Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri
(12-04-2011 12:31 AM)Lajâ Yazılan:  istanbul'un abartıldığını bende düşünüyorum..
ve ben en çok Trabzon'un haritasını merak ediyorum.. en çok yaşamak istediğim yer..

Trabzon Haritasu makara

[Resim: trabzonharita.jpg]

12-04-2011 12:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

http://www.astroturkiye.com/Astrokartografi.html

ilgilenenlere.
Türkiye aşıklarındanımask antep hariçdil çýkarma

Yay etkime rağmen bu ülkenin dışında nefes alamam ,aç,susuz kalırım gibi gelir birde hindistanın adı geçince su ve sabuuun diye bağırmak isterimgülücük
12-04-2011 01:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-04-2011 01:01 AM)jupiteria Yazılan:  ben ispanyayı çok beğeniyorum yaa, umarım oraya gidicem :D

Bende İspanyol Boğalarını , İspanyol Balıklarını ve İspanyol Terazilerini çok merak ediyorum gülücük

Madrid sokaklarında bir gün karşılaşmak dileğiyle =)

12-04-2011 01:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-04-2011 01:20 AM)jupiteria Yazılan:  ben ispanyol danslarını, ispanyol erkeklerini ve ispanyolcayı çok beğeniyorum,
artık madrid olur, barcelona olur, valencia olur, malaga, sevilla, murcia , neresi olursa karşılaşırız. :D

İspanyolca konuşabilmek için geveze olmak şartmıdır gülücük

Ben zorlanırım diye tahmin ediyorum makineli tüfek gibi çeneleri var =)

Neyse biz de evrensel dilden konuşuruz :D

12-04-2011 01:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

link verilince hatırladım Astrocartography mantığı ayrıntısını bilmesem de incelemesini sevdiğim haritalardı.yani birşey çıkarmı çıkmazmı bilmem ama ilginç.dil çýkarma

doğduğunuz ana göre gezegenlerin dünya üzerindeki noktalarda doğma , batma bağlantıları.gezegen çizgilerinin kesiştiği noktalar.yani insan bakıyo tam mars-uranus kanadanın bir şehrinde kesişmiş.insanın oraya gidip atraksiyon yapası geliyor. :D ama benim en çok merak ettiğim ülkelerde kayda değer bir değinme yoktu.kanada , amerika geniş yüzölçümlü olduğu için ister istemez oraya birüsürü noktam denk gelmişti.
12-04-2011 02:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

(12-04-2011 02:17 AM)JoMaJa Yazılan:  link verilince hatırladım Astrocartography mantığı ayrıntısını bilmesem de incelemesini sevdiğim haritalardı.yani birşey çıkarmı çıkmazmı bilmem ama ilginç.dil çýkarma

doğduğunuz ana göre gezegenlerin dünya üzerindeki noktalarda doğma , batma bağlantıları.gezegen çizgilerinin kesiştiği noktalar.yani insan bakıyo tam mars-uranus kanadanın bir şehrinde kesişmiş.insanın oraya gidip atraksiyon yapası geliyor. :D ama benim en çok merak ettiğim ülkelerde kayda değer bir değinme yoktu.kanada , amerika geniş yüzölçümlü olduğu için ister istemez oraya birüsürü noktam denk gelmişti.
Sinastri daha kolaymış:D
12-04-2011 02:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

EVet cok merak ettigim bir konuydu bu paylasim icin tskler yildirim...

Özellikle bir yerde sormus olmaliyim bu forumda... hani her ülkenin burcu var diye.. ki yani haritasi olmasi gerek demem gerekiyormus... Peki her ülkenin ya da sehrin nasil bulabiliriz hartilarini Yildirim... Koordinatlarini mi girmemiz gerekiyor? Koordinat girmemiz gerekiyorsa, Koordinatlari internet üzerinden nerede bulabilirz.. bir ara bu koordinatlari cok aramistim internette bulamadim :( enlem-boylam.. Atlas mi gerekdir illaki... Ayrica Evet istanbulun tarihi atilmis... peki diger ülkelerin sehirlerin yili cok zor bulmak bence...

Ayrica Kova burclari icin zor demissin... sonuna kadar katiliyorum.. Türkiye de yasamayi sevemedim... demekki bu yüzden mis.. Almanya nin haritasi nasil cikariliyor bilmiyorum ama Basak ya da Oglak agirlikli bir ülke gibi gelir bana hep burasi... Daha cok is hayatinin önem kazandigi, ya da ben öyle görüyorum, egitim acisindan belkide kolayima geldigi icin..

Ve en cok çin Ülkesine asiktim, gitmek istiyordum, nasip olmadi... ve hindistan sanirim belkide biraz filmlerinden etkileniyorum... Ayrica Ispanyayi da cidden seviyorum... Ve geveze olmaya gerek yok bence Yildirim.. gercekten cok güzel ve cidden Almancadan bile kolay bir dil, yazimi ile okunusu ayni verygood ve biraz da peltek konusulmasi gereken bir dil bu da ona bir cazibe kattigini düsünüyorum....

Ayrica babam hep Antalya'ya gitmemi istemistir, Antalya haritasina nasil ulasbilirim...

Uzun lafin kisasi, sinastriyi cikarmadan önce.. nereden ve nasil bulabiliriz her ülkenin ve sehrin haritalarini, nasil bir islem uygulamamiz gerekiyor, tarih ve koordinatlar acisindan... Simdiden tskler...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-04-2011 03:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Hmm cok kötü ozaman ya :( ozaman cogu yerlerin haritlarini cikarmak zor böylelikle degil mi.. tskler jüpiteria...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-04-2011 04:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

İstanbulun haritasıyla ev konumlarımız aynı yükselenlerimiz arasında 3 derecelik fark var, 8.evime güneşi düşüyor İstanbulun ben mi İstanbulun zenginliğinden faydalanırım, İstanbul mu benim paramı yer bitirir şu 8.ev konusunu tam oturtamadım gülücük birde 2.evdeki marsımla kavuşan gezegeni tanıyamadım gülücük

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
12-04-2011 10:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

işin ilginç yanı istanbulun jupiteri yücelimde ve yükselen yöneticisi venüsle kavuşumda , yabancıların ve farklı kültürlerin şehre etkisi ve yabancıların sevilmesini anlatan bir konum.

yine zenginlik ve şaşa , haritada venüs vurgusu çok fazla
12-04-2011 11:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir