Değerlendir:
  • 39 Oy - 2.77 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Pluto' nun Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: Transit Pluto' nun Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
Hayatını bütünüyle etkileyecek dönüşümler yaşayabilirsin

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
07-01-2017 01:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

içinizdeki şeytan uyanıyor denilebilir, daha şüpheci olacaksınız

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
07-01-2017 03:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Yükselen oğlakların coğu geciriyor şuanda. Arkadaşımdan deneyimim ;

Hayatını değiştirdi ciddi oranda , arkadaşlarını seçmeye başladı yani daha sık bir elekten geçirdi. Şüphe konusunda ahmete katılıyorum çünkü insanlara güvenini sorgulatıcak olaylar yaşatıyor ders olarak da güven konusu , yani kendine bir ders cıkarıyorsun. Artık öyle herkese güven olmaz anlamında. Bu açıklamamı çok kesin algılamayın lütfen ama sonucta deneyim kazandıran transitler arasında.

Saçlarını kızıla boyatmaya hazır ol gülücük

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
07-01-2017 03:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: Transit Pluto' nun Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
(07-01-2017 12:28 PM)divitsizhokka Yazılan:  Tránsit pluto natal asc kavusumunun anlamı ne ki?

Güçlü bi transittir. Kişilik evinin plutondan etkilenmesinin yanında kişiliğin üstünde dönüştürme gücün olacaktır. Bu transit bi de kişiyi daha sert yapar. Kısasa kısas gibi. Yine plüton doğası kişinin kendine göre doğruları olabilir, gerçeklere uymasa da. İyi yanı yapıcı kullanılırsa kendinde istemediğin şeyleri değiştirebilirsin, daha güçlü olursun. Eğer benlik, şüphe, intikam gibi duygulara esir düşürürse de zarar verir. Daha mafyatik baskıcı, şüpheci birine dönüştürür. Genellikle böyle gözlemledim plüton birinci ev transitini. Yazdıklarımda gördüğüm iki uç noktaydı bu transit için.
07-01-2017 06:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

Cvp: Transit Pluto' nun Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
en net tanımıyla sen eski sen olmayacaksın diyebiliriz asc transit pluto için nedenmi eskiyi yıkar yenisini yapar ve yeni sen ise ya plutonun karanlık tarafından dirilen kişilik olacak yada bilgelikle dönüşüm geçiren kişi ama iki türlüde eskisinden daha güçlü ve cesur hissettirir diye düşünüyorum ( natalde asc pluto kavuşumu olan harita sahipleri bu enerjiye süreklilikle alışkındırlar ) bu transit eski kişiliğe dönmemek üzere kalıcı değişiklik yaptırır diye düşünüyorum transitte bu kadar etkili olurmu değişim dönüşüm bilemiyorum ama ağır hareketli olduğu için bence etkisi olur, transit asc pluto yaşayan arkadaşlarımız deneyimlerini paylaşabilirler.. örneğin bu değişiklik dış görünüştede yapılabilir estetikle başka birine dönüşmeyide dahil edebiliriz, bu süreçte saçları siyaha boyatma gibi daha sert mimikler kullanma gibi dış görünüşünüzde plütonik vurgular görülebilir.
gülümse

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
07-01-2017 08:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Benim altinci evimde ama koctaki gezegenlere kare yapti. O sirada teraziden saturn transiti de aliyordum. Hic hos zamanlar degildi. Berbatti hatta. Bir parcam öldü, degistim donustum. Daha supheci oldum. Akillanmadim ama guzel tokat yedim. Degisim donusum kismi kesinlikle dogru.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
07-02-2017 01:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@kumsal etki bırakan transitler genelde tek gezegen destekli olmuyor zaten. Benim için hep öyle oldu. Bi diğer yanı da plutonun yıllarca alttan alttan sinsi sinsi çalışmış olması. Zamanı gelince açığa çıkartıyor mevcut konu neyse.
07-02-2017 02:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Plüto 8. Evimde hattta 2016 Ocak'ta girdi , ilk ev değişimi sırasında bir şey farketmedim ama sonrasında bir para hızı ben anlamadım. Gelen gidiyo gelen gidiyor. Yoğun bi para hesabı yapıldığı bi gerçek. Yani o kadar çok borcum oluyor ki ödeyecek. Ama işin garip kısmı. Daha önce bu kadar şey almıyordum alsamda nakit alırdım. Simdi taksite böle böle her şeyi almaya başladım ve bu hic iyi olmadı.
8. Ev transitini bu sekilde deneyimleyebilirsiniz.

Benim en son ayımla kavuştu , 2008 felan olması lazım çocuktum hatırlamıyorum. Sırasıyla güneş , mars merkür ve son olarak daha başlamadı ama satürne kare yapıcak.

Ben kendimi bildim bileli plüto 7. Evimdeydi he çıktığında rahat ettim mi evet. Simdi maddi meselelerle uğraşıyorum.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
07-02-2017 02:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@alejandro plüton 8.ev transiti sadece para yönünden vurduysa tamam. 8 .evin maddi kısımlar hariç temsil ettiği şeyler de var. Ölüm gibi mesela.7. ev transitini de merak ettim. Plutonun zor transitlerinden biri.
07-02-2017 06:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Transit Pluton’ un Ay ile birleşmesi: Transit Pluton’ un Ay ile birleşmesi duygu ve düşüncelerinizde önemli değişikliklere neden olur. Çok derinlere atılmış güvensizlik hissi, takıntılar ve duygu patlamaları yaşanabilir. Bu etki altında huzursuzluklar, nedeni bilinmeyen ve anlaşılmayan korku ve endişeler sizi rahatsız ederken, karamsarlık hissi oluşabilir, ortaya psikosomatik sorunlar çıkabilir. Duygu ve hislerinizde belirgin bir artış söz konusudur. Bilinçaltı düşüncelerin açığa çıkarılması için iyi bir zamandır. Yaşamımıza anlam ve yön veren ihtiraslar, değerler, öncelikler ve inançlar bu etki altında yavaş yavaş değişerek yerini yeni düşünce ve eylemlere bırakır.

Tamamini yasiyorum.Gercekten zor bir transitmis.Yeniden ayim uzerinde geriliyor.Tat alamiyorum artik hayattan.Psikoterapiye basladim bu donemde bilincaltina itilen herseyle yuzlesme zamani benim icin.Umarim bu transit bittiginde duygularini daha saglikli yoneten biri olabilirim.Ay oglaklarin yardimcisi olsun allah

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
05-18-2021 09:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pluto Transitinin Evler ve Natal Gezegenlere Etkileri salmakis 94 168,440 03-23-2021 09:54 PM
Son Mesaj: justicee
  Pluto Transitleri salmakis 206 366,854 12-29-2018 11:04 PM
Son Mesaj: picachu
  Transit Plüto Doğ.Haritasında Marsa Açı Yaparsa astrosohbet 11 22,855 06-17-2018 02:43 PM
Son Mesaj: 1102
  PLUTO Oğlak burcunda 2008 2024 Angel 17 36,950 10-29-2016 07:38 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Plüto Doğ.Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 7 16,405 02-12-2013 03:27 PM
Son Mesaj: cigdempsa
  Plüto Devinimi & Transitleri astrosohbet 33 49,933 11-16-2011 06:21 PM
Son Mesaj: Mavisahram

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir