Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adele
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Adele
Adele, MySpace'e gönderdiği üç demo şarkıyla XL Recordings'in dikkatini çekti ve sonradan şirketle anlaştı.
19 adlı albümünün çıkışıyla Adele hem ticari hem eleştirel bir takdir elde etti. Albüm, Birleşik Krallık'ta (BK) bir numaradan giriş yaptı ve dört defa platin kazandı.
Adele, 21 adlı ikinci stüdyo albümünü Birleşik Krallık'ta 24 Ocak 2011'de, ABD'de ise 22 Şubat'ta yayınladı. Abüm ticari ve eleştirel bir başarı sağladı , BK'de 24 milyon adet yüklemeyle sekiz defa platin ile sertifikalandı.[6] Albüm, ABD'de Billboard 200 listesine bir numaradan giriş yaptı ve ilk haftasında 352.000 kopya sattı. Albüm, ABD ve on yedi Avrupa ülkesinde bir numaraya yerleşti.

2011 BRIT Ödülleri performansından sonra albümde yer alan "Someone Like You" parçası Birleşik Krallık'ta bir numara olurken albüm de bir numarada kaldı. "Someone Like You", art arda dört hafta bir numarada kaldı.

Official Charts Company, Adele, 1964'teki The Beatles başarısından beri aynı anda Official Singles Chart ile Official Albums Chart'taki en iyi beşte iki başarıyla yer alan ilk canlı performans sanatçısı olduğunu açıkladı.

21 adlı albüm , Birleşik Krallık'ta art arda on bir hafta bir numarada kalarak 1990 yılındaki en iyiler toplama albümü The Immaculate Collection ile listede dokuz hafta kalan Madonna'yı geçerek Birleşik Krallık Albüm Listeleri'nde en uzun süre kalan kadın solo sanatçısı oldu.

alıntı = vikipedi

&&&&&

Hatun müzik piyasasının gelmişinin geçmişinin tozunu attırmış..
Ortalığı şöyle bir silkelemiş ve bunu kısa sürede sadece 2 albümle yapmış..

Adele doğum haritasını ekliyorum ;

[Resim: adeletj.png]

01-04-2012 01:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: Adele
haritadaki illüminati bağlantıları nelerdi ?? gülücük))))

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
01-04-2012 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

1988-89-90 Oğlak stelyumu kuşağından. Normalde Satürn Oğlak kombinasyonu başarıyı geciktirebiliyor , kariyer alanında engeller çıkarabiliyor.
Bu hatun genç yaşında tüm zamanların listesine girdiğine göre ilk kehanetimi yazıyorum ; Satürn Oğlak kombinasyonunun diğer bir özelliğiyle test edilecektir o da kalıcı olmak yani istikrar.

* Hatunun kalıcı olmak ve başarısını devam etirmek üzerine bir testten geçeceğini düşünüyorum.

01-04-2012 01:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Boğadaki güneş jüpiter kavuşumunun nasıl bir etki yarattığını söylememe gerek yok sanırım evill
01-04-2012 01:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-04-2012 01:19 AM)eylülmavi Yazılan:  haritadaki illüminati bağlantıları nelerdi ?? gülücük))))

cık öyle değil

İllüminati pek çok şey yapabilir ancak şunu yapamaz : vereceğim videonun kaç kişi tarafından izlendiğine bak , 5-6 gün sonra yeniden bak gülücük

01-04-2012 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

forumda direkt çıkıyor video ve izlenme sayısı görünmüyor olabilir.

You tube sitesinde Adele - rolling in the deep yazıp kontrol edebilirsin.

Ben kendi gözlemimi söyleyim , birkaç gün önce video 190 milyon küsür kez izlenmişti şu anda 201 milyon küsür oldu yani bunun anlamı 1 günde 2-3 milyon kez tıklanıyor gülücük

01-04-2012 01:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-04-2012 01:31 AM)Derin Yazılan:  Boğadaki güneş jüpiter kavuşumunun nasıl bir etki yarattığını söylememe gerek yok sanırım evill

gülücük

evet ve sende gittin en kolay yerden başladın yorumlamaya =)

01-04-2012 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

haritaya baktım ilk onu gördüm dil çýkarma

Ye Adele ye canboğazdan gelir sürprizzz
01-04-2012 01:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-04-2012 01:43 AM)Derin Yazılan:  haritaya baktım ilk onu gördüm dil çýkarma

Ye Adele ye canboğazdan gelir sürprizzz

Haklısın da onu Adele yapan ilhamlarının kaynağı boğazdan gelmiyor olmalı gülücük

Satürn Oğlak olmasına rağmen hızlı yükselişini yeteneğiyle açıklayabiliriz ve de müthiş T-Kare kombinasyonunu da ekleyebiliriz.

Yükselen Mars - Kova sahibi

Güneş-Jüpiter-Mars-Plüto arasında gerilimli açılar var ve T-Karenin merkezdeki fokal gezegeni Mars yani o müthiş enerjinin Marsta odaklandığını söyleyebiliriz.

Marsın belirtilerinden biri hatunun güçlü sesine yansıyor olması.

01-04-2012 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Son derece hırslı kararlı azimli zirve odaklı tuttuğunu koparan gözü kara ve önümüzdeki dönemlerde kendisini bolca izleriz artık yeni eserleriyle ;)
01-04-2012 01:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir