Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2.Harmonik
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: 2.Harmonik
(08-15-2012 03:29 PM)Moda Yazılan:  
(08-15-2012 12:46 AM)Mavisahram Yazılan:  Peki 2. Harmoni iliskiler diyorsak burada bir bayan haritasi icin yine natalda ki gibi mars ve gunesin konumlari ve acilarina mi bakiyoruz... Dogru mudur?! Yalniz iliski ve daha cok evlilik icin H9 en uygunu diye dusunuyorum navamsa olarakta bilinen adiyle hintlerin daha cok evlilik icin kullandiklari harmonidir... Tabi inanis farkliliklarindan dolayi bize gore dogru olmayadabilir... Sonucta H9 özruhu da ifade eden bir harmoni... Hintlerde bosanma istatiklerine bir goz atmak lazim belki boylelikle dogruluk payini bulmakta bir fikir edinmis olabiliriz...

http://www.estanbul.com/ulkelere-gore-bo...44675.html

Az once nette bir sayfada arastirdim ve sri lenka yani guney hindistanda bulunan bir yer istatistiklerde en sonuncuydu...yani 2011 de en az bu ulke de bosanma olmus... gülücük
Sevgilerimle....

Bence boşanmanın az olması bişeyi kanıtlamaz.Genelde maddi imkanlar azaldıkca boşanmalarda azalıyor.İnsanların hayattan beklentileri karnını doyurmak, gunu borçsuz geçirmek gibi şeyler olabiliyor.Daha cok sabretmek hayatla daha bir mucadele etmek gibi.Belki de ulkede boşanmaya cok kotu gozle baktıkları icinde olabilir.

Ki herşeyi geçtim buduruma inanmak icin orda yaşayan insanların coğunun astroloji bildiğini ve buna gore eş seçtiklerini varsaymamız gerekiyor ya da her sokakta bir astrologun yaşadıgını varsaymamız gerekebilir.

Bu genel ve cok yonlu olmayan bir arastirma sonucudur... Ayrica hintlerin cogunun astroloji ile ilgilendiklerini varsaymaktan cok boyle oldugunu dusunebiliriz... Ki onlarda astrologdan cok kendi din hocalari bu konuyla ilgililer... Yani astrolojiyi ayirmiyorlar inanclarindan... Nasil ki bizde her muhit de imam ya da hocamiz var ise ayni sekilde onlardada oyledir... Hintli bir kac arkadasimdan biliyorum... Ayrica kendilerine ozgu bir hint astrolojileri dahi var...

Degindiginiz sebepler de bosanmama nedenleri arasinda gayet gercekci bir bakis acisi olarak degerlendirilebilir...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-24-2012 01:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

RE: Selam
(07-01-2012 11:20 AM)Neptunian Yazılan:  
(07-01-2012 11:06 AM)Kaktüs Yazılan:  harmonik haritayı açamadım astroda sıkıntımı var yoksa sıkıntı benmiyim "pek anlamadim"

Harmoniklerle ilgili kısımda üstten ikinciyi seç zaten orada ing. açıklama yapmış cümle gibi en uzun olan seçeneğe tıkla + bugüne ait tarihin yazdığı kutucuk var mesela 30 june 2012 orada gün seçeneğini 2 yaparsan 2.harmonik - 4 yaparsan 4.harmonik çıkar tabi 2 yazıp enter tıklamalısın

Yıldırım bey,
Ben kariyer ve özellikle siyasi kariyer odaklı tespit yapmak için hangi Harmonik haritayı seçmeliyim? hangisi uygun olur? yardımcı olabilir misiniz?

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
10-19-2012 11:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Selam
(10-19-2012 11:28 AM)zeynep_muteal06 Yazılan:  
(07-01-2012 11:20 AM)Neptunian Yazılan:  
(07-01-2012 11:06 AM)Kaktüs Yazılan:  harmonik haritayı açamadım astroda sıkıntımı var yoksa sıkıntı benmiyim "pek anlamadim"

Harmoniklerle ilgili kısımda üstten ikinciyi seç zaten orada ing. açıklama yapmış cümle gibi en uzun olan seçeneğe tıkla + bugüne ait tarihin yazdığı kutucuk var mesela 30 june 2012 orada gün seçeneğini 2 yaparsan 2.harmonik - 4 yaparsan 4.harmonik çıkar tabi 2 yazıp enter tıklamalısın

Yıldırım bey,
Ben kariyer ve özellikle siyasi kariyer odaklı tespit yapmak için hangi Harmonik haritayı seçmeliyim? hangisi uygun olur? yardımcı olabilir misiniz?

En önemlisi 1.harmonik yada Natal Doğum haritanızdır.
Diğer harmonikler hakkında kariyer üzerine değerlendirme yapacak seviyede elimizde veri yok henüz malesef

10-19-2012 03:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir