Değerlendir:
  • 16 Oy - 2.31 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adnan Oktar
Yazar Mesaj
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

RE: Adnan Oktar
(08-16-2011 10:41 PM)picachu Yazılan:  
(08-16-2011 10:09 PM)Garavu Yazılan:  bu böyle canim kuşum igidi bigidi filan sayarken arkasından sesizce yaklaşıcaksın, sert bir cisimle kafasının temporal kemiğine çıtanak! diye vurup, ihihi ihihi ihihi diyerekten kaçıcaksın koptum.w

gülücük))))))) ihihi kismina koptum koptum.w

ihihi ihihi derken parmak uçlarına basıyorsun ve hafif zıplaya zıplaya olay mahallinden kaçıyorsun :D

ay canım adnan çekti olsada şimdi denesek puhaha3
08-16-2011 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

koptum.w bi cizgi filmde izledigim iskeletor aklima geldigülücük ne guldum ama..ayni sahnegülücük))))) ihiihihihihiih

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
08-16-2011 11:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

(08-16-2011 11:21 PM)picachu Yazılan:  koptum.w bi cizgi filmde izledigim iskeletor aklima geldigülücük ne guldum ama..ayni sahnegülücük))))) ihiihihihihiih

iskeletor dedin aklıma çocukluğumuzun meşhur çizgi filmi geldi bi bakınayım dedim şunu buldum.. yarıldım resmen puhaha3 koptum.w

08-16-2011 11:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

gülücük) bu iskeletora cocuklumdan beri uyuzum ..gülücük hic izliyemezdim he-man'i....ya hatirliyamiyom nerede izledigimi..keske bulabilsem. o iskeletin arkadan sinsi sinsi yurumesine cok gulmustumgülücük)

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
08-17-2011 12:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
purplerain Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Kötü örnek görmemiz açısından iyi ki konulmuş dediğim bir harita!
Cehennem haritası gibi...
Sadece Müslümanlığın değil,ahlak kavramının yüz karası bu adam!
Neden hala hakkında soruşturma başlatılmıyor anlamıyorum.İslami erotizm diye birşey yarattı resmen! "çok kızdım"
(Paris Hilton Köfte gibi kadın
Yerim ben senin gibi sarı şekeri
Maşallah,inşallah hocam,maşallah inşallah''maşallah-inşallah kelimesini dahi mutasyona uğrattılar.Nokta niyetine kullanır oldular mübarek'')
Dinime verdiği zarardan ötürü,asla hakkımı helal etmiyorum!!!
Çok sinirlendim cidden adı geçinde dahi!Kusura bakmayın arkadaşlarım
12-27-2011 07:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
purplerain Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(08-16-2011 11:10 PM)Garavu Yazılan:  
(08-16-2011 10:41 PM)picachu Yazılan:  
(08-16-2011 10:09 PM)Garavu Yazılan:  bu böyle canim kuşum igidi bigidi filan sayarken arkasından sesizce yaklaşıcaksın, sert bir cisimle kafasının temporal kemiğine çıtanak! diye vurup, ihihi ihihi ihihi diyerekten kaçıcaksın koptum.w

gülücük))))))) ihihi kismina koptum koptum.w

ihihi ihihi derken parmak uçlarına basıyorsun ve hafif zıplaya zıplaya olay mahallinden kaçıyorsun :D

ay canım adnan çekti olsada şimdi denesek puhaha3

koptum.w hahhaaa :D :D harikaaasınız! size katılıyorum dostlarım!
12-27-2011 07:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

jüpiter aslan, oyunculukta ona torpil var, çokta güzel oynuyor çünkü merkürü ve güneşi kova'da olan fazla zeki bir adam. ay terazi'si. koşulları çok güzel entegre etmiş kendisine. tabi ki dinle falan ilgisi yok, fetuşçu, yolunu bir temiz bulmuş, sohbetler hatunlarla.
kova erkeklerinde şeytan tüyü var, ben onlara kadın mıknatısı diyorum.
canım sıkılıpta izleyecek bir şey yoksa açarım adnan oktar'a gülerim. geçenlerde tesadüf açtım, ortadoğu ülkelerinin ordu sistemlerini anlatıyordu, biraz dinledim vay anasını dedim ilk kez gerçek bir bilgi duyuyorum ondan sonra türk ordusundan bahsetti aklı başında böyle maşallah demeden, ciddi ciddi konuşuyordu. sıktı, değiştirdim, annemin ulusal kanalıyla, kanal b gibi oldu bir anda,ama komik olunca izletiyor, o da bunu biliyor.
harun yahya , ahmet gibi ayrı isimlerinin olması bana çok ikizler geldi, benimde internette sürekli kullandığım bir nickim olan smoochy var, ve sadece benim bildiğim bir başka nickim var yazdığım, basıma hazır bir şiir kitabım var onu da hiç bir zaman kendi adımla basmayı düşünmedim. şizofren demişler tam bir ikizler klişesi. yükseleni konusunda ikizler-yengeç arasında bir şey bence. kova-yükselen yengeci-ay terazi olan bir arkadaşım inanılmaz benzetiyorum tavırlarını, oynamalarını, kadın tutkularını ( özellikle de sarışın ) gülücük

söylediklerini dinlemeden sadece şu şekilde kanımca süper biri :

02-19-2012 03:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

"Allah (c.c.) bir kulunun hayrini dilerse, ona önce kendi hatalarini gösterir" -Hadisi Serif-

Kim nerden bilebilir, mukallib olan kalbleri... kisiye takilmamak gerek.. anlatilan dogru bir sey varsa onu almak sadece...

Günesi Kova ise Kova insanlari genel olarak arkadasca yaklasimlara sahip kisilerdir... ve toplulukla kendini ifade etmeyi sever diye düsünüyorum....

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-19-2012 03:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

yükselen yengeç ya da ikizler arasında kalıyordum lakin yükselen ikizler olmalı
zira bir insanın aynı gün içerisinde hatta 5 saat içerisinde söyledikleri, bu kadar mı çeşitli, bu kadar mı zıt ve bu kadar mı doğru aynı zamanda bu kadar mı yanlış olabilir.
  • Bazılarının Atatürk'e karşı tavrı o kadar akılsızca ve o kadar yersiz ki...
  • Herkes Atatürk'ün sağladığı imkanla rahat yaşıyor Türkiye'de
  • neyin en güzel olması gerektiğini Allah en iyi bilendir, Allah'ın yarattığı her şey güzeldir
  • Kuran'a göre tam tesettür çarşaf iledir
  • mecliste vekillerin yarısı hanımlar olsun, hanımların girdiği her iş çok güzel olur
  • Allah, imtihanın gereği, şüphe edilecek deliller de verir iman ettirecek deliller de verir, vicdan burada anlaşılır
  • Kürt kardeşlerimiz bize Bediüzzaman Hazretleri'nin emanetidir
  • Yobazlık, deccalin iki boynuzundan biridir. Yobazlıkla mücadele etmek müminin önemli alametlerinden biridir
  • Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Hamiyet-i İslamiyesi kuvvetlidir
şu dürüstlüğüne ayrı bir hayran kalıyor insan, hocaya formunu nasıl koruduğunu soruyolar , cevap :

02-26-2012 04:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Ne kadar pozitif biri resmen ışık saçıyor , aurası gözlerimi kamaştırıyor , kız olsam asdjbnjkfdl :D

02-26-2012 04:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir