Değerlendir:
  • 18 Oy - 3.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlere Göre Transit Neptünün Balık Etkileri
Yazar Mesaj
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: Evlere Göre Transit Neptünün Balık Etkileri
(12-31-2011 04:35 AM)Yıldırım Yazılan:  
(12-31-2011 02:32 AM)Mahinur Yazılan:  Tr.Neptün'ü 7.evinde yaşamış birinin lafı:
''Onun için ölürüm diyordum;belki de kendimi kandırıyordum.''
Şunu direkt 8.eve atmak mümkün olsa ya... him

Varsayalım ki Neptünü kürekle salladık ve 8.evine attık (7.evini es geçti bi şekilde )

Natal Venüs Balığına dokunmasını nasıl atlatacağız gülücük

Hangi evde olursa olsun Transit Neptün 2012 yılında senin Venüsü öpecek ve biliyorsun ki Venüs doğrudan 7.evle bağlantılı bir gezegendir.

t-neptün 3. evime girecek. 3. evde ki etkisi ne olur bilemiyorumda, n-ayımla kavuşak, ay 7. evim yöneticim, vah bana "pek anlamadim"

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-31-2011 02:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
michiru Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

benim 12.evimde güneş ve venüs vardı zaten,bir de neptün geçecek ve burdan çıkarıdğım sonuç şu ki:ya hakikaten Allahım sana geliyorum,sanki bir ışık gördüm durmunu yaşayacağım ya da iyice batacağım....dil çýkarma....tercihim birinci şıktan yana :D yanlız şu venüs ve güneşle kavuşum yaparken tutup gene hüsranla bir ilişki vermesin ,istirham ediyorum,yalvarıyorum artık yaaðla...
01-22-2012 05:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kelebekk Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

tr. neptün yakında 2. evime giriş yapacak. tr. uranüs para evimi mahvetti şimdi sıra neptün de mi?
02-06-2012 02:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-06-2012 03:04 AM)smoochy Yazılan:  2. eve hem para getirebilir, hem de götürebilir diyor. neye göre getiriyor, neye göre götürüyor ? bu noktada önemli olan bu, nasıl çözeceğiz acaba ?

Tamamdır Neptün Balık transitinin etkilerine dair bir çalışma yapalım

fırına verilmiştir , birkaç gün içinde kılçıkları ayrılmış vaziyette neptün balığını afiyetle yiyebilirsiniz gülücük

02-06-2012 04:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(10-05-2011 09:51 PM)nisan15 Yazılan:  
(10-05-2011 08:15 PM)Mavisahram Yazılan:  
(10-05-2011 05:17 PM)nisan15 Yazılan:  
(10-05-2011 04:45 PM)Equilibrium Yazılan:  Bir arkadaşımın da Transit Neptün'ü 7.evindeydi.
O kadar çapkın,umursamaz birisi,hoppadank aşık oluverdi.Sevdiği kişi de şehirdışında.
Şehir dışı diye kastettiğim bir Edirne-İstanbul da değil.Çok uzakta.
Yüzük de takmışlardı aralarında.
Nihayet Neptün'ün 7.evdeki gezisinin sonlarına doğru ayrılık gerçekleşti.
Gözler açıldı,rüyadan uyanıldı ve aşk bitmese de ilişki bitti.

Bir Tr.Neptün 7.ev hikayesi de benden olsun dedim..
Ne de olsa Neptün'ün 7.evime girmesine az zaman kaldı.

7. evden cıkışını bizzat gözlemleyeceğim cok yakın tanıdığım birinin 7. evinin 29. derecesinde bkalım ilişki bitecek mi daha m güçlenecek birebir yaşıycam bunu aslında biraz tedirgin oldum ben şimdi..

Ben söyle düsünüyorum, eger evlilik olduysa...
Iliski bitmeyebilir... belki bu tr. Neptün atlatilmistir bir sekilde.. ve kisi asik oldugu sahisla evlenmeyip, farkli bir evlilik gerceklestirmistir ki... zaten 7. evden ciktiginda da Neptün asik olmadigi kisiyle evlendigi icin, iliskiyi bitirme geregi duymayabilir...
Suan tr. Neptünü 7. evinde yasayan bir kisi olarak... Asik oldugum insanla evlenmem olmiyacak bir seydi... ve bu aciya dayanamadigim icin bi evlilikte buldum kendimi..oysa oturup düsünmek gerek ama iste.. nerden bileceksin o an gülücük o yüzden satürn terazide oldugu halde bi ayrilik gerceklesmedi... Ayrilik hep sözkonusuydu iliskide benim tarafimdan ama hala bir gerceklesme olmadi... Belki bu sekil de deneyimlenebilir 7. ev... Tabi suan ki mevcut olan evlilik bilinmez belki 7. evden cikinca tr. Neptün, bitebilir mi bilemiyorum...
Iste Bir anlik yeter artik demek midir nedir... insan ne zaman hata yapip yapmayacagi belli olmuyor :(

Bir örnek de ablamin tr. Neptün 7. evinde gerceklesirken yaptigi bir evliligi verebilirim... Bi ayrilik bir birlesme yasandi en az 2 kez, en sonunda da ayrildi.. suan baska biriyle evli ama hala tr. Neptün 7. evin son derecelerinde sayilir.. bundan da bi ayrilik olmaz umarim :(

Evlilik yok 3 yıllık bir arkadaslık var. Bakalım yaşycaz görücez zaten şahıs 40 yaş döngüsüne de girdi 42 yasına kadar neler değişir bir buçuk yıllık dönemde onu da gözlemkiycem hem tr neptün 7. ev trandsiti hem 42 yaş döngüsü böyle bir dönemden geçen biri beni ürkütüyor incinmem umarım.. Joş benim de 7. evde satürn transitim var her iki haritada da 7. ev konularında zamana ve sonuçları gözlemlemeye iten güçler var gibi bilemiyorum Mavisahram mantık başka diyor yürek başka gülücük

evet insanin en zorlandigi bir durum... mantigin ve yureginin farkli konustugu anlar... sanirim bunu en iyi yasayanlardanim... hakkinda hayirlisi olsun insallah...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-06-2012 06:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

transit neptün 1. evdeyken kendimi kaybetmiştim,
2. evin kapısında hayallerin varlığını daha net anlamaya başladım
sanırım 2. evdeki neptün, biracıkda olsa hayalleri somutlaştırıyor gülücük
02-06-2012 12:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Neptün Jüpiterimle kavuşacak 9.evimde Balık burcunda sizce neler olur ?

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
02-16-2012 05:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(02-16-2012 05:25 PM)Kıvılcım Yazılan:  Neptün Jüpiterimle kavuşacak 9.evimde Balık burcunda sizce neler olur ?

bugüne kadar hakkında kati fikirklerin olduğu konularda çözülme ve değişim ama bu uzun bir süreçte tabi.
02-16-2012 07:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(02-06-2012 12:31 PM)By Ceykp Yazılan:  transit neptün 1. evdeyken kendimi kaybetmiştim,
2. evin kapısında hayallerin varlığını daha net anlamaya başladım
sanırım 2. evdeki neptün, biracıkda olsa hayalleri somutlaştırıyor gülücük

bunu bir astroloji kitabında okumustum, çok benzer yazmıssın . katılıyorum .verygood
02-16-2012 07:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

(02-16-2012 07:12 PM)Tuğçe Yazılan:  
(02-16-2012 05:25 PM)Kıvılcım Yazılan:  Neptün Jüpiterimle kavuşacak 9.evimde Balık burcunda sizce neler olur ?

bugüne kadar hakkında kati fikirklerin olduğu konularda çözülme ve değişim ama bu uzun bir süreçte tabi.

Cevap için teşekkür ederim Tuğçe çiçek

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
02-17-2012 02:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Neptün' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 6 31,306 10-16-2017 08:26 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 5 10,197 09-06-2017 12:23 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 6,938 02-10-2013 08:26 AM
Son Mesaj: albunea
  Transit Neptün Açıları ginka 91 144,359 06-13-2012 01:39 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir