Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.85 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Başağın çilesi
Yazar Mesaj
Amarth Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Başağın çilesi
Başak olmak hayatı yaşayamamaktır bence gerçek hayatın anlamını çalışmak ve kendini didiklemek zanneder. Hep kendini kısıtlar, baskılar, çekinir, insanlara hürmet gösterir, insanları yüceltir, mükemmeldir, sıradan yaşayamaz, hep kafasında saat vardır, yapılacaklar listesi vardır, kendi kendinin doktoru yada sorun çözücüsüdür bu yüzden karşı tarafa fazla yük olmaz bu nedenle flörtüde olmaz olsa bile sıkıcı bire ilişki olur çünkü kendi başının çaresine bakabiliyordur, bir başak erkeği aynı ev hanımı gibi genelde her türlü ev işlerine yatkındır yemek vs. Herşeyin yöntemini biliyordur bu yüzden amatör ruhlu değildirler. Başkalarının yeni keşfettiği şeyleri onlar çoktan yalayıp yutmustur bu yüzden şaşırmazlar heyecan duymazlar... Genelleme yapmayayım kendim için böyle genellikle. Bu arada ay yay burcu olmam mı daha iyi oğlak olmamam mı daha iyi. Yay da bir genişlik bir bilgelik var diye biliyorum gerçi bende dısarıdan belki tasasız görünüyorum ama fazla bilgelikde olmuyor işte...gülücük

http://img710.imageshack.us/img710/3623/unledmxa.jpg
06-06-2012 10:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

:D :D

06-06-2012 11:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

(06-06-2012 04:17 PM)Amarth Yazılan:  Ya arkadaşlar teşekkürler okudum ama benim ay yay da değilmi zeynep ay oğlak yazmıssın yorumunda Sagirritaurus yay diye biliyorum

Doğum tarihiniz 30/08/1990 değil mi? 2 derece oğlak çıkıyor astrocomda. belki saatten dolayı yay olabilir.. doğum saatiniz nedir ? İmzanızdaki harita açılmıyor.

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
06-07-2012 12:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Amarth Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

29/08/1990 Saat 23:30 sularında doğmusum

06-07-2012 03:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Amarth Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Tam anlamıyla robottan farkım yok duygusuz ve karaktersiz bir robot

10-23-2012 06:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

başağın çilesi bu olsa gerek :(

Hayatı seçin. İş bulun. İşinizde ilerleyin. Aile kurun. Büyük ekran bir televizyon alın. Çamaşır makinesi, araba, cd player, elektrikli konserve açacağı alın. Sağlığınıza dikkat edin. Kollesterolünüzü düşük tutun ve kendinize diş sigortası yaptırın. İpotekle ev alın. İyi bir ev için çalışın. Arkadaşlarınızı seçin. Hobileriniz için ayrı giysiler ve uyumlu çanta kullanın. Doğru dürüst bir çatısı olan, üç odalı pahalı bir daire kiralayın. D.I.Y’e gidin ve Pazar sabahı orada ne işiniz olduğunu düşünün. Kanepenizde oturun, televizyonun beyninizi yıkamasına izin verin, ruhunuzu o salak yarışmalara satın ve bir şeyler tıkının. Tüm bunları yaptıktan sonra intihar edin. Sırf neslinizi devam ettirebilmek için… Ürettiğiniz o sersem bebelerin ortalığa işemesini izleyin. Geleceğinizi seçin. Hayatı seçin. Ama neden böyle bir şey yapayım ki? Ben hayatı seçmemeyi seçtim.

alıntı sinemalar.com
10-23-2012 06:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Amarth Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(10-23-2012 06:28 PM)By Ceykp Yazılan:  başağın çilesi bu olsa gerek :(

Hayatı seçin. İş bulun. İşinizde ilerleyin. Aile kurun. Büyük ekran bir televizyon alın. Çamaşır makinesi, araba, cd player, elektrikli konserve açacağı alın. Sağlığınıza dikkat edin. Kollesterolünüzü düşük tutun ve kendinize diş sigortası yaptırın. İpotekle ev alın. İyi bir ev için çalışın. Arkadaşlarınızı seçin. Hobileriniz için ayrı giysiler ve uyumlu çanta kullanın. Doğru dürüst bir çatısı olan, üç odalı pahalı bir daire kiralayın. D.I.Y’e gidin ve Pazar sabahı orada ne işiniz olduğunu düşünün. Kanepenizde oturun, televizyonun beyninizi yıkamasına izin verin, ruhunuzu o salak yarışmalara satın ve bir şeyler tıkının. Tüm bunları yaptıktan sonra intihar edin. Sırf neslinizi devam ettirebilmek için… Ürettiğiniz o sersem bebelerin ortalığa işemesini izleyin. Geleceğinizi seçin. Hayatı seçin. Ama neden böyle bir şey yapayım ki? Ben hayatı seçmemeyi seçtim.

alıntı sinemalar.com

Hmm güzelmiş...

10-23-2012 08:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
MacaAsı Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Başağın başaklıktan nefret ettiği olur. Bu durumda akrebe dönüşür. Akrebin bir deli başak tarafı vardır. Bu daha iyi olduğu anlamına gelmez ama daha sürprizlidir.

Birazcık mizah gücüyle başak müthiş heyecan veren biri olabilir.

Efsane gülücük
09-07-2016 05:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Başağın çilesi
Aa ne güzel başlık.

Su başaklara biraz salma rahat birakma şeysinden yüklemek lazım. Düşünen beyin sonra oluyor sünger, verim de alamıyoruz.

rezonans
09-07-2016 06:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Başağın Hayat Amacı astrosohbet 18 22,802 05-10-2012 10:11 PM
Son Mesaj: Amarth

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir