Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uranüs - Neptün
Yazar Mesaj
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Uranüs - Neptün
(04-15-2012 02:36 AM)smoochy Yazılan:  diğer açılara da bakayım

uranüs - neptün sesqui quadrate : kurtuluş mücadelesi , hayal gücü , sıra dışı ilhamlar.
hayatınızdaki ideallerin renkleri sandığınızdan daha güçlüdür. bir anda yeni bir şeye ilgi duyup, geliştirebilirsiniz. kronik olarak ara vermeyi seven ya da ilgisiz biriyseniz, olasılıkla yeni ruhsal pratikleri ya da yemek kombinasyonları olan arkadaşlara ihtiyaç duyarsınız . 6. hissinizi geliştirin. ruhsal gelişim kurslarına yazılın.

uranüs - neptün semi sextili : büyü, peri masalları gibi konuları birazcık merak edebilme. en derin, gizli umutlar, hayal kırıklıkları , eski - psikolojik yaralar kendilerini gösterecektir ( bu biraz transitle ilgili galiba )

uranüs - neptün semi square : eski düzene ret ve isyan vardır. güçlü bir kişilik, düşünceleriyle başkalarını kolayca etkileme. liderlik yeteneği.

uranüs - neptün quintile - biquintile : ekstra duygusal yeteneğine sahip olmakla ödüllendirilmiş olmalısınız. görünmeyen gerçekleri sıradışı bir şekilde algılayabilirsiniz. algılarınızla insanları şaşırtabilirsiniz. sihiri, gizemi, şoku, şaşkınlığı sonsuz heyecanı birleştirip bir alem yaratabilirsiniz. hayal gücünüzü istediğiniz yaşamı yaşamak için kullanabilirsiniz. gizli güçlere son derece açıksınız.

uranüs - neptün septili : bütünlük ideali ve ilhamı olan bir vizyonunuz vardır. hiç bir kişisel fedakarlık sizi yolunuzdan vazgeçirmez. aklın sezgilerinle çok iyi çalışır. önemli atılımlar yapma kapasiten vardır. hayal ve niyet gücünüzle ideallerinizi getirisiniz. mistik ve kahinsindir.

Uranüs-Neptun Q/bQ açısı benim natalimdede var. Yorumların hepsi doğru.

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
06-25-2012 08:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Uranüs - Neptün
Uranüs neptün kavuşumu yaratıcılık, orijinallik, fantastik hayal gücü, her durumu karikatürize edebilme ve inişi çıkışı bol olan durumlar getiriyor. Haritamda bu kavuşum 5.evde yani on numara ama bu kavuşuma kavuşmuş bi' saturn var. Bilemiyorum. Sanki nası desem bu sanatsal açımın kalbine oturan saturn heh nasıl diyceğimi buldum:

"Bir yer var, biliyorum;
Her şeyi söylemek mümkün;
Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
Anlatamıyorum."

rezonans
07-22-2015 01:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(07-22-2015 01:43 AM)cero Yazılan:  Uranüs neptün kavuşumu yaratıcılık, orijinallik, fantastik hayal gücü, her durumu karikatürize edebilme ve inişi çıkışı bol olan durumlar getiriyor. Haritamda bu kavuşum 5.evde yani on numara ama bu kavuşuma kavuşmuş bi' saturn var. Bilemiyorum. Sanki nası desem bu sanatsal açımın kalbine oturan saturn heh nasıl diyceğimi buldum:

"Bir yer var, biliyorum;
Anlatamıyorum."

Satürn Uranüs-Neptün birleşimin vereceği yaratacılığı somut verilere dönüştürmeye yardımcı olur,bu birleşimin vereceği uçukluğu dengeler realizm verir.
07-22-2015 07:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

(07-22-2015 07:55 PM)Ninsianna Yazılan:  
(07-22-2015 01:43 AM)cero Yazılan:  Uranüs neptün kavuşumu yaratıcılık, orijinallik, fantastik hayal gücü, her durumu karikatürize edebilme ve inişi çıkışı bol olan durumlar getiriyor. Haritamda bu kavuşum 5.evde yani on numara ama bu kavuşuma kavuşmuş bi' saturn var. Bilemiyorum. Sanki nası desem bu sanatsal açımın kalbine oturan saturn heh nasıl diyceğimi buldum:

"Bir yer var, biliyorum;
Anlatamıyorum."

Satürn Uranüs-Neptün birleşimin vereceği yaratacılığı somut verilere dönüştürmeye yardımcı olur,bu birleşimin vereceği uçukluğu dengeler realizm verir.

Demek ki açı güzel bende iş yok. Belki biraz gayret edersem ama tabi önce ne için gayret etmem gerektigini bulmalıyım.

rezonans
07-23-2015 02:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

bu açı muhteşem bir kombinasyondur, mükemmel ve egzantrik bir durum, keşke kavuşumları bende olsa..
bu arada uranüs neptün karesi ve karşıtlığı da iyidir. neptün karesi belki sizi alkole iter ama aklınıza yeni şeyler getirir, bunlar amaçsız bir şekilde başladığınız şeylerın sonuçlanmasını sağlar

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
07-14-2017 10:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Potansiyeli ortaya çıkarmak sizin elinizde

07-15-2017 12:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

5.evimde 6 orbla uranüs(kova) neptün(oğlak) kavuşumum var. Tam olarak nasıl etkileri var çok fikir sahibi değilim, sadece uranüsün 5. olmasının çocuk sahibi olma açısından sorun yarattığını söylemişti bir astrolog.
07-15-2017 07:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Açılarınız kötü değil. 5.ev de tek çocuk evi değil, 5.evimde güneş satürn kavuşumum olmama rağmen çocuklar beni çok sever

07-16-2017 09:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

2. evimde kavuşuyorlar. Ama aynı zamanda kad da orada, satürn(ay kavuşum) de... Kad neptünle kavuşuyor.
Benim bu kad a ulaşmam lazım gülücük

Bilgili değil, ilgili.
10-29-2018 08:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ahsen1 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Uranüs'üm 9.evde ve Neptün'le kavuşumum, pluto ile sextile açısı var akademik alanda ilerleyebilir miyim? Çok farklı hayallerim var akademisyen olup gönüllü çalışan olmak gibi haritam bunu destekliyor mu?

Natal haritam gülücük
https://www.hizliresim.com/39ytl4j
11-29-2019 08:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Açıları vivienleigh 89 97,468 03-11-2016 11:11 AM
Son Mesaj: mashameral

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir