Değerlendir:
  • 20 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde AY
Yazar Mesaj
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

RE: İlişkilerde AY
(07-20-2012 02:32 PM)destrudo Yazılan:  onun ayı kovada bende kovada hiç bir şey yok . 7. evimi kesiyo sadece

malesef ilişkimiz bir iki günden fazla yaşam belirtisi gösteremiyo ama bitemiyoda... ben artık el altında tutulan yoklukta iyi gider niyetine kullanılan insan olarak görmeye başladım kendimi zaten onun şimdiye kadar hiç bir zaman beni değerli bulduğunu aklımdan geçirmemiştim ama artık acı vermeye başladı...

bir şeyler söylemek isteyen olursa açılarımız şu şekilde yanlız onun doğum saatini bilmediğim için standart aldım.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=

dikkatini çekti mi bilmiyorum, ikinizin de güneş-ay orta noktalarında birbirinizin güneşi var. ve bu güneşler kare açı yapyıor. aynı güneşler ay ve uranüs ile de büyük kare yapıyorlar.. bana aydan çok güneşle ilişkili bir sorun gibi geldi. güneş verir ay algılar gibi düşünürsek algılamada değil vermede asıl problem varmış gibi (değersizlik, takdir edilmeme vs) ayınla onun venüsü marsı ve ayı hava elementli zira. gerçi satürnün de onun gerilimli güneş-ay açısının üzerinde. ay-merkür kareleri var karşılıklı..
07-20-2012 07:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(07-20-2012 07:33 PM)albunea Yazılan:  
(07-20-2012 02:32 PM)destrudo Yazılan:  onun ayı kovada bende kovada hiç bir şey yok . 7. evimi kesiyo sadece

malesef ilişkimiz bir iki günden fazla yaşam belirtisi gösteremiyo ama bitemiyoda... ben artık el altında tutulan yoklukta iyi gider niyetine kullanılan insan olarak görmeye başladım kendimi zaten onun şimdiye kadar hiç bir zaman beni değerli bulduğunu aklımdan geçirmemiştim ama artık acı vermeye başladı...

bir şeyler söylemek isteyen olursa açılarımız şu şekilde yanlız onun doğum saatini bilmediğim için standart aldım.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=

dikkatini çekti mi bilmiyorum, ikinizin de güneş-ay orta noktalarında birbirinizin güneşi var. ve bu güneşler kare açı yapyıor. aynı güneşler ay ve uranüs ile de büyük kare yapıyorlar.. bana aydan çok güneşle ilişkili bir sorun gibi geldi. güneş verir ay algılar gibi düşünürsek algılamada değil vermede asıl problem varmış gibi (değersizlik, takdir edilmeme vs) ayınla onun venüsü marsı ve ayı hava elementli zira. gerçi satürnün de onun gerilimli güneş-ay açısının üzerinde. ay-merkür kareleri var karşılıklı..
çiçek
07-20-2012 08:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hulya35 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

merhabalar benim Güneş burcum Kova ay burcum ise oğlak.. Partnerimin güneşi boğa, ay burcu ise aslan..
Benim ayımla partnerimin güneşi 120lik açı yapıyor; fakat onun ayı ile benim güneşim 180 derecelik bir açıda... Bu kötü mü dür; yani hava ile ateş iyi anlaşmazlar mı elementler bakımından??
07-25-2012 02:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

kova ve aslan aksı güzel bir etkileşim bence ayrıca 180 derecelik açı birbirinizin karşısında bulunduğunuzu ifade eder. Birbirinizden farklısınızdır ancak birbirinizden öğrenecek de çok şeyiniz vardır gibi..Bu etki birbirinize çekilmenize yol açar ki çekilmişsiniz: )andan belli bir süre geçtikten sonra orta noktada buluşamassanız farklılıklar gün yüzüne çıkabilir..zaten sadece bu etki açısından bir yorumdur bu haritanın bütünü açısından da değerlendirilmesi gerekirgülücük
07-25-2012 03:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-25-2012 03:27 PM)malice071 Yazılan:  kova ve aslan aksı güzel bir etkileşim bence ayrıca 180 derecelik açı birbirinizin karşısında bulunduğunuzu ifade eder. Birbirinizden farklısınızdır ancak birbirinizden öğrenecek de çok şeyiniz vardır gibi..Bu etki birbirinize çekilmenize yol açar ki çekilmişsiniz: )andan belli bir süre geçtikten sonra orta noktada buluşamassanız farklılıklar gün yüzüne çıkabilir..zaten sadece bu etki açısından bir yorumdur bu haritanın bütünü açısından da değerlendirilmesi gerekirgülücük

evet hulya, element uyumu olarak baktığımızda (diğer etkileşimleri kenarda tutarak)
bence de gayet güzel

07-25-2012 05:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Bellatrix Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Uyuma bakarken Güneş-Güneş ve Ay-Ay şeklinde mi element değerlendirmesi yapıyoruz? Güneş burçları ve aynı zamanda Ay burçları aynı elementten olan çiftler arasındaki uyum mükemmeldir sonucunu çıkarabiliriz sanırım?
08-31-2012 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Güneş genel olarak kişilerin hayata bakış açılarının benzer olduğuna işaret eder. Ay burçlarının aynı elementte olması ise duygusal açıdan benzer ve birbirlerini anlayabilecek durumda olduklarına işaret eder.
08-31-2012 02:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-31-2012 02:35 AM)Bellatrix Yazılan:  Uyuma bakarken Güneş-Güneş ve Ay-Ay şeklinde mi element değerlendirmesi yapıyoruz? Güneş burçları ve aynı zamanda Ay burçları aynı elementten olan çiftler arasındaki uyum mükemmeldir sonucunu çıkarabiliriz sanırım?

Güneş - Ay element uyumu da olur.

Mesela sen güneş-ay-yükselen terazi olarak , güneşi yada ay burcu HAVA elementi olan biriyle element uyumun olacaktır

Yükselen Terazi olduğu için 7.ev KOÇ burcuda önem kazanıyor.

Koç - İkizler - Kova üçlüsü sana uygunluk açısından ilk sıradalar

Tabii burada sadece burçlarını düşünmemek lazım, mesela burcu Boğa olur Venüsü İkizler Ay burcu Kova Marsı Koç olur bu karışıma sahip biri de teknik olarak (astroloji diliyle) sana uygun olabilir.

08-31-2012 02:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Bellatrix Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(08-31-2012 02:42 AM)Messa Yazılan:  Güneş genel olarak kişilerin hayata bakış açılarının benzer olduğuna işaret eder. Ay burçlarının aynı elementte olması ise duygusal açıdan benzer ve birbirlerini anlayabilecek durumda olduklarına işaret eder.

(08-31-2012 02:43 AM)Neptunian Yazılan:  
(08-31-2012 02:35 AM)Bellatrix Yazılan:  Uyuma bakarken Güneş-Güneş ve Ay-Ay şeklinde mi element değerlendirmesi yapıyoruz? Güneş burçları ve aynı zamanda Ay burçları aynı elementten olan çiftler arasındaki uyum mükemmeldir sonucunu çıkarabiliriz sanırım?

Güneş - Ay element uyumu da olur.

Mesela sen güneş-ay-yükselen terazi olarak , güneşi yada ay burcu HAVA elementi olan biriyle element uyumun olacaktır

Yükselen Terazi olduğu için 7.ev KOÇ burcuda önem kazanıyor.

Koç - İkizler - Kova üçlüsü sana uygunluk açısından ilk sıradalar

Tabii burada sadece burçlarını düşünmemek lazım, mesela burcu Boğa olur Venüsü İkizler Ay burcu Kova Marsı Koç olur bu karışıma sahip biri de teknik olarak (astroloji diliyle) sana uygun olabilir.

Detaylı cevaplarınız için çok teşekkür ederim, sayenizde bilgileniyorum gülücük
Benim Güneş-Ay-Yükselen Terazi.
Güneş İkizler, Ay Terazi, Mars İkizler ve Venüs Yengeç biriyle gayet uyumlu olmam gerektiği sonucunu çıkarıyorum bu durumda.
Bu ilişkide uyum olmaması durumunda hangi etkileşimlere bakmamız gerek.
İletişim anlamında hiçbir sorun yaşamıyoruz, hatta bizim kadar ilişkilerinde kendilerini ifade edebilen, bilgi alışverişi bitmeyen bir çift var mıdır bilmiyorum gülücük
08-31-2012 02:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(08-31-2012 02:54 AM)Bellatrix Yazılan:  G
Detaylı cevaplarınız için çok teşekkür ederim, sayenizde bilgileniyorum gülücük
Benim Güneş-Ay-Yükselen Terazi.
Güneş İkizler, Ay Terazi, Mars İkizler ve Venüs Yengeç biriyle gayet uyumlu olmam gerektiği sonucunu çıkarıyorum bu durumda.
Bu ilişkide uyum olmaması durumunda hangi etkileşimlere bakmamız gerek.
İletişim anlamında hiçbir sorun yaşamıyoruz, hatta bizim kadar ilişkilerinde kendilerini ifade edebilen, bilgi alışverişi bitmeyen bir çift var mıdır bilmiyorum gülücük

Özellikle hava elementinin yoğunlukta olması zihinsel mental alışverişin sizin için önemli olduğunu gösteriyor. Yani beraber ilginizi çeken bir alanla ilgili resim galerisine ya da kültürel faaliyete gitmek başbaşa romantik bir akşam yemeği seçeneğinden daha cazip gelecektir. Uyum olmaması belki transitler etkisi altında olabilir. Satürnlerinizden biri diğerinin venüsüne kare zıt açısı olması da belki ilişkinizde kopmalara yol açabilir. Bir de ilişkilerle ilgili açılar var Venüs nickli arkadaşımız paylaşmıştı. Bazı açılar güçlendirici etki yaparken bazı açılara sahip ilişkiler bitmesi yüksek ihtimal görünüyordu.
08-31-2012 03:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 92,605 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  İlişkilerde Aldatma Eğilimi nurbanu10 133 152,870 08-04-2018 07:31 PM
Son Mesaj: say24
  İlişkilerde Güneş astrosohbet 14 27,866 12-27-2014 11:25 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  İlişkilerde Merkür astrosohbet 59 81,071 09-02-2012 12:08 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 70,207 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  İlişkilerde Dört Astrolojik Element Angel 21 32,674 05-23-2012 05:41 PM
Son Mesaj: zeynep_muteal06

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir