Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.07 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11.ev Arkadaşların Doğası
Yazar Mesaj
zey_nep Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

11.ev Arkadaşların Doğası
11.ev arkadaşlıklar ile ilgilidir, bu evde bulunan bir planet arkadaşların doğasını gösterir.

Güneş, sadık, güçlü, mevkii sahibi arkadaşları gösterir.

Ay, kadın arkadaşlar, halktan insanlar aynı zamanda değişken ve yanlış arkadaşları gösterir.

Merkür, entellektüel ve eğitimli ancak her zaman güvenilmeyecek arkadaşları gösterir.

Venüs, kadın arkadaşlar, mutlu birliktelikler, keyifli ve kazanç getiren arkadaşları gösterir.

Mars, doktor ve asker arkadaşları , aynı zamanda arkadaşlar arasındaki tartışma ve ihtilafları gösterir.

Jüpiter, güçlü arkadaşlar, arkadaşlıklardan elde edilecek kazanç ve başarıları gösterir.

Satürn, sabit, değişmez, kişiyi fiziksel ve duygusal olarak tüketen ya da yaşça büyük arkadaşları gösterir.

Uranüs
, eksantrik arkadaşları ve arkadaşlar vasıtasıyla yaşanabilecek sıradışı olayları gösterir.

Neptün
, idealist arkadaşları aynı zamanda arkadaşlar tarafından kandırılmayı ve ihaneti gösterir.

Astroloji Okulu
Ayla Karabacak

SABIR Tohumunu Kalbine Ekip, ŞÜKÜR Suyu İle Sularsan.! Yetiştirdiğin Çoğu Şeyin Adı “MUTLULUK'' Olur...
12-03-2011 10:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: 11.ev Arkadaşların Doğası
Tesekkürler zey_nep acaba pluto icin ne denilebilir... güclü baglari olan arkadasliklar mi kötü etkilerde aralarinda güc savaslari yasayabilecekleri bir arkadaslik diyeblir miyiz acaba...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-04-2011 04:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

mafyatik arkadaşlar diyebiliriz gülücük
12-04-2011 11:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

11 evimde boga var..yonetici venuste 5 inci evimde saturnle kavusumda.. saturn sorumluluk sahibi insanlar heralde.. evt sorumluluk sahibidiirler az ve ozdur cevrem..bide kalici dostluklar diyebilirmiyim acaba? 29 derecesindede siron....evt bazne beni tedavide ediyolar..:P eskiden uzulmustum kucukken ama biras insanlar onusunda secici olmayi ogrendim..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
12-04-2011 02:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

Uranüs, eksantrik arkadaşları ve arkadaşlar vasıtasıyla yaşanabilecek sıradışı olayları gösterir.

Neptün
, idealist arkadaşları aynı zamanda arkadaşlar tarafından kandırılmayı ve ihaneti gösterir.

benim vhole singi benimsememdeki, büyük etkenlerden biridir, 11. evdeki gezegen.. 11.ev uranüsü bana çok uygun, 11. ev neptünündeki gibi, hiç bi arkadaşım tarafından kandırılmadım, ihanete uğramadım, umuraım bundan sonrada olmaz gülücük

nette tanıştığım, görüştüğüm, konuştuğum arkadaşlarım var.. 11. ev uranüsü bana cidden uyuyor..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-05-2011 09:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

11. evde ikizler jüpiter var. ömrü kısa olan arkadaşlarımda böyle çelişkili bana karşı yaklaşımları ikircikli oldu genelde ... kopmadığım üç beş arkadaşım var onlarında güneşleri başak başağın yöneticisi merkür güneşimle kavuşum olduğundan mıdır acep kardeş kadar yakınlar ve onlara güvenim bir milim oynamadı yerinden ikisinin ayı kova da birinin yayda diğerinn koçta duygudaşlığımızda var sanki...
03-20-2012 07:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

11.ev Terazi ile başlıyor ama Akrep burcu da oldukça yer kaplamış.
Terazi Öncü-Akrep Sabit.
O kadar önde olmak,dikkat çekmek istemeyebilirsiniz.Geride kalıp analiz etmek daha çok hoşunuza gidebilir.İlk etapta arkadaşlarınız sizi soğuk bulabilir ama zamanla siz de Terazi özelliklerini daha çok göstermeye başlayabilirsiniz.
Terazi Hava-Akrep Su.
Arkadaşlıklarınızda bilgi paylaşımının yanı sıra aynı hissiyatı paylaşmak da önemlidir.
Mars var ama Koç'taki gibi olmayacaktır etkisi.
Satürn de ciddi bir duruşunuz olduğunu gösteriyor.
Aklıma gelenler bunlar.
03-20-2012 07:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(03-20-2012 08:32 PM)zeynepece Yazılan:  11.ewim ikizler ve Venüs orada???

11.eviniz İkizler(Değişken)-Hava ile başlıyor.Yengeç(Öncü)-Su ile devam ediyor.Venüs 11.evde Yengeç burcunda.

İletişim kurmanın önemiyle başlayayım.Ya da şöyle diyebilirim arkadaşlıkların devamı,bağların güçlenmesi iletişime,onlardan devamlı bilgi almaya bağlı.Her ortama ayak uydurabilirsiniz.Yengeç burcuyla beraber,korumacı,anaç yanınız ortaya çıkar.Eşiniz/sevgilinizle arkadaş ortamı vasıtasıyla tanışabilirsiniz.Sürekli gezmenin,dışarıda eğlenmenin yanı sıra evinizi de rahatlıkla arkadaşlarınza açabilirsiniz.Bir saldırı/eleştiri/kötü söz olduğunda içinize kapanabilirsiniz,karşınızdaki insanlara duvar örebilirsiniz.
Böyle birini biliyorum.Evi tabir-i caizse yolgeçen hanı gibiydi.simdi-kızdım
Venüs'ünüz Uranüs'le güzel bir açı yapyor.Süprizlerle dolu bir insan olmalısınız.
Aynı zamanda Plüto ile dinamik açısı var.Arkadaşlarınızı Venüs'ün etkisiyle etkileyebilirsiniz.Yani tatlı dille mesela.Belki gölge bir özellik olarak ilk aklıma gelen( bunu ilişkiler anlamında söyleyeceğim):Kıskançlık.

Sırf Venüs kare Plüto olarak alırsam bu kıskançlığını saklayabilirsiniz diyeceğim ama ortada bir Venüs Yengeç de var.
03-20-2012 10:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(03-20-2012 11:36 PM)zeynepece Yazılan:  Evet kesinlikle su kiskanclik konusu cok dogru birde biyerde okumustum 11.ewin sonuna konumlanmis venus 12.evde yorumlanirmis bilmiorum ne kadar dogru pek anlamadimacaba

Evet böyle yorumlanıyor ama ben Lisa Tenzin Dolma'nın astroloji kitabından alıntılar yapıyorum.Her bölümün sonunda yazar seçtiği bir sinema yapımcısının haritasını yorumlamış.O haritada 12.evin sonunda bir gezegen vardı yine de 1.evdeymiş gibi yorumlamamıştı,hatta 12.ev-1.ev ayrımını yapmıştı.Bu sadece 1.ev-Yükselenle ilgili birşey değilse eğer demek ki dediğiniz kuralı uygulamayan da var.
Açıkçası benim zorlandığım bir konu bu son derecelerdeki gezegeni bir sonraki evde yorumlamak.acaba
Şu kadar diyebilirim ki 12.evde olsa idi Venüs sevginizi içinizde yaşardınız.Belli edemezdiniz.İlişkilerinizi gizli tutma eğiliminde olurdunuz.12.evin özelliği bu çünkü.
Şu haliyle de Plüto etkisiyle bir gizleme,belli edememe durumu var ama 11.ev ve Yengeç faktörü de var.Yengeç sadece belli durumlarda içine kapanmayı ve savunmayı tercih eder.
03-20-2012 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

(03-20-2012 11:44 PM)Mahinur Yazılan:  
(03-20-2012 11:36 PM)zeynepece Yazılan:  Evet kesinlikle su kiskanclik konusu cok dogru birde biyerde okumustum 11.ewin sonuna konumlanmis venus 12.evde yorumlanirmis bilmiorum ne kadar dogru pek anlamadimacaba

Evet böyle yorumlanıyor ama ben Lisa Tenzin Dolma'nın astroloji kitabından alıntılar yapıyorum.Her bölümün sonunda yazar seçtiği bir sinema yapımcısının haritasını yorumlamış.O haritada 12.evin sonunda bir gezegen vardı yine de 1.evdeymiş gibi yorumlamamıştı,hatta 12.ev-1.ev ayrımını yapmıştı.Bu sadece 1.ev-Yükselenle ilgili birşey değilse eğer demek ki dediğiniz kuralı uygulamayan da var.
Açıkçası benim zorlandığım bir konu bu son derecelerdeki gezegeni bir sonraki evde yorumlamak.acaba
Şu kadar diyebilirim ki 12.evde olsa idi Venüs sevginizi içinizde yaşardınız.Belli edemezdiniz.İlişkilerinizi gizli tutma eğiliminde olurdunuz.12.evin özelliği bu çünkü.
Şu haliyle de Plüto etkisiyle bir gizleme,belli edememe durumu var ama 11.ev ve Yengeç faktörü de var.Yengeç sadece belli durumlarda içine kapanmayı ve savunmayı tercih eder.
Mahinur çok güzel anlatmışsın....
12.evimin sonunda Venüsüm var ve sevgimi gösteriyorum insanlara ancak bana zarar verdiyse karşımdaki kişi çekiyorum kendimi (Misal babam onu özledim ve belki komik gelecek hayatım boyu toplamda 3 kez bile sarılmamışımdır ) :(
...Seviyormusun dersen evet ama sevgimi gösterdiğim an bana ve aileme zarar verir diye hiç görüşmüyorum 2007 den bu yana ....

Arkadaş kısmına yani asıl konumuz 11.eve gelirsek benim için Arkadaşlarım Dostlarım diyim daha doğrusu uzun yıllar süren ve Akrabalarımdan daha çok önemli gördüğüm insanlar ve iyiki varlar. Köklü ve sürekli birşeyler öğrendiğim, öğrettiğim insanlardır

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
03-21-2012 12:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir