Değerlendir:
  • 16 Oy - 2.31 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adnan Oktar
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

Adnan Oktar
aslında kendisinden hoşlanmam . düşüncellerine katılmıyorum. ancak , bu başlık dışında bir yerde de açmayım dedim.

[Resim: 12815.gif]

d. saati belli değil .ancak iri yarı yapısı (1.ev jupiter ), yele gibi saçları ve biraz plutonyen ( 1.ev ) bir ifadesi de var. yükseleninin aslan olduğunu düşündüm.

ayrıca böylece ay terazinin sonlarından akrebe geçiyor . bence ay akrep adnan oktarı karşılıyor.sonuçta siteleri kapattırıyor ve maddi kaynağı belli olmayan işleri , insanları ailelerinden bile kopartması .grubundaki cinsellik bağlantıları vs.biraz skandallar var.

kendisi karıya kıza ve geçici ilişkilere düşkün bir tip gibi duruyor. 5çevdeki marsı bence durumu anlatıyıor gülücük . bir de venüs 8.evde ve balıkta. 5.ev yöneticisi jupiter plutoyla kavuşmuş . 5.ev konularında çok şantaj yapıyormuş :D
8.ev yöneticisi jupiter , plutoyla kavuşmuş.:D

ayrıca 9.evini koç kesmiş. ve yönetici mars yay burcunda . bu kişinin inançlar için ettiği mücadlesi var sonuçta.

1.evinin pluto olduğunu düşünmeme bir sebepte , kendisini oluşumana üye olup ayrılanlar bile adının duyunca ağlıyormuş. etkileyici karizmatik bir yapısı var. insanlar üzerinde çok tesirliymiş.
08-15-2011 08:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

RE: adnan oktar
resmini gördüm merak ettim baktım hiç tutmadım itici bi tip koptum.w ya aeon bi benim böle haritamıo yorumlamadın be ya ;)
08-15-2011 08:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Adnan Oktar
gercekten merak ettigim haritalardangülücük) teskurler paylasim icin çiçek

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
08-15-2011 10:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

ayrıca böylece ay terazinin sonlarından akrebe geçiyor . bence ay akrep adnan oktarı karşılıyor.sonuçta siteleri kapattırıyor ve maddi kaynağı belli olmayan işleri , insanları ailelerinden bile kopartması .grubundaki cinsellik bağlantıları vs.biraz skandallar var.

babamın çalıştığı yeri dolandırmıştı... deveyi hamuduyla götürmüş hem de...

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
08-16-2011 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Venüs - Mars - Lilith arasında T-Kare görünümü var.

Lilith'in kötü şöhretini düşününce ilginç.

08-16-2011 05:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aries86
Kayıtsız

08-16-2011 10:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

ayy kusasim geldi sürprizzz ben bu adami bogarimgülücük ay akrebide viz gelir tirs gider :D

haritam
08-16-2011 12:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

bu böyle canim kuşum igidi bigidi filan sayarken arkasından sesizce yaklaşıcaksın, sert bir cisimle kafasının temporal kemiğine çıtanak! diye vurup, ihihi ihihi ihihi diyerekten kaçıcaksın koptum.w
08-16-2011 10:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
akrep6 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

müritleri genelde kalbur üstü insanlar, gençler ve görünümlerine çok dikkat ediyorlar ilginç bi cemaat kurmuş. 7 farklı hastaneden alınmış şizofren raporu var. yattığı hastanelerdeki doktorları doğa üstü güçleri olduğuna inandırıp camaatine çekmiş. bi programda izlemiştim 2 doktor biz onun hasta olduğuna inanmadık doğa üstü güçlerine şahit olduk o farklı bi insan bilmem ne diyolardı.

bende harun yahya takma adıyla yazdığı kitapları okurdum bi sıralar bilmiyordum bu adam olduğunu bende de bağımlılık gibi bişey yapmıştı şu kitabını da alayım şuna da bakayım derken baya kitabını almıştım. böyle pis sapkın olduğunu bilsem alır mıydım

face te de videoları dolaşıyo arada bakıyorum kızları genelde kediye benzetiyo gülücük bi de minik güvercinim demiş bi kıza çok güldüm. böyle bi adamın peşinden nasıl gidiyorlar anlayamıyorum bi de bilinçsiz cahil insanlarda değiller şaşılcak şey. bi de elleri çok küçük çok dikkatimi çekiyor. sırtında da beni varmış öyle söylüyor yükseleni hakkında ipucu olur belki koptum.w
08-16-2011 10:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(08-16-2011 10:09 PM)Garavu Yazılan:  bu böyle canim kuşum igidi bigidi filan sayarken arkasından sesizce yaklaşıcaksın, sert bir cisimle kafasının temporal kemiğine çıtanak! diye vurup, ihihi ihihi ihihi diyerekten kaçıcaksın koptum.w

gülücük))))))) ihihi kismina koptum koptum.w

haritam
08-16-2011 10:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir