Değerlendir:
  • 23 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Brad Pitt
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Brad Pitt
Kız olsaydım marsımın bana verdiği cesaretlen yola çıkar oğlaktaki ayımın azmiyle los angeles lara gider karşısına çıkar onu kendime aşık etmeye calısırdım

Ki öyle bir şey yok :D

Şaka bir yana çok yakışıklı vesselam ben onda hep akrep npktası aradım. Bakışlar hep akrepsi geldi bana ama bariz yay erkeği yükseleni de yay ay burcu oğlak ama valla diyorum david amca da ay oğlak ünlü olsam aralarına beni de alırlarmı acaba :D

Mars oğlak sa pek hırslı haritasına uzun zaman evvel bakmıştım ikizler bucu bir arkadaşım yatıp kalkıp fotoğraflarına bakardı. E malum burç çekiyor

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
11-11-2016 09:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Ateş yapılı biri. Güneş ve mars 1. evde. Oynadığı rollerde de bunu izleyiciye veren rolleri oynadı. Belki bu kadar başarılı olmasının sebebi budur. İki ilişkisinin bitiş nedeni başka kadınlar. Birinci ev etkisi yüzünden kendi başına hareket etmeyi seven biri olduğunu düşünüyorum. 7.evde de gezegen yok ve adam yay burcu. İlişki de kısıtlanmaya gelemez muhtemelen. Bakalım son olaylar onu nasıl etkileyecek. Çok iyi aktördü. Yaşının da ilerlemesiyle oynadığı karakterlerin yapısı da değişecektir. Önünde keskin bi viraj var. Bakalım ne yapacak. Ayrıca @vilma bu adam kolay zaptedilmez söyleyeyim. Brad pittle ilgili doğru mu bilmiyorum; Mike tysonin iddiası, onu eski karısıyla basmış. Hatta conanda söylemişti tyson bunu. Conan duruma uyanamayıp genel yakışıklılık için brad pitt söylenen bi şeydir demişti. Sonradan tyson o kişinin gerçekten brad pitt olduğunu söylemişti.
11-13-2016 12:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Adam 54 yaşına geldi, en ufak yaşlanma belirtisi göstermiyor. Tip olarak değil tabi. Daha oturaklı karakterleri oynuyor eskiye nazaran ama hala kazak erkek, aynı tiplemeler. Bu yaşam enerjisi mi, yıllarca oluşmuş bu ego mu yoksa ikisi birden mı bilemedim;) kendine has bi karakter bu abimiz de. Bu arada eski yakışıklılığı olmadığından açıp eski fotolarına baktım. Başıma bir iş gelmeyecekse bi erkek olarak abartıldığını düşünüyorum;)30-40 arası iyi ama o dönem hariç kendini iyi satmış. Kısaca adam hala aynı rollerde ve 54 yaşında. Allied da üstü olan adam bile daha gençtir ki emeklilik yaşı demek 54, ne gizli ajanlığı;) velhasıl kendine has bi karaktergülücük
eklemeyi unutmuşum; son filminde de kendisini başarılı buldum.
02-11-2017 02:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir