Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

haritada psikiyatrist/psikolog olma göstergeleri
Yazar Mesaj
mars_419 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: haritada psikiyatrist/psikolog olma göstergeleri
bence psikolog/psikiyatrist olmak için en önmeli etkiyi,NEPTÜN ve SU burçları verir.güneş ve ayla açılar oluşturmuş bir neptün veya örneğin ay-balık olmak,çok işe yarayacaktır.böylece sezgisel olarak karşınızdakinin ihtiyaçlarını ve duygularını anlayabilirsiniz.kendinizi iyi ifade edebilmeniz için (sonuçta hastayla iletişim kurmak gerekiyor) de bilhassa ay-merkür açıları(özellikle sekstil ve trine)gerekir,görüşündeyim.pluto da derin bir sezgisellik verir ama ben hastayı anlama,hislerini hissetme aşamasında NEPTÜN den yanayım.
ay,kova ve ikizler olmasa iyi olur.bu kişiler genelde duyguları rasyonelleştirme eğilimi taşıyor.hastalığı iyi teşhis edebilirler ama hastanın iç dünyasını anlamakta(empati)sınıfta kalırlar.(tabi ay-neptün açıları bu etkiyi azaltabilir).
01-14-2012 05:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

(01-14-2012 05:11 PM)mars_419 Yazılan:  bence psikolog/psikiyatrist olmak için en önmeli etkiyi,NEPTÜN ve SU burçları verir.güneş ve ayla açılar oluşturmuş bir neptün veya örneğin ay-balık olmak,çok işe yarayacaktır.böylece sezgisel olarak karşınızdakinin ihtiyaçlarını ve duygularını anlayabilirsiniz.kendinizi iyi ifade edebilmeniz için (sonuçta hastayla iletişim kurmak gerekiyor) de bilhassa ay-merkür açıları(özellikle sekstil ve trine)gerekir,görüşündeyim.pluto da derin bir sezgisellik verir ama ben hastayı anlama,hislerini hissetme aşamasında NEPTÜN den yanayım.
ay,kova ve ikizler olmasa iyi olur.bu kişiler genelde duyguları rasyonelleştirme eğilimi taşıyor.hastalığı iyi teşhis edebilirler ama hastanın iç dünyasını anlamakta(empati)sınıfta kalırlar.(tabi ay-neptün açıları bu etkiyi azaltabilir).

kesinlikle ay ikizler kova olması konusuna katılmıyorum.bu kişiler hastalığa rasyonel bi şekilde bakarak çok iyi çözümler bulabilirler.çünkü bu kişiler rasyonel gibi görünüp duygusal ihtiyaçları çok iyi anlayan insanlardır.

haritam
http://bit.ly/1Ba0i6W

Eğer anahtarları sendeyse bütün kapılar sonuna kadar açık.Eğer bakmayı bilmiyorsan açık olsa da kapılar göremezsin .
Hergün aynı şeyleri yaptığın için boş bakmaya başlarsın işte o zaman detayları kaçırırsın.Kaç kişi senle aynı yere bakıyor
her gün.Kaç kişi geçiyor farketmeden.sen de onlardan biri olursun eğer göremezsen.
01-14-2012 07:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

içimizde bi psikolog olsa da onlar neyin lazım olduğunu söylese, biz de haritadaki karşılığını bulsak ama psikologlar da tartışır bence=)

u_u
01-19-2012 01:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Ay düğümlerinin 2-8 evlerde yerleşmesi.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
02-24-2017 11:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Ay İkizler-Kova olmaması fikrine ben de katılmıyorum,fazla diplomatik ta da uzlaşmacı davranma veya bastırma ihtimalinden ötürü belki Ay Terazi olamaz ama diğer ikisi gerçekten olabilir,kendimden iyi biliyorum ; Ay İkizler kişisiyim ama çevremde de Güzin ablayim ve konuşmalarım gerçekten insanları etkileyip rahatlatıyor gülücük Ay-Neptün 150'ligi var,ne kadar etkili olur bilmem ama Neptün'de Oğlak'ta zaten :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-24-2017 04:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: haritada psikiyatrist/psikolog olma göstergeleri
(02-24-2017 04:12 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Ay İkizler-Kova olmaması fikrine ben de katılmıyorum,fazla diplomatik ta da uzlaşmacı davranma veya bastırma ihtimalinden ötürü belki Ay Terazi olamaz ama diğer ikisi gerçekten olabilir,kendimden iyi biliyorum ; Ay İkizler kişisiyim ama çevremde de Güzin ablayim ve konuşmalarım gerçekten insanları etkileyip rahatlatıyor gülücük Ay-Neptün 150'ligi var,ne kadar etkili olur bilmem ama Neptün'de Oğlak'ta zaten :D

Ay akrep bu konuda en mükemmel ay burcudur.

02-24-2017 04:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Benim gördüğüm dikkatimi çeken şeyleri yazayim. Pluton- merkur iletişimi. Farklı noktaları görmeyi sağlayan, bunun sonucunda da farklı şeyleri tespit edebilme yeteneği verir. Akrep burcu vurgusu tabi ki. Oğlak burçları da iyi bir gözlemci olduğu için insanları anlama konusunda başarılı olan burçlardan. Ayın bulunduğu burç ve konumda önemli. Karşımızdaki insanla duygusal empati kurabilmemiz açısından. Özellikle su grubu burçlar ve tahmini olarak da 7. evin etkili olabileceğini düşünüyorum. Ev seçimim sadece tahmin bu arada;) yazdıklarım biraz da etrafta insan sarrafı olan tipler içindi.
02-24-2017 04:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

8,9,12. Evlere bakıyorum ben. 8.ev ve 12.ev direkt bu konuyla alakalı, 9.ev ise bunu uzmanlık alanı yapılmış bir biçimde aktarılışı

02-24-2017 07:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

8.ev Balık,12.ev Yengeç :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-01-2017 03:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: haritada psikiyatrist/psikolog olma göstergeleri
(03-01-2017 07:12 PM)divitsizhokka Yazılan:  benden psikolog olur muydu okusam iyi olurdu sanirim..

Amann zaten ucretsiz yaşam koçu gibiyim zaten. .

8.evde jup başak.
12.evde ay oglak
9.ev boş terazi. Venüs 2.evimde balık.

Jüpiter 8.evde iyi ama başakta olması kötü olmuş. O sorunların detaylarına kadar inmeniz, jüpiterin genişleme isteğini bloke ediyor

03-01-2017 07:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Finansal Alanda Kariyer Göstergeleri tools 3 5,676 12-24-2014 01:42 AM
Son Mesaj: tools
  Mesleki Güç Göstergeleri kayasran 0 2,958 10-28-2012 10:48 PM
Son Mesaj: kayasran
  Meslek göstergeleri İş değişimi miray 26 27,889 02-23-2012 09:36 PM
Son Mesaj: smoochy

Forum'a Git: