Değerlendir:
  • 28 Oy - 3.04 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Shahrukh Khan
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Shahrukh Khan
Merhaba arkadaslar..

Herkesin tanidigi hint film artisti Müslüman bir ailenin oglu olan Shahrukh khanin haritasini incelemek üzere paylasmak istedim...

Kendisi cok begendigim bir oyuncudur.. Artik oyunculugumu yoksa karakterimi bilemiyorum ki ikisi de ayni sey olsa gerek, cünki bir reportajinda "tam olarak Shahrukh Khan kimdir diye soruldugunda verdigi cevap: Ben Kameralar karsisinda asil kendim olabiliyorum yoksa cekilmez (ya da taniyamadigim) biriyimdir tarzinda bir konusmasi vardir."

Ismi gibi kendi de gercekten yüce ruhlu bir kisiligi var, sevgi dolu...
Sizce de tam olarak nasil bir kisilige sahip...?

Shahrukh Khan

[Resim: shahrukhkhan.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
07-21-2011 11:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Shahrukh Khan
İlk gözüme carpan ASC sinin dibindeki pluto oldu yani yömetici gezegeni pluto ayrıca güneşi de akrep ilk dekanda plutonik bir gorunum ve plutonik bir insan..Bence böyle (:

güneş akrep gülü degistiren dönüştüren dostllıgı kuvvetli kininden korkulan dayanıklı biri yükselen başak detaycı çalışkan büyük ihtimalle uzun boylu zarif bir yapı ay kova hümanist özgürlükcü sabit inatcı soğuk duygularını pek göstermeyen mesafeli ..

Jüpiteri 10. evde kariyer evinde ona şans getirmiş olmalı satürn ve güneşi ile güzel açıları var kariyer anlamında jüpiteri cok güzel desteklemişler, lakin venüsüne tam karşıt kariyer icin özel hayatından sevebilecegi kişilerden vazgecmek durumunda kalmıs olabilir mi bilemiyorum acıkcası. Ay kova burcunda ve 5. evde sevme sevilme ihtiyacı aşk özlemi cocuk sevgisi ve orjinal kova yöntemiyle bunu yapma istese de gösterememe soğuyk durma gibi olabilir

Marsı ve venüsü 4. evde yay burcunda enerjisini 4. ev konularına yönlerndirmiş ev aile ebevenler ve bunu yay tarzıyla yapıyor venüsü de yayda kuvvetli mi bu konuda heniz derin değilim.

Merkü 3. evde iletişim evinde lakin akrepte gerci son derecelerinde akrebin yay akrep karısımı bir merkür ketumluk vermis olabilir akrepten dolayı akrep gibi düşünme ve söylem tarzı olabilir..ama yaydan dolayı ise neşeli pozitif bir merkürü
de olabilir

Haritasında pluto cok hakim gibi yine de bilemiyorum acıkcesı kendimce karaladım bir şeyler işte..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
07-21-2011 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Evet Nisan15 bende plutonun hakim oldugunu düsünüyorum...
Filmlerinde cogu kendi karakterini sergileyebilen tutku dolu bir insan...
Whole signa göre haritasina bakinca su gözüme carpti... 12. evin yöneticisi 3. evde olan kisilikler, sanki ruh dünyasinda olup biten tüm olguyu mesaj verircesine anlatabilen oluyorlar ve bunlar da aslan ve akrep burclari... yani taa derinlerindeki tutkuyu aski sahne önüne sunarak.. ki Neptün ve merkür de bu evde bulunuyor... Ve birbirleriyle kavusumdalar...

Neptün 7. evin yöneticisi
Günes 12. evin yöneticisi
Merkür 10. evin yöneticisi

ve ben su sekil düsünüyorum bu insani... ve filmlerinden aldigim yansimalarla...
Tamamen Kendi icindeki olgulari gizli yönlerini (12.ev), 7. ev konusu olan es ile ve 10. ev konusu olan toplum ile harmanlayip Medya üzerinden (3. ev), yani filmleri ile bize bu mesajlari aktariyor, nasil mi evet bir aslan gibi göstere göstere....gülücük

11-27-2011 06:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Gecen yine burada yazmistim aeon arkadasimiz cevap yazmisti hatirladigim kadariyla...
Yani Gunes Akrep olup 3. evde olmasi ile
Gunes Ikizler olup 8. evde olmasi arasindaki farki sormustum....

Esim Ikizler ve gunes 8. evde kendisini sharuk khana benzetirim cok az... bununla da bir alakasi var sanirim... ama karakter olarak tam bir zit ustteki oyuncu ile...

02-02-2012 07:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Warrior Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Plüton-Asc kavuşumu ve Venüs-Mars birlikteliği Shahrukh Khan'a yüksek düzeyde çekicilik ve karizma vermiş.gülücük

''Yaşanan her gerçek,yaşanmayan bir hayaldir.''
06-01-2014 12:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Aamir Khan astrosohbet 21 35,388 11-14-2018 12:38 AM
Son Mesaj: Feslegen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir