Değerlendir:
  • 39 Oy - 2.77 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Pluto' nun Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
Yazar Mesaj
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Transit Pluto' nun Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
Benim de ay oğlağımın üzerinde tr plüton. Benim tr satürn geçişiyle bedensel bir sarsıntı yaşadıktan kronik bir hastalığım ortaya çıktı(öncesinde de belirtileri vardı aslında ve kendisi genetik yüksek ihtimalle, gad yengecim bir de) o zamandan beri çok çeşitli fiziksel sıkıntılar yaşıyorum, psikolojik destek noktasına gelebilir, buna dair öneri aldım. Zaten yıllardır ruhsal olarak mecburen kendi başıma iyi olmaya çabalayan biriyim ve durum bu noktaya gelirse normal ama işte başta annem olmak üzere çevremi kaldırabilmem için güç gerekebilir bana bu şartlar altında. Bana iyi gelecek şeyleri kolayca yapamadım hiç maalesef, diğer yandan çevremle uğraşmak durumunda kalıyorum, yani kötü hissettirilmeye devam edilebiliyor ve ilerlemem güç oluyor(mesela bu bir kaygı hali). Enerjisel olarak çok etkileniyorum ama eskisinden daha iyiyim aslında. Bu tarz şeyler zaten kendimi hep bastırmama sebep oldu, bunu aşmam gerekiyor olabilir. Bir de günlük hayatımı daha düzenli, sağlıklı yaşamam gerekiyor ama bir şeyleri başlatmak ayrı sürdürmek ayrı sorun benim için, disipline olmak sıkıcı ve zor geldi hep ama istiyorum ve yaklaştığımı düşünüyorum, biraz ilerleme kaydettim.
Ruhsal olarak iyi hissediyorum aslında satürn geçişinde de böyleydim(daim olsun inşallah, plüton ay derecemin ötesine geçmedi henüz sanırım), modum arada rahatsızlıklarıma canımın sıkılması dışında iyi ama bazı birikmiş durumların fiziksel yansımasını yaşıyor olabilirim, uzun süredir diş sıkma halim de var. Çok uzun zaman mutsuz, bunalım yaşamış biriyim ama satürn ve plüton oğlak geçişlerinde bu durum olmadı, çok kısa bir iç sıkıntısı yaşadım geçti, buna sebep olacak, huzursuzluk verecek pek bir olay da olmadı sadece sağlık sorunum var, kaygılarım da azaldı bir süredir. Satürn döngümdeyim bir yandan da(ay oğlak-satürn kova kavuşum, chiron aslan zıt, ws 3 ve 4. evler, placidusta ayım 2. evde, satürn 2. evin sonunda). Güneş dahil aslan stelyumum var transit kad aslan, satürn ve jüpiter yay süreçlerinin bana güç verdiğini de düşünüyorum, yaşam enerjim o aralar artmaya başladı(ay ve satürnüm ile 150lik açıdalar).
Değişmeye başladığımı da hissediyorum.
Ayımın iyileşmesini, dengelenmeyi, özgürleşmeyi, blokajlarımın, engellerin kalkmasını çok istiyorum, umarım ay oğlaklar olarak farkındalıkla geçiririz bu süreci ve her şey bittiğinde eskisinden de iyi oluruz, engellerin kalkmasıyla birlikte hayatımızda güzel ilerlemeler kaydederiz.
Bir de şifa teknikleriyle ilgilenen kişileri bayadır takip ediyorum ama bilgi edinip kendi kendime deneme isteği duydum bu aralar, bakalım, yine kendi kendimi iyi etme çabaları.. gülücük (Yaydaki ay tutulması zamanı aklıma gelen bir şey oldu bu aslında).

Bilgili değil, ilgili.
05-29-2021 02:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pluto Transitinin Evler ve Natal Gezegenlere Etkileri salmakis 94 168,731 03-23-2021 09:54 PM
Son Mesaj: justicee
  Pluto Transitleri salmakis 206 367,567 12-29-2018 11:04 PM
Son Mesaj: picachu
  Transit Plüto Doğ.Haritasında Marsa Açı Yaparsa astrosohbet 11 22,871 06-17-2018 02:43 PM
Son Mesaj: 1102
  PLUTO Oğlak burcunda 2008 2024 Angel 17 37,017 10-29-2016 07:38 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Plüto Doğ.Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 7 16,408 02-12-2013 03:27 PM
Son Mesaj: cigdempsa
  Plüto Devinimi & Transitleri astrosohbet 33 50,085 11-16-2011 06:21 PM
Son Mesaj: Mavisahram

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir