Değerlendir:
  • 11 Oy - 2.27 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars 2.evde
Yazar Mesaj
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Mars 2.evde
Ne tesadüf ki bi kaç gündür 2.evimi inceliyorum bende.
2.evimde güneş ve merkür var.Biraz tereddütlüyüm aslında placidusa göre 1.evimde yer alıyolar.Ama merkürü 2.evinde olanlar konuşurken ellerini kullanırlar ve dokunarak konusurlarms uyuyo bana
01-12-2012 08:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Hmm... aynı konum bendede var. Merkürün ince bir vücut verdiğini okumuştum, bana uyuyor.
Ayrıca kesinlikle katılıyorum verygood
merkürü 2. evinde olanlar vücut diliyle sözcüklerden daha etkili konuşabilirler..
01-12-2012 08:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Marsı ikinci evde olan bir bayan belki de atletik vücutlu erkeklere değer veriyordur yada sert ve hareketli maço görünüşlü birinin yanın da olmasının varlık değerin de bir artı olarak gelebilir kadına.Mars 2. ev spor yapmanın varlık değerini artıracağı fikrine de işaret edebilir, ama tembel burçlardaysa spor yapması biraz zor olacaktır kişinin..
01-15-2012 04:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(01-15-2012 04:32 AM)Venüs Yazılan:  Marsı ikinci evde olan bir bayan belki de atletik vücutlu erkeklere değer veriyordur yada sert ve hareketli maço görünüşlü birinin yanın da olmasının varlık değerin de bir artı olarak gelebilir kadına.Mars 2. ev spor yapmanın varlık değerini artıracağı fikrine de işaret edebilir, ama tembel burçlardaysa spor yapması biraz zor olacaktır kişinin..

buna katılıyorum, atletik vucutlu erkekler daha çekici gözkýrpma ama bayanların geneli böyle düşünüyordur sanırım gülücük

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
01-15-2012 09:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
libra's justice Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Mars 2.ev amatör olarak vücut geliştirmeyle uğraştım.

[Resim: manatalchart.th.gif]
01-16-2012 03:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Mars'ım ve Satürn'üm Aslan'da ve 2.evde kavuşum yapıyor. Spor yapmayı severim, geniş omuzluyum, etim sıkıdır yani kaslıyım. Ayrıca kaslı erkekleri severim. Eşim de gayet kaslı bir adam gülücük

Ayrıca parayı çok severim. Parasız kaldığımda boğulacak gibi oluyorum. Malesef para bende pek durmuyor. Mars Aslan'ın 2.ev etkisi galiba.

Mars aslan'ın 2.evde kadına erkeksilik verdiğini duymuştum, tavır açısından. Görüntü olarak süslü püslü biri olsam da, içinde bir erkek yaşadığına yemin edebilirim gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=
05-10-2012 12:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

marsım 2.evde ve bana kaslı vücut katmadığı gibi maddi kzançlarımı alıp götürdü ...
ama sporu seviyorum marsım başak burcunda

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-01-2012 08:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

(05-10-2012 12:35 PM)Reinarubia Yazılan:  Mars'ım ve Satürn'üm Aslan'da ve 2.evde kavuşum yapıyor. Spor yapmayı severim, geniş omuzluyum, etim sıkıdır yani kaslıyım. Ayrıca kaslı erkekleri severim. Eşim de gayet kaslı bir adam gülücük

Ayrıca parayı çok severim. Parasız kaldığımda boğulacak gibi oluyorum. Malesef para bende pek durmuyor. Mars Aslan'ın 2.ev etkisi galiba.

Mars aslan'ın 2.evde kadına erkeksilik verdiğini duymuştum, tavır açısından. Görüntü olarak süslü püslü biri olsam da, içinde bir erkek yaşadığına yemin edebilirim gülücük

Haritana bakmadan dedimki kendi kendime ya akrep ya boğa karesi vardır aslana
Açınca gordumkü boğa aslan karen var(merkür -mars saturn)
Erkeksi hissetmene sebeb bence bu kare
11-01-2012 09:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(11-01-2012 08:40 PM)Lionheart Yazılan:  bende Mars Boğayım ve böyleyim benzer etkiler..

özetle 2.evinde veya Boğa da marsı olanlar Marsa ve Marsın konusu olduğu herşeye değer verir

Savaş,Seks,Spor,Güç,Cesaret,Erkeklik,İnsiyatif,Eylemler,Arzular,Enerji,Liderlik,Rekabet,Sidik Yarışı

astrolojik yorumlarını beğeniyorum gülücük Sanki kendim yazmışım gibi okuyorum.
Yük. Aslan ve Yük. kova olduğumuzdanmıdır gülücük
11-02-2012 05:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Jüpiter 2.Evde atl@s 6 14,222 01-21-2013 04:11 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Uranus 2.evde astrosohbet 3 7,846 01-18-2012 05:48 PM
Son Mesaj: Venüs
  Venüs İkinci evde NinMeSarRa_ 5 23,644 05-09-2011 03:55 AM
Son Mesaj: mutluluklar