Değerlendir:
  • 16 Oy - 3.38 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mayın Tarlası
Yazar Mesaj
Derin
Kayıtsız

RE: Mayın Tarlası
2.dokunuşu bu manyakça bişey yapmadım ama iniş çıkışverdiğini düşünüyorum ani beklemediğin saçma sapan olaylar yaşayabilirsin ve bu toplumun önünde olabilir diye düşünüyorum. Uranüs transitleri zor transitlerdir. Olumsuz diyemem tabii ki ama her zaman mutluluk getirmez.
12-25-2011 12:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

Internette bir yabanci sitede yukselene olan transit acilarin MAJOR ,yasamsal onemi olan transitler olarak degerlendirmis,ozellikle dissal gezegenleri,aksama tamamina bakip buraya onemli noktalarini yazmak istiyorum insallah..

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
01-04-2012 03:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(01-04-2012 03:04 PM)elo Yazılan:  Internette bir yabanci sitede yukselene olan transit acilarin MAJOR ,yasamsal onemi olan transitler olarak degerlendirmis,ozellikle dissal gezegenleri,aksama tamamina bakip buraya onemli noktalarini yazmak istiyorum insallah..

merak ettim gülücük iyi çalışmalar çiçek
01-04-2012 04:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

* Asc noktası bulunduğu burcun ilk 15 derecesinde olanlar için en tehlikeli mayın noktalarından biri 8.eve düşen ve Asc noktasına 135 derecelik açı yapan nokta olacaktır.

* Asc noktası bulunduğu burcun ikinci 15 derecesinde olanlar için en tehlikeli mayın noktalarından biri 6.eve düşen ve Asc noktasına 135 derecelik açı yapan nokta olacaktır.

Örneğin

Asc noktası 10 derece Terazi olan birisi için ; 25 derece Boğa noktası önem kazanır ki bu nokta o kişinin 8.evindedir.

Asc noktası 20 derece Oğlak olan birisi için ; 5 derece İkizler noktası önem kazanır ki bu nokta o kişinin 6.evindedir.

01-05-2012 09:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-05-2012 09:45 AM)Yıldırım Yazılan:  * Asc noktası bulunduğu burcun ilk 15 derecesinde olanlar için en tehlikeli mayın noktalarından biri 8.eve düşen ve Asc noktasına 135 derecelik açı yapan nokta olacaktır.

* Asc noktası bulunduğu burcun ikinci 15 derecesinde olanlar için en tehlikeli mayın noktalarından biri 6.eve düşen ve Asc noktasına 135 derecelik açı yapan nokta olacaktır.

Örneğin

Asc noktası 10 derece Terazi olan birisi için ; 25 derece Boğa noktası önem kazanır ki bu nokta o kişinin 8.evindedir.

Asc noktası 20 derece Oğlak olan birisi için ; 5 derece İkizler noktası önem kazanır ki bu nokta o kişinin 6.evindedir.

* Asc noktasına 6. ve 8.evlerden 150 derecelik açılar yapan iki nokta mayın tarlasının kritik noktalarındandır diyebiliriz.

Örneğin

John F. Kennedy suikaste uğrayan ABD başkanıdır ve natal doğum haritasında Asc noktasına 8.evden 150 derecelik açılar yapan Marsın da dahil olduğu bir stelyumu vardır..

Not = Vereceğim doğum haritası placidusa göredir , whole signe göre o gezegenler yani mars-jüpiter-merkür stelyumu 8.evinde oluyor.

Haritası = http://www.astrotheme.com/portraits/3jEDCWWTk5ED.htm

01-05-2012 10:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(01-05-2012 10:14 AM)Yıldırım Yazılan:  
(01-05-2012 09:45 AM)Yıldırım Yazılan:  * Asc noktası bulunduğu burcun ilk 15 derecesinde olanlar için en tehlikeli mayın noktalarından biri 8.eve düşen ve Asc noktasına 135 derecelik açı yapan nokta olacaktır.

Örneğin

* Asc noktasına 6. ve 8.evlerden 150 derecelik açılar yapan iki nokta mayın tarlasının kritik noktalarındandır diyebiliriz.

Örneğin

John F. Kennedy suikaste uğrayan ABD başkanıdır ve natal doğum haritasında Asc noktasına 8.evden 150 derecelik açılar yapan Marsın da dahil olduğu bir stelyumu vardır..

Not = Vereceğim doğum haritası placidusa göredir , whole signe göre o gezegenler yani mars-jüpiter-merkür stelyumu 8.evinde oluyor.

Haritası = http://www.astrotheme.com/portraits/3jEDCWWTk5ED.htm

12'asc oğlağıma, yönetici satürn 8. evden tam 150 yapıyor.. ben hep bi geciktirme, güçleştirme, her elini attığın şeyin farklı bir boyut kazandığını gördüm..

dışardanda soğuk bi gözürüntü veriyor.. göründüğüm kadar soğuk ve duyarsız değilimdir oysa..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
01-05-2012 10:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Asc noktası 3 derece aslan olan bir tanıdığımın 6. evinde 7. derecede pluto transiti bulunmakta yani 134 derece oluyor ve bu konuyu okuyunca anlamlandırdım bu transiti cok ağır yaşıyor gercekten mayın tarlası 3-4 yıl önce kurdugu işi battı çok zararı var diğer ilgilendiği işi ile düzelmeye çalışıyor çalışma hayatı tamamen değişti ayrıca emekli de oldu yani çalışma hayatında yaşadığı bu mayın tarlasındaki pluto transiti onu bu alanda dönüştürüyor keşke bu kadar zor olmasaydı..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
01-05-2012 08:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir