Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.45 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burçların Temsil Ettikleri Organlar ve Hastalıklar
Yazar Mesaj
merkürijüp Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 2

RE: Burçların Temsil Ettikleri Organlar ve Hastalıklar
Ay burcum boğa, boğazlarım hassas,yükselenim başak karşıt burcu balık ayaklarım hassas,yay vurgum var karşıtı ikizler sinir sistemim çok hassas

pladicus
http://img7.ressim.net/out.php/i5646564_...-19172-gif
whole
http://imageshack.us/f/535/astro2gw52serapcardakhw.gif/
06-14-2011 10:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Astroloji Dergisinde güzel ve faydalı bilgiler var bu alan da, incelemenizi tavsiye ederim.
06-15-2011 03:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Ayım boğa da ve genelde soğuk bişey yiyemem ve hemen boğazımda yanma olur...Yükselenim Yengeç ancak çok üzüldüğümde midem ağrıyor ama 15 yaşından beri bağarsak tembelliğim var oda neden anlamadım....6.evimde yay/oğlak var bunlarla ilgili sorun çok şükür yaşamadım...Son yıllarda güneş alerjim çıktı yengeç hassasmış güneşe ...

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
06-16-2011 01:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Ay genel anlamda metabolizmayı, sağlımızı ifade etmekle beraber, temel anlamında göğüsleri ve mideyi temsil eder. Stres ve benzeri durumlarda, bir de bunları kafana (merkür) çok takarsan, bu bölgelerle alakalı rahatsızlıklar hortlayabilir. Bağışıklık sistemin her zamankinden daha zayıf olabilir. Beslenmene biraz daha fazla dikkat edebilirsin. Ne olduğu çok belli olmayan şeyleri tüketme bencegülücük[/align]
06-17-2011 07:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Sinirler merkür ve uranüsle alakalı bildiğim kadarıyla. Bir doktora gözük istersen, gökyüzü, vücudun seni uyardığına göre.. Çok geçmiş olsun;))
06-17-2011 07:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Arkadaslar bilemiyorum ama... 2009un 8. ayindan beri sinir sistemi rahatsizliklari cekiyorum... Resmen düsünce bombardimani yasiyorum... Merkürüm 1. evde ve basakta... ayim 6. evde ve kovada... kovanin yöneticisi de 4. evde... ve bu rahatsizligima duygularim karistigi an tutuldum... daha sonra sinirsel oldugu icin direk mideme vurdu...hep pozitif düsünmeye calistim... bilemiyorum doktorlara gidip de hap da kullanmak istemiyorum... bagimli yapar diye... tam olarak sebep ne onu da bilemiyorum ki... Sunu anladim mutsuz olunca sagligim bozuluyor benim... artik astrolojik olarak neden kaynaklaniyorsa...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
06-17-2011 10:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

koltuk altı, ikizlerin temsil ettiği bir bölge mi?

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
07-04-2011 01:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

geçenlerde soğuk bir şey yerken dişim sızlamaya başladı. doktora gittim ve şoke olacağım bir şey duydum. dişim içten çürümüş!!

en sağlıklı ve bakım gösterdiğim yerlerimden biriyken bu haberi duymam oldukça şaşırttı beni. bir de içten çürümesi şaşırttı. içerde büyümüş ve ben farkına vardığımda çok geç kalmışım. sinsi bir ilerleme!!!

ikinci olarak da pluto 2008 de oğlağa geçti. hala daha ay burcuma zıt duruyor. (transit uranüs de kare) ben de de yay,oğlak etkisi fazla. dişimi bu hafta halledeceğiz de cildime bi haller oldu son yıllarda!!

her yerimde lekeler çıkıyor, bir darbe alsam, bir yerim kesilse izi senelerce gitmiyor. benim "düşünceli" dediğim başkalarının "cool" dedikleri bir ifadem olduğu için gözümün altındaki morluklar ilk başta kafalarda soru işareti bırakıyor. durumumdan şikayetçiyim!! Doktorlar da yapın öyle diyor.

cildimin bozulmasını, dişimin sinsice içten çürümesini plutoya geçen oğlak burcuna ve benim ay burcuma zıt durmasıyla açıklamalıyım? bu kadar mı etkili yani!

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

07-04-2011 01:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(07-04-2011 01:35 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  geçenlerde soğuk bir şey yerken dişim sızlamaya başladı. doktora gittim ve şoke olacağım bir şey duydum. dişim içten çürümüş!!

en sağlıklı ve bakım gösterdiğim yerlerimden biriyken bu haberi duymam oldukça şaşırttı beni. bir de içten çürümesi şaşırttı. içerde büyümüş ve ben farkına vardığımda çok geç kalmışım. sinsi bir ilerleme!!!

ikinci olarak da pluto 2008 de oğlağa geçti. hala daha ay burcuma zıt duruyor. (transit uranüs de kare) ben de de yay,oğlak etkisi fazla. dişimi bu hafta halledeceğiz de cildime bi haller oldu son yıllarda!!

her yerimde lekeler çıkıyor, bir darbe alsam, bir yerim kesilse izi senelerce gitmiyor. benim "düşünceli" dediğim başkalarının "cool" dedikleri bir ifadem olduğu için gözümün altındaki morluklar ilk başta kafalarda soru işareti bırakıyor. durumumdan şikayetçiyim!! Doktorlar da yapın öyle diyor.

cildimin bozulmasını, dişimin sinsice içten çürümesini plutoya geçen oğlak burcuna ve benim ay burcuma zıt durmasıyla açıklamalıyım? bu kadar mı etkili yani!
Eşimin de ayına karşıt,güneşine kare,diş sorunları yaşıyor ki inanılmaz özanlidir bedenine ve pürüssüz bir cildi vardır,göze batar ollmasa da ilk defa onda sivilce gözlemliyorum
07-04-2011 01:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

geçmiş olsun!!

07-04-2011 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Burçların Zayıf Çakraları hermes 14 18,899 06-13-2011 03:40 AM
Son Mesaj: ariess

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir