Değerlendir:
  • 16 Oy - 3.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astroloji Çevırı Notlar--Carol Rushman kitabı
Yazar Mesaj
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

RE: Astroloji Çevırı Notlar--Carol Rushman kitabı
*7.evde iki burç varsa bu iki evliliği gösterir.Ayrıca kesen burç kişinin partnerinin kişiliğini gösterir.Örneğin aslan kesiyorsa kişinin ay veya güneşi aslan olacaktır.
*İkinci evlilik için 11. eve bakarım.Çünkü ilk evlilik sonsuza dek yapılan ve kalan bir birliktekiltir.İkincisi bu durumda aşk oluyor.Bunun için beş ev ilerletirim 11 e bakarım. Benim için geçerli bir sistem bu. Örneğin benim 11. evim in yöneticisi Jüpiter.İkinci eşim Jüpiter niteliklerinde bir kişi ve benim 11. evimin başlangıç derecesi ve burcu onun 1. evinin başlangıç derece ve burcu ile aynı.Bir danışaniın bu evi Oğlakla başlıyor ve Oğlak niteliğinde bir kişi ile ikinci evliliğini yaptı.

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
01-15-2012 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kelebekk Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

(01-15-2012 12:44 AM)elo Yazılan:  yazdım yazdım silindi gitti cevabı göder deyince.."pek anlamadim"

Kelebekk bende anlamadım yazmıştım başta..Admiinlerimiz bir konuya baktıklarında sanırım bilgi verirler.kadın da o şekilde yazmış ama harita örneklerine bakınca daha net olur sanırım..

ok.anladım hani benim güneş saolsun utanmadan nerde bi planet hemen göz koymuş 9 gezegenin 7 siyle açılı bu yaştan sonra allah korusun boşanma falan olmasın yanii.. gözümü diktim yazdıklarındayım elogülücük
01-15-2012 12:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

:)aman olmasın kimsenin öyle tabii ki...burada önemli olan detay sanırım o..tekrar baktım ama çok net'' bir burcu terketmeden önce'' yazmış..
tabii kadının dediği gibi merkür ve venüs bunlardan sayılmıyor..

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
01-15-2012 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(01-15-2012 01:17 AM)kahlo Yazılan:  (7. evde kesen Aslan burcuysa partnerin ayı veya güneşi Aslanda olacaktır.)yazılmış ama tanık olduğum birçok evlilikte hiç güneşi ayı 7.eve düşen rastlamadım arkadaşlarım arasında.En yakın örneği babamın güneşi annemin 6.evine düşüyor.Bu bir varsayım mı yoksa illaki kişinin ay ve güneşi 7.eve mi düşmesi gerekiyor.Biraz garip geldi bana?

Olasılık olabilir.Benim tüm burç ev sisteminde de Placidus ev sisteminde de 7.evimi Balık kesiyor.Ay'ı Balık olan birini sevdim.:D
01-15-2012 01:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Bende de 1 adet ay oğlak vardı bir zamanlar 7.evim oğlak
01-15-2012 01:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(01-15-2012 01:33 AM)kahlo Yazılan:  
(01-15-2012 01:26 AM)Mahinur Yazılan:  
(01-15-2012 01:17 AM)kahlo Yazılan:  (7. evde kesen Aslan burcuysa partnerin ayı veya güneşi Aslanda olacaktır.)yazılmış ama tanık olduğum birçok evlilikte hiç güneşi ayı 7.eve düşen rastlamadım arkadaşlarım arasında.En yakın örneği babamın güneşi annemin 6.evine düşüyor.Bu bir varsayım mı yoksa illaki kişinin ay ve güneşi 7.eve mi düşmesi gerekiyor.Biraz garip geldi bana?

Olasılık olabilir.Benim tüm burç ev sisteminde de Placidus ev sisteminde de 7.evimi Balık kesiyor.Ay'ı Balık olan birini sevdim.:D

Evet olasılıklar çerçevesinde bende öyle olabileceğini düşünüyorum fakat evlilik için illa güneş yada ay düşmesi gerekiyor mu onu anlamadım?Yani 7.eve güneş yada ay düşmeyince evlilik olmuyor mu?olmuyorsa evlenenler nasıl evlendiacaba

Tabii ki illa olması gerekmez lakin..
Annem ve babam doğum saatlerini bilmiyorlar.Annemin Güneş'i babamın Ay'ı Terazi burcunda kavuşum yapıyor.
Çevreme bakınca onların evlilikleri mükemmelmiş gibi geliyor bana.
01-15-2012 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-15-2012 01:30 AM)Derin Yazılan:  Bende de 1 adet ay oğlak vardı bir zamanlar 7.evim oğlak

hmm 7.evim ikizler ve Jennifer Ay İkizler yuppi

01-15-2012 01:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
callisto Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

bu sisteme göre güneşime,
mars, jupiter kare ve satürn ve uranüs kavuşum yapıyor sürprizzz 7. ev oğlak ve kova

hoşlanmadım ben sistemden yaa simdi-kızdım

placidus;
http://imageshack.us/f/705/gergergeg.jpg/

whole sings;
http://imageshack.us/f/51/sdfghjkid.jpg/
01-15-2012 02:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venüsakrep Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

selam benim de 7. evim ikizler fakat nişanlım da pek ikizler özelliği yok kendisi bir oğlak burcu ve yükseleni balık gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=v...r=1&nho2=1 natal

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=12&go=Go sinastri

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=v...&rs=0&ast= solar haritam
01-15-2012 03:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(01-15-2012 03:00 AM)venüsakrep Yazılan:  selam benim de 7. evim ikizler fakat nişanlım da pek ikizler özelliği yok kendisi bir oğlak burcu ve yükseleni balık gülücük

Ama mesela Siz Venüs Akrepsiniz,nişanlınız da Mars Akrep.
Bu da iyi.Bence tabii sinastride pek deneyimim yok.
01-15-2012 03:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir