Değerlendir:
  • 18 Oy - 3.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlere Göre Transit Neptünün Balık Etkileri
Yazar Mesaj
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

RE: Evlere Göre Transit Neptünün Balık Etkileri
Alıntı:-transit yapan gezegen ,nataldaki gezegenin tam üzerindeyken olaylar gelişmez. natal haritadaki gezegene 7-8 orb aralığı yaklaşırken ve uzaklaşırken , gezegenin etkilerini hissederiz.

Aeon'dan yaptığım alıntı.

Şu durumda o kadar korkmama gerek yok.En güçlü etkiyi 2009 sonlarında yaşamışım zaten. gülücük
Ama liseden bir arkadaşımın natal Venüs'ü ile tr.Neptün'ü arasında 7 derece var.Ev 12.ev.
Zaten sezgisi güçlü biridir.
02-17-2012 03:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

transit Neptün 6. evimde. bu yaz yaklaşık 2 hafta nefes aldıkça göğsümde batma hissi olmasına rağmen ' yoktur bir şey, geçer ' diye doktora gitmedim. bir sabah uyandığımda doğru dürüst nefes alamıyordum. doktor ' ya zatürre ya çocuklukta alınan bir tür verem mikrobunun atağa geçmesi. önce zatürreymiş gibi tedavi edelim olmazsa verem tedavisine başlarız ' dedi. antibiyotikleri on gün kullandım çok şükür iyileştim. Neptün 6. evde sağlık konusunda gevşeklik ve belirsizlik verebiliyor.

11-19-2012 09:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

Alıntı:6.ev: Burası Neptün’ün pek rahat etmediği, Balık Burcunun zıttı Başak Burcunun yeridir. Aslında özünde ikisi de “hizmet” insanıdır. Ancak Başak toprak grubu burcu olarak, düzen ve prensip severken, Neptün bu düzeni allak bullak edebilir. Kişiyi zaman ve prensip kavramından uzaklaştırabilir.

Psikoloji kökenli bir rahatsızlık doğabilir. Ama kişi yaşadığı hayatı, kendi gerçeklerini ne kadar çabuk kabul eder ve hayatla barışırsa, Neptün onu negatif etkilemekten vazgeçer, kişinin ruhsal derinliğini artırmaya yönelir.

Daha münzevi veya ruhsal ahengin bulunduğu bir atmosferde çalışmak ister kişi. Mistik konulara yönelir ama işte ama evinde.

Evinde hayvan ve çiçek beslemeye meyleder. Şefkatini onları besleyerek, onlarla iletişim kurarak artırır. Girdiği ortamlarda merhameti ve şefkatiyle kendini sevdirir.

Otoriteyle daha iyi bir iletişim kalanı bulur. Devletten veya büyük bir kuruluştan gelen maddi-manevi destek olabilir.

Yeni ve doğal tedavi yöntemlerine meyleder.

Ruhsal yapım çok ön planda..çok hassas hissediyorum..ruhsal şifa arayışım vargülücük bilgi sahibi olmak istiyorum bu konuda..tabi neptünü kontrol etmek zor(:
01-28-2013 07:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Ben hala şeyi anlamadım acaba
Transitlerde şimdi derecelere mi bakıyoruz yoksa burç değiştirdiğinde bizim hangi evimiz oluyosa o eve mi geçmiş oluyo
Yani yükselenim 16 derece balık neptün daha bu dereceye kadar gelmedi. Hala 12. evimde mi oluyo yoksa balık burcuna geçtiği için artık 1. evimde mi demeliyim?

=>Haritam<=
01-28-2013 08:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Kişinin altıncı hissi, telepati yeteneği çok güçlenebilir. Enteresan rüyalar görebilir.
(tr Neptün-8.evde)

--Evet bu oldu.Özellikle 2014'ün sonları ve 2015'in başlarında 6.hissim tavandı,şimdilerde sağı-solu belli olmuyor.

Nedeni belli olmayan, mikrop, iltihap kökenli bir sağlık sıkıntısı yaşayabilir. Bireysel yıldızları uygunsa bu hastalıktan kurtulabilir. Tedavi için sıra dışı yollar karşısına çıkabilir.

--Çok değişik bir şekilde astım hastası oldum.O da doğru.Biyoenerji yapan biri karşıma çıktı ama frekanslar tutmadı,üzerine düşmedim ama şimdi iyileşmeye başladım.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-26-2017 07:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Tr. Neptünüm 3.evde, gerisini siz düşünün :D

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
02-26-2017 09:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

8'le benzer etkileri de varmış desene,6.hissin güçlenmesi filan ama aman diyeyim hayaller ve hayatlar karışmasın :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-26-2017 01:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Cvp: Evlere Göre Transit Neptünün Balık Etkileri
(02-26-2017 01:04 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  8'le benzer etkileri de varmış desene,6.hissin güçlenmesi filan ama aman diyeyim hayaller ve hayatlar karışmasın :D

Neptünü seviyorum ya. Orda durması günlük işlerimi zorlaştırıyor. İşlem kabiliyetimi etkiliyor. O kadar. İlkokulda matematiği çok severdim. Şimdi sevmiyorum diyemem ama eskisi gibi ilgim kalmadı artık

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
02-26-2017 01:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Neptün' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 6 31,328 10-16-2017 08:26 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 5 10,201 09-06-2017 12:23 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 6,941 02-10-2013 08:26 AM
Son Mesaj: albunea
  Transit Neptün Açıları ginka 91 144,482 06-13-2012 01:39 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir