Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.92 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ateş
Yazar Mesaj
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: Ateş
Bu konuda bilgim yeterli degil ne yazik ki. Ancak sunu soyleyebilirim -ki bir genellemedir bu- venusun ya da kisisel gezegenlerin, jenerasyon gezegenlerle yaptigi dinamik baglantilar ve ozellikle kavusumlar, sahne sanatcilarinda cok sik rastladigim isaretlerden. Yine de haritayi genel olarak inceleyip nihai bir karara varmak gerek sozlerim bu haliyle farazi kalir

5. evinde hareket kabiliyetiyle alakali olan mars var, dispozitoru boga burcundaki gunesle kavusum yapiyor, boga burcu, eger duyusal ve venusyen bir burcsa, dansla da bagdastirilabilir. Venusun de bogada zaten. Mc neptun, ay kavusumun var...
Haritanda toprak elementi hakim. Su eksikligini ay konumu destekliyor. Ancak ates biraz zayif ve seni celiskide birakan bu olsa gerek. Harita yorumunda hic iyi degilim sadece bir fikir olarak paylasmak istedim. Bana kalirsa kendini yeneteksiz olarak niteledirecek denli kotu degilsin asla...

01-15-2018 04:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(01-15-2018 04:01 PM)Merau Yazılan:  Bu konuda bilgim yeterli degil ne yazik ki. Ancak sunu soyleyebilirim -ki bir genellemedir bu- venusun ya da kisisel gezegenlerin, jenerasyon gezegenlerle yaptigi dinamik baglantilar ve ozellikle kavusumlar, sahne sanatcilarinda cok sik rastladigim isaretlerden. Yine de haritayi genel olarak inceleyip nihai bir karara varmak gerek sozlerim bu haliyle farazi kalir

5. evinde hareket kabiliyetiyle alakali olan mars var, dispozitoru boga burcundaki gunesle kavusum yapiyor, boga burcu, eger duyusal ve venusyen bir burcsa, dansla da bagdastirilabilir. Venusun de bogada zaten. Mc neptun, ay kavusumun var...
Haritanda toprak elementi hakim. Su eksikligini ay konumu destekliyor. Ancak ates biraz zayif ve seni celiskide birakan bu olsa gerek. Harita yorumunda hic iyi degilim sadece bir fikir olarak paylasmak istedim. Bana kalirsa kendini yeneteksiz olarak niteledirecek denli kotu degilsin asla...

merau çokk teşekkür ederim.bende yorumlamada çok iyi degilim ve bu alanda yetenegim yok diye yorumlamıştım.dans etmeyi müzik aleti çalmayı çok istiyorum.biraz geç kaldım ama umut var sanki .. gülücük

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
01-15-2018 05:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Rica ederim gülücük

01-15-2018 05:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla