigin kotu anilari unutmak adina bazen..
Bu ara gecmis olsun tabi...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-15-2013 06:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir