Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri
EVet cok merak ettigim bir konuydu bu paylasim icin tskler yildirim...

Özellikle bir yerde sormus olmaliyim bu forumda... hani her ülkenin burcu var diye.. ki yani haritasi olmasi gerek demem gerekiyormus... Peki her ülkenin ya da sehrin nasil bulabiliriz hartilarini Yildirim... Koordinatlarini mi girmemiz gerekiyor? Koordinat girmemiz gerekiyorsa, Koordinatlari internet üzerinden nerede bulabilirz.. bir ara bu koordinatlari cok aramistim internette bulamadim :( enlem-boylam.. Atlas mi gerekdir illaki... Ayrica Evet istanbulun tarihi atilmis... peki diger ülkelerin sehirlerin yili cok zor bulmak bence...

Ayrica Kova burclari icin zor demissin... sonuna kadar katiliyorum.. Türkiye de yasamayi sevemedim... demekki bu yüzden mis.. Almanya nin haritasi nasil cikariliyor bilmiyorum ama Basak ya da Oglak agirlikli bir ülke gibi gelir bana hep burasi... Daha cok is hayatinin önem kazandigi, ya da ben öyle görüyorum, egitim acisindan belkide kolayima geldigi icin..

Ve en cok çin Ülkesine asiktim, gitmek istiyordum, nasip olmadi... ve hindistan sanirim belkide biraz filmlerinden etkileniyorum... Ayrica Ispanyayi da cidden seviyorum... Ve geveze olmaya gerek yok bence Yildirim.. gercekten cok güzel ve cidden Almancadan bile kolay bir dil, yazimi ile okunusu ayni verygood ve biraz da peltek konusulmasi gereken bir dil bu da ona bir cazibe kattigini düsünüyorum....

Ayrica babam hep Antalya'ya gitmemi istemistir, Antalya haritasina nasil ulasbilirim...

Uzun lafin kisasi, sinastriyi cikarmadan önce.. nereden ve nasil bulabiliriz her ülkenin ve sehrin haritalarini, nasil bir islem uygulamamiz gerekiyor, tarih ve koordinatlar acisindan... Simdiden tskler...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-04-2011 03:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - Arkadaş - 12-03-2011, 10:18 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - Félicé - 12-05-2011, 12:29 AM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - ELF - 12-05-2011, 01:21 AM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - aeon - 12-03-2011, 11:25 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - tiyatral_gitarist - 12-03-2011, 11:47 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - ELF - 12-04-2011, 01:04 AM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - ELF - 12-04-2011, 02:31 AM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - Mavisahram - 12-04-2011 03:37 AM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - aeon - 12-04-2011, 11:23 AM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - ELF - 12-04-2011, 02:35 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - Félicé - 12-05-2011, 02:58 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - Arkadaş - 12-05-2011, 08:43 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - Akbaba - 04-27-2012, 06:45 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir